Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Te hány esetről hallottál,...

Te hány esetről hallottál, amikor egy férfi azt mondta egy nőnek, hogy "nem kellesz, mert túl izmos vagy", vagy mi ez a "túl izmos leszek, nő akarok maradni" mánia a lányok körében?

Figyelt kérdés
2013. jan. 27. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem láttam túl izmos nőt. Egyébként kötve hiszem, hogy ez zavarná a hímeket, őket csak a zsírpárnák zavarják.
2013. jan. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Egészen pontosan számszerűleg 0 azaz nulla darabról :D

A jelenség végletes gondolkodás miatt van, avagy ha a nő és az izom szavak egy mondatban felmerülnek, akkor az csakis valami testépítő versenyző lehet. Meg is vannak a képek, amiket szoktak mutogatni, gugli képkeresőjének első oldaláról. A világ ott véget ér. De még ha kép is van, akkoris beúszik a szemük elé valami ilyesmi, és nem bírnak tovább látni. Ha tudják, mit kell nézni, akkor csak azt nézik :D Ez kiderült már párszor. Na meg láttam már egészen hajmeresztő eseteket, szekrénynek hívtak egy vékony csajt, csak mert látszott rajta valami izomkezdemény, 50 kilós fitneszmodelleket leférfiasoznak, meg ilyenek.

Ez tán összefügg azzal is, hogy az átlagember folyamatosan lustul, emiatt hízik el, és nőben csak az létezik, hogy vékony vagy kövér. Avagy van-e zsír, vagy nincs. Az izom fel sem merül. Pedig az izmok adják a formát, attól lesz kerek a fenék, de valahogy nem vesznek róla tudomást. Az eddigi anorex ideál fordul, mostantól az lesz 'a' nőies, ha zsírtól tocsog az illető, és a hasától nem látni a lábaközét.

Férfi szempontból az is észrevehető, hogy általában a kis nyámnyila semmirekellők fujjogják az ilyeneket, akik megijednek egy minimálisa sportos lánytól is. Azt mondják, nem éreznék magukat férfiasnak mellette. Ez elég gáz, ugyanis ha egy vékony csajszi elég a férfiasságuk porba tiprásához, akkor az a férfiasság valószínűleg nem is létezett :D [olyat is láttam, ahol mondta a srác sic!, hogy megijedt a lánytól a képen. Aki éppenhogycsak alig volt sportos.]


Mindenesetre: strong is the new sexy :D

2013. jan. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Extrém esetekre szokták mondani legfeljebb, mondjuk a testépítő csajokra. Mondjuk Tirpák Zsuzsi már nem mindenkinek jön be. De ez a teória a lányok oldaláról van túllihegve, akik azt hiszik, hogy ha elmennek kocogni már totál izmos lábuk lesz és "nem akarják, hogy még vastagabb legyen". :) A tudatlanság fáj néha.
2013. jan. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Wash, iszom szavaidat! :D


Nagggyon sok tudatlan ember van. Azt hiszik, ha egy nő súlyzót ragad, fél éven belül 90 kilós testépítő lesz belőle.

Anatómiatanárom mondta, hogy az emberek jobban ismerik a kocsijukat és a kávéfőzőjüket, mint a saját testüket. Ameddig azt hiszik, hogy a hús és az izom két különböző dolog, addig felesleges is velük ilyenekről beszélni.


Az az érdekes, hogy engem mindig dicsérnek, hogy milyen jó alakom van, de ha megtudják, hogy járok konditerembe, ez abbamarad, és jönnek a buta dumák, hogy nehogy túl izmos legyek. Mintha az olyan könnyen menne... Még férfinak sem, nemhogy nőnek...

2013. jan. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: Ezt a "hús és az izom két különböző dolog" mondatot már valóban hallottam én is emberi lény szájából. :D Akkor reméltem, hogy ez azért nem történik meg sűrűn másokkal is, de akkor ezek szerint sikerült tévednem újfent. :D
2013. jan. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
"Nem érdekel az izom, én csak formálni akarom a popsim" vili? :D
2013. jan. 28. 08:21
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
"Eddig csak formálódtam, de már elkezdtem izmosodni", ezt meg pár napja olvastam itt valahol D:
2013. jan. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mert addig nem tudott semmit az edzésről, de aztán vett egy 360°-os fordulatot
2013. jan. 28. 09:44
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A kedvencem a "milyen gyakorlatot csináljak, amitől vékonyodik a karom/lábam/hasam/hátam/térdem/arcom/tokám?" :D

Meg volt egy olyan csaj, aki elkezdett futni egy hónapig, de azt vette észre, hogy utána már sétától is izmosodik a vádlija, és most már nagyon nagyon izmos, és meg akar tőle szabadulni :D

2013. jan. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jelentkezzék nálam és barterben megoldjuk
2013. jan. 28. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!