Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 28 éves férfi vagyok és meg...

28 éves férfi vagyok és meg akarok halni, egyszerűen unom már az életet, a mókuskereket kevés pénzért, stb. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. márc. 18. 01:31
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

Utolsó ne írkálj már itt hülyeséget!Ha ilyen ostoba vagy legalább ne vezesd félre az embereket!!!

Tessék inkább nézd meg ezt a videót!


http://www.youtube.com/watch?v=1SYuXipUhGM

2013. márc. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
77%
Én megértem, énis meg akarok halni, csak nem merem egyelöre kivitelezni, de már nem bírom sokáig. B*ssza meg nekem már egy nap is hosszú, nem még több évtized. Gyenge vagyok, kihullok, lesz*rom egyszer ugyis meghal mindenki, akinek sz*r élete van minek szenvedjen........
2013. márc. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim válasza:
100%
Kedves kérdező. Azonnal keress fel egy pszichiátert, mert úgy tűnik, egyedül már nem sikerül talpra állnod. Valami nagy baj van, ha már a halál kérdése is felmerül benned, azaz az öngygilkosság. Ne foglalkozz a többi kommenttel, örüljenek, hogy ők egészségesek, s bírnak még küzdeni, s a családjukban még nem volt depressziós. Van az ember életében olyan pont, olyan mély pont, amiből egyedül már nem bír kimászni, s amikor az öngyilkosságra gondol. Neked segítségre van szükséged, egy pszichiáter segítségére.
2013. márc. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim válasza:
53%
Én meg öngyilkos akarok lenni. 22 éves vagyok , fiú. Boldogtalan vagyok, nincsenek barátaim, és már barátnőm se. Nincs értelme hogy éljek. Jövőm nincs, egy olyan szakra járok amivel nem fogok semmire menni. Senki sem foglalkozik velem. Engem egyedül a tanulás motivál. Hiába vannak céljaim, ha a mindennapokat egyszerűen nem élem meg. Unalmas, sablon életem van. Ebből már nincs kitörés. Ki barátkozna, ki jönne össze egy ez okokból frusztrált magányos depressziós barommal?
2013. márc. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
32%
Gyerekek ugye nem mondjátok komolyan, hogy a pokolban akartok kikötni??csak mert az 100 hogy sokkal szarabbul éreznétek magatokat oda lent mint itt a Földön.. de ha nem akartok ne higgyetek nekem!Én figyelmeztettelek benneteket..az életet csak úgy, mert sz@rul mennek a dolgaitok nem vehetitek el magatoktól mert következményei lesznek!És ha még tegyük fel megúsznátok a poklot tutira újra meg kéne születnetek ugyanazzal a feladattal max más szülőkkel, amennyiben itt a Földön a feladataitokat nem végeztétek el..
2013. márc. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%
amúgy én kedves kérdező és leendő 22 éves öngyilkosságot elkövetni akaró hozzászóló szeretlek benneteket még így látatlanban is!Ne menjetek sehova!Értékes emberek vagytok mindannyian!
2013. márc. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
Sokak szerint a Föld az Univerzum pokla, innen csak jobb helyre lehet kerülni.:)
2013. márc. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 David82 válasza:
Konkrétan milyen küzdelemről írsz? Látjátok, az a baj, hogy küzdelemnek hiszitek az életet. Pedig nem az. Egy játék. Próbálj meg kicsit pihenni, elvonulni az emberek közeléből, mondjuk egy csendes, nyugodt parkba. Hallgasd a madarakat, hogyan énekelnek neked. Ha van kutyád, macskád, az csökkenti a depressziót. Aztán menj el szórakozni, kiállításra, múzeumba, fürdőbe, vagy mittudom én, szard le mennyi pénzed van, úgyis kifutja. Élvezd kicsit az életet. Szard le a pénzt, a sok küzdelmet, meg mindent. Szórakozz! Én is ezt teszem, ha mélypontra kerülök.
2013. márc. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Van, aki utál szórakozni. Én pl. halálra unom magam ezektől, amiket felsoroltál. Ennél még a küzdelem is sokkal, sokkal jobb.:)
2013. márc. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim válasza:
80%

