Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tiszteletlenség ha a temetésen...

Tiszteletlenség ha a temetésen nem nézem meg a halottat?

Figyelt kérdés

Soha nem tudtam megnézni egy halottat sem,valami visszatart tőle ,hülyén hangzik így de ,,félek,, tőle ,hogy milyen érzéseket vált ki belőlem vagy,hogy mindig úgy lesz előttem ha rágondolok majd.

Most barátnőm férjéről van szó,és tudom,hogy mellette lenne a helyem ,de gyomoridegem van ha belegondolok,hogy megnézzem őt...viszont tartok tőle,hogy megharagszik rám.


2013. júl. 10. 11:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tiszteletlenség, én sem bírok megnézni egy halottat sem, egyszerűen valamiféle undort keltenek bennem, valahogy én is "félek" tőlük. Nyugi, nincs ezzel semmi gond.
2013. júl. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!