Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 28 éves férfi vagyok és meg...

28 éves férfi vagyok és meg akarok halni, egyszerűen unom már az életet, a mókuskereket kevés pénzért, stb. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. márc. 18. 01:31
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
85%
Hát eléggé el lehetsz keseredve ha már az öngyilkosság az eszedbe jutott. Próbáld a gondjaidat valakivel megbeszélni és akkor biztos könnyebb lesz. Menj el valahova kikapcsolódni .
2013. márc. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
Végül is ez a legegyszerűbb, feladni. Hol lenne a világ ha mindenki feladta volna..
2013. márc. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 Skywalker33 ***** válasza:

a kevés pénz relatív, az indiai aki az utcán él boldogabbnak tartja magát.

A boldogság ebből is látszik csak egy belső minőség, nincsenek obektív okai...javarészt.

Ebből jön a megoldás: változz belül és a külső körülményeid is megváltoznak.

Melesleg a 28, év az az amikor az embernek meg kell értenie az élete értelmét és feladatát.

Közben azért szerencséd van mert egy új világ van születőben, az univerzumunk tényleg egy másik tájékra vetődött és erős késztetést és lehetőséget is kap a fejlődéshez.

csoki.

t

2013. márc. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
79%
Én abszolút megértelek. Rohadt egy világ ez,tele undorító aljas emberrel,gátlástalanság és unszimpátia vesz körül bennünket,a kormányunk is szarik ránk,nincs pénz,cask befizetni való. Az erős marad talpon? Ezt olyan írja akinek lófasz gondja van. Elmondom neked ,apámnál tavaly nyáron daganatot állapítottak meg,fél évig jártunk otthon és kórház közt az orvosok már az elején megmondták semmi esélye,végig hittem a csodában ahogy ő is,most karácsonykor meghalt,ha valakinek hát nekem elhiheted hogy a halál nem vidám dolog.A szomorúság mellett azonban én hatalmas feszültséget érzek és ölni tudnék,közben a idegeimet naponta próbára teszik a körülöttem levők,de visszafogom magam,szóval nem hiszem ,hogy téged is hasonló esemény ért,"csak" azért ne dobd el az életet,mert szarrul mennek a dolgok jelenleg. Ide nyomosabb érvek kellenek barátom!!
2013. márc. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:

"Az öngyilkossági kísérletekből visszatértek beszámolói jelentik az egyetlen kivételt, a földrészenként egymástól nem sokban különböző halálközeli élménysorokból.

Az öngyilkosságot elkövetett személyek egyáltalán nem élnek át kellemes érzéseket a halálközeli élmények észlelése során, bár a testenkívüliség érzése megmarad.

Ezek az emberek arról számolnak be, hogy először nem értették, miért vannak tudatuknál, majd frusztrációt éreztek és tehetetlenséget, mert nem tudtak kapcsolatba lépni az élőkkel. Más beszámolók arról emlékeznek meg, hogy az öngyilkosok lelkei a bardo állapotában maradnak a Földön, s nem tudnak szabadulni tettük következményeitől.

Néhány személy arról számolt be, hogy ezek a lelkek hiábavalóan esedeznek bocsánatért még élő hozzátartozóiktól és eközben pokolian szenvednek tettük etikai súlyától.

Azok a személyek, akik sokáig voltak mély kóma vagy klinikai halál állapotában, ritkán azt is elmondták, hogy az életükben függőségben szenvedő személyek szellemei esetében is hasonlókat tapasztaltak."


[link]

2013. márc. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
úgyhogy én nem ajánlom, hogy bepróbálkozz vele..
2013. márc. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:

7: Sokan vagyunk így. Egyszerűen méltatlanok az életkörülmények itt az igényeimhez.

Más dimenzióba való vagyok, az itteni élet fárasztó, nem rentábilis.

De most éppen átutazunk egy jobb világba, azért én látom a fejleményeket. Nem tudom, mikorra jön a végkifejlet, és érdemes-e még várni.

Csak azt tudom, hogy nem akarom magamat kitenni a kockázatnak, hogy megnyomorodva maradjak életben. Pisztolyom nincsen.

2013. márc. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
9: Nem tudom, az valami előnnyel jár, ha kibírsz minél több rosszat??:D Mert úgy mondod, mintha az valami dicsőség volna, vagy nem is tudom.:)
2013. márc. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
51%

"a gyengék kihullanak, a kemények megmaradnak..

ennyi.."

Ezen jót röhögtem.:D Mi az hogy a a gyengék kihullanak a kemények megmaradnak.? A kemények nem emberek sosem fognak meghalni örök életűek lesznek? Akkor legyél kemény ha majd betöltöd a 80-90 éves kort és kiszolgáltatott leszel na ahoz kell keménység aztán pár év és ott a vége az életnek.

Tehát ugyanúgy te is ki fogsz hullani ahogy sok ember. Egyébként a kérdésre válaszolva: Nagyon sok ember akar szerintem öngyilkos lenni csak nem meri megtenni. Én is unom az életet pedig csak 22 vagyok, nem azt unom hogy dolgozok meg tanulok hanem magát a társadalmat az embereket sosem lehetek egyedül mert a többi ember (gazdagok) rabszolgái vagyunk kb. Azért unom az életet. Unom azt hogy igaz hogy sok ember éhezik meg ilyenek, de vannak a világsztárok meg a milliárdosok meg ezek akik vesznek a marson meg a holdon birtokot maguknak ahelyett hogy a vagyonuk felét odaadnák a szegényeknek. Tehát nnagy az egójuk önzőek az emberek. Mi pedig dolgozunk kevés pénzért és várhatjuk a nagy csodát hogy hátha egyszer mi nyerjük meg mondjuk az ötöslottót aztán boldogon lehet élni. De hogy gazdag legyen az ember abba bele kell születni. Így pedig az élet unalmassá válik szerintem is. 22-23/f

2013. márc. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
Még előző vagyok. tegnap 17:54 vákaszolónak: Halálközeli élmény nincsen. Ha meghalsz tökmindegy hogy hogyan akár természetes úton balesetben betegségben esetleg öngyilkosságban ha valaki meghal mindenki egyhelyre kerül a negy semmibe. Mi sem vagyunk különbek mint a többi élőlények csak azért mert van öntudatunk.
2013. márc. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!