A szobádban ülsz, az ajtó zárva. Egy toll és egy papír az asztalon.. A kezed remeg, nem tudod hogy kezdd. Egy búcsúlevél a családodnak. Mert úgy érzed senki sem ért meg téged, senki nem tudja min mész keresztül. Senkit nem érdekli, hogy élsz vagy nem.. Ez az az éjjel, amikor ennek vége szakad. Lassan az ágyba mászol, és utolsó lélegzeteidet veszed, sötétségbe meredő tekintettel. Senkit sem érdekelsz, ugye? Nos, talán rosszul gondoltad. Kedd van, másnap reggel, reggel 6:30. Anyukád jön, és az ajtódon kopogtat. Nem sejti, hogy bármi baj lehet, és megismétli. Nem tudja, hogy nem hallod, nem tudja, hogy elmentél. A nevedet kiabálja és kéri, hogy nyisd ki. Nem kap választ, ezért bemegy és ordibálni kezd. A földre zuhan, közbe apukád beviharzik a szobába. Anyukád erőt vesz magán és odasétál az ágyadhoz, a tested fölé hajol, sír, üvölt, rázza a kezed. Apukád próbál erős maradni, de könnyek szöknek a szemébe. A mentőket hívja. Az anyukád magát hibáztatja, eszébe jut minden pillanat, amikor nemet mondott neked, amikor kiabált veled, vagy a szobádba küldött valami hülyeségért. Az apukád magát hibáztatja, amiért nem volt ott neked. Amiért annyit dolgozott, hogy alig láthattad. Senkit sem érdekelsz, ugye? 8:34, az igazgató kopogtat a termetek ajtaján.Az osztályfőnököddel beszél. Minden osztálytársad aggódik, hogy mi történhetett. Az igazgató bejelenti, hogy öngyilkos lettél. A népszerű lány, aki bunkó volt veled, magát hibáztatja. A fiú, aki mindig le akarta másolni a házid, magát hibáztatja. A gyerek, aki mögötted ült, és dobált téged, magát hibáztatja. A tanár, aki rád ordított, veszekedett veled, mert nem volt kész a házid, magát hibáztatja. Az emberek sírnak, őrjöngenek, hogy mit tettek. SENKIT SEM ÉRDEKELSZ, UGYE? 14:00 a testvéreid hazaérnek. Az anyukádnak el kell mondania nekik mi történt. A kistestvéred, lényegtelen hányszor veszekedett veled, elvette a cuccaid annak ellenére, hogy megtiltottad, üvöltötte neked hogy utál, ezeknek ellenére szeretett téged, te voltál a hőse, a példaképe. Most magáz hibáztatja. Miért nem mondta el neked, amikor még volt rá lehetősége? A bátyád hazaér, a kőszívű fiú aki sosem sír.. Magát hibáztatja, amiért szívatott téged. Lyukakat üt a falba, olyan ideges. Nem tudja felfogni, hogy elmentél. Örökre. Senkit sem érdekelsz, ugye? Eltelt egy hónap. A szobád ajtaja azóta is zárva. Már minden más. A bátyádnak dühkitörései vannak. A kistestvéred minden nap sír, és várja, hogy visszagyere. A népszerű lány anorexiás lett. Ők nem tudják elviselni, hogy mit tettek. Apukád depressziós, anyukád nem alszik éjszakánként. A fiú aki, mindig le akarta másolni a házid, most vagdossa magát. De senki sem törődik veled, nincs igazam? Senki sem tudja mit mondjon, mindenki sokkolva van. Sírnak és hiányzol nekik. Nem tudnak elválni tőled, még nem, soha! Mindenki kéri, hogy gyere vissza,de te már nem fogsz.

Ha emberek néha nem is mutatják ki, fontos vagy nekik!!"

2013. jún. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!