Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szar az életem. Mit tegyek?

Szar az életem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem sajnáltatni meg szétvagdosni akarom magam, de egyszerűen nemjó ez az élet.

Bármibe is belekezdek sose sül ki belőle semmi jó, mindig elb*szom a dolgokat, aztán csak anyázás van.

Mindenki gazdagabb nálunk, ami rohadtul bosszant, hogy mindenki azzal van el, hogy hú de fasza gépem van meg telefonom, én meg itt vagyok egy régi géppel, meg egy gyenge kis okostelóval, amit én szeretek,saját pénzböl vettem, többiek meg azzal vannak el h de nyomi vagyok hogy ilyen kis telefonom van.

Meg barátnőm sincs, miközben másoknak 2-3 van egyszerre, de ez mondjuk amiatt van hogy nem vagyok szénnégyúrva.

A dolgok meg folyamatosan elbaszódnak körülöttem, hol ez romlik el hol az. NIncs pénzem (se kedvem) megcsináltatni, elbaszódik, utána csak eszem magam, hogy miért. Meg ha pl. játék nemmegy a gépen, azon is eszem magam, hogy nincs pénzünk egy jobb gépre (nem vagyunk szegények csak nem nagyon jön össze semmire pénz).

Egyszerüen nemértem hogy mért van ez, hogy ilyen szar életem van, és semmi sem akar sose sikerülni. Tudom hogy a gondok arra vannak hogy megoldjuk de ez egyszerüen nemmegy.Mit csináljak magammal? nincs az életemnek értelme.

Bocsi, a végére kicsit elborult az agyam.

16/F


2013. okt. 29. 11:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Magus vagy pap vagy ? Meny egy fegyver kereskedohoz es ott ad ell !
2013. okt. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Egyszerűen gondolj arra, hogy másnak még rosszabb. Pl akinek nincs telefonja és úgy 16 éves, vagy nincs számítógépe, az mit szóljon? Egészséges vagy, megvan minden végtagod? Mert ha igen, gondolj abba bele, hogy milyen aki nyomorék és tolószékben ül... Lásd már meg az élet naposabb oldalát is, ne keseregj ezeken a dolgokon, mert ha ezen agyalsz akkor ebbe belehülyülsz. Nincs barátnőd??? Ez izgat? Majd lesz. Még csak 16 éves vagy. Mit vársz, hogy már komoly kapcsolatod legyen? Vagy szeretnél megdönteni 13-14 éves lánykákat egy éjszakára??? Attól menőbbnek éreznéd magad? Istenem, mindig elfelejtem, hogy milyen apró problémátok van nektek fiatalok. Majd ha nem lesz mit adnod a gyerekednek, aki éhezik, na akkor lesz problémád. Szerintem élvezd hogy 16 vagy csak simán, tanulj jól, és akkor jó állásod lesz, és jobbak lesznek az életkörülményeid. Jusson mindig ez az eszedbe.
2013. okt. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Szia! Ha látnád, hogy aki menőzik a jó telójával és a sok csajával, annak is vannak rossz időszakai! Sőt, több, mint neked! Te legalább büszke lehetsz arra, hogy vettél magadnak egy telefont, bármilyet. Ő mit tud felmutatni? Az apucit? És ha véletlenül csődbe menne, kitartanának mellette a barátnői? De ha neked lesz egy csajod(lesz!) az magadért fog szeretni, nem a menő cuccaidért vagy a kigyúrt mellizmodért.
2013. okt. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

2! Nem dugni kell a csaj. Ismered azt a szót, hogy lelki társ?

Imádom amikor valaki azt hiszi hogy egyéjszakás kalandot akarok b*sszameg.

2013. okt. 29. 12:17
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
16 évesen lelki társad nem igen lesz. Én kb 30 valahány évesen találtam meg:)
2013. okt. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

Kedves kérdező!

15 éves vagyok, majd jövő júniusban töltöm a 16-t és fiú. Sokszor gondolkoztam már azon, hogy vajon egyedül vagyok az ilyen problémáimmal a világon? Egyáltalán a fiúk szoktak ilyeneken gondolkozni? Hát úgy látszik szoktak. Lánytesóim vannak csak, talán ezért mondják rám h van néhány lányos megmozdulásom, de már rég nem érdekel, hogy mit gondolnak rólam olyan emberek, akik csak rosszat akarnak nekem. Pár évvel ezelőtt, durván kiközösítettek, mondtak rólam mindent, körülbelül mindenki rólam susogott.. Ennek az időszaknak csak én vethettem véget, mégpedig akkor, amikor azt mondtam h ENNEK VÉGE.. Persze ez nem szűnt meg végérvényesen, de csillapodott. Azóta céltudatosan elkezdtem tanulni, majdnem mindenből ötös vagyok egy nagyon jó gimnáziumban. Mi sem vagyunk gazdagok, sokáig kell spórolni mindenre, amit szeretnénk megvenni, de hát nem lehet mindenki pénzes.. szerintem ez így jobb számomra, jobban meg tudom becsülni azt, hogy ha valamit kapok, és így sokkal több időt tölthetek a családommal is.

Bocsi a regényért, végszóként annyit, hogy soha ne add fel, mert mindig van remény! Állj a sarkadra, bárki bármit mondd..

Én például motivációs idézeteket szoktam olvasni, tök sokat meg is tanultam és bármilyen bántódás ér, mindig azokat mondogatom magamban, na meg keresztények vagyunk, engem Isten már nagyon sok mindenen átsegített..:))

2013. okt. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

Utolsó vagyok:

Még annyit, hogy nekem sincs barátnőm, még ráérek vele. Néha engem is cikiznek emiatt, vagy mert nekem sincs hűdejó telefonom meg gépem.. De ez van, aki nem tud elfogadni, az inkább hagyjon végleg békén.

2013. okt. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Legitke válasza:
Én 15 éves vagyok és nekem is nagyon hasonlóak a gondok nekem is a pénz meg a tanulmányom akár, hogy igyekszem nem sikerül semmi! :( A családom pedig mondja, hogy semmiképp ne rontsak el semmit a tanulmányomban mert tönkre teszem a nyarukat mit tegyek? :(
2016. jún. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Mate1609 válasