Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 28 éves férfi vagyok és meg...

28 éves férfi vagyok és meg akarok halni, egyszerűen unom már az életet, a mókuskereket kevés pénzért, stb. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. márc. 18. 01:31
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%

teljesen egyetértek azokkal, akiknek elegük van. Nekem is elegem van, az életemből, a küzdésből, a kilátástalanságból, a nyomorúságból, a a pénz állandó számolgatásából, a folyamatos lemondásból, a jutalom elmaradásából, és még sorolhatnám. 32 vagyok, és csak azt tudom, ha dolgozok, akkor kenyérért dolgozok, és éppen valaki másnak a zsebébe teszek kb 10 annyit, mint amennyit keresek aznap.


egyáltalán nem is értem, hogy miért nincs még forradalalom, vagy anarcia? Önti ránk a média a boldog, gazdag, tökéletes testű, BOLDOG embereket, mi meg rohadjunk meg a kilátástalanságban.

de nem is ragozom a problémát. Egyszerűen ez életet csak az emberek 1%-a éli, és élvezi, mindenki másnak csak kín.

2013. szept. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
Szerintem fogjunk össze! Gyűjtsünk még embereket magunk köré, mutassuk meg hogy nem lehet mindenkit csak úgy elnyomni! Ebben az országban nem éri meg tanulni, de dolgozni se nagyon, csak az emberek egy kis részének, de nekik is csak azért mert vannak kapcsolataik.
2013. szept. 19. 16:26
 33/38 anonim válasza:
Mostanában én is sokat gondolkozom azon, hogy kiszállok. Nekem egyetlen egyszerű álmom van: egy meghitt, szeretetben teljes család. Egy olyan nővel, akiben feltétel nélkül bízom, szeretem és tisztelem. Talán azért vágyom erre annyira, mert nekem ez nem adatott meg. Mindig csak a feszültség, veszekedés volt a porondon a családban. Persze nem ez az egyetlen ok. Lassan 30 vagyok és semmit sem értem el az életben. Irigykedve nézem a velem egykorú barátaimat, volt osztálytársakat, hogy milyen szép gyerekük, családjuk van. Az exem csúnyán átvert, talán ez indított meg engem a lejtőn, hogy belássam: semmi értelme az életemnek, a reménynek, hogy jobb lehet. Úgy érzem, mintha egy szakadék szélén állnék és nincs egy kéz, ami utánam nyúljon, hogy visszarántson és csak egy gyenge fuvallat kell, hogy leessek. Talán túl fennkölt vagyok, de teljesen így érzem már néhány hónapja. Biztos vannak rosszabb helyzetben lévők is, akik komolyabb gondok miatt gondolkoznak azon, hogy kiszállnak, de ez ember függő. Ffi létemre elég gyenge vagyok lelkileg. Nem vagyok mimóza persze, de talán túl sokat adok a belső értékekre, amik a mai világban már egyáltalán nem számítanak és úgy érzem, hogy ezzel egyedül vagyok.
2013. okt. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:

Hehe, kiszallni egy szaros no miatt? Ember, tudod, mar csak ugy buszkesegbol sem tennem a helyedben. Nehogy mar. Foglald le magad valamivel amit szeretsz csinalni, es kesz. Olvass, dolgozz tobbet hogy tobb penzt keress, tanulj valamit ami erdekel. Talalkozz tobbet a barataiddal. Osszeveted magad a kortarsaiddal? Nekik van csaladjuk, es ez szerinted jo? Nem tudom,

ugy erzem a media, meg a sok facebook-mosolygos kep az embereket megteveszti.

Legyenek celjaid, es ne a csaladalapitas legyen az, mert ha megvan lehet kiabrandulsz belole. Es akkor mi lesz? A csalad rengeteg kotottseget jelent, de meg egy baratno is, amikhez nekem semmi edvem mostansag, meg az elkovetkezendo evekben :D

Hidd el a legbolcsebb amit tehetsz, hogy teszel mindenre, es magaddal foglalkozol, sokkal jobban leszel. Nem voltak almaid kicsi korodban? Hobbik? Sport? Ezeket kell elovenni es rajuk fokuszalni, hidd el boldogabb leszel.

2013. okt. 31. 09:57
 35/38 anonim ***** válasza:

Én, huszonkét éves férfiként ma már belátom, hogy tizenhét évesen hibát követtem el az öngyilkossággal. Persze ma sem járnék másképp el, mert tudom, hogy elkerülhetetlen volt, de azt is, hogy ettől még hiba és bűn marad.Na mindegy, ez bonyolult. Mindenesetre Krisztus értünk halt meg a kereszten, s bármilyen hibát követtünk is el, Isten megbocsájtja. Isten szeret minket! Ajánlom a tékozló fiú történetét. Az apa Isten, a fiú pedig egy megtért hívő. Isten így fogadja a bűnösöket:


Erre a fiú megszólalt: Apám, vétkeztem az ég ellen és teellened. Már nem vagyok méltó arra, hogy fiadnak nevezz. Az apa odaszólt a szolgáknak: Hozzátok hamar a legdrágább ruhát és adjátok rá. Az ujjára húzzatok gyűrűt, és a lábára sarut.Vezessétek elő a hizlalt borjút, és vágjátok le. Együnk és vigadjunk,hisz fiam halott volt és életre kelt, elveszett és megkerült.


[link]


[link]


A képen az apa kezei közül az egyik férfi, a másik női kéz. Ez az egyetemes szeretetet szimbolizálja, azt, hogy Istenben egyesül az anyai és apai szeretet, az ő szeretete megmenthet minket.

2013. dec. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
0%

Te utolsó!


menj a pic.sába az isteneddel!

2013. dec. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 Virágh Attila ***** válasza:

én még csak 19 vagyok, és már ugyanezt érzem. mit tégy?

próbálj vmi jobb melót találni a pénz része miatt (tudom nehéz, nekem se sikerül nagyon), vagy valami olyan szórakozást, ami leköt (nekem ilyen sincs, viszont mást nem tudok ajánlani)

2014. jan. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
Hagyjuk már, hogy az erősek maradnak, a gyengék meghallnak...ez hülyeség, afrikában sokan hallnak meg de még így is rengeteg ember éhezik, biztos vagyok benne, hogy nincs olyan sorsod mint nekik, mivel van interneted...pl....amúgy meg érdemes lenne elkezdened olvasni a Bibliát, tudnod kel, hogy aki a saját kezeálltal hal meg, az a pokolba kerül, mivel csak Isten veheti el az életet. Válalj munkákat, jobb mint a semmi, és mellesleg az internet egy nélkülözhető dolog...ne várd a halált...nem jó, dolog, a 18 éves fiatalok Normandiában nem várták a halált, mégis miskor lecsukódott a csónak ajtaja, meghalltak. De ők büszkén, a hazájukat védve halltak meg, te ha most feladod, akkor egy senki vagy, aki még csak felsepróbállt állni, "mert bármennyire is tökös vagy, az élet térdre fog kényszeríteni, mert senki nem üt akkorát mint az élet".....
2016. febr. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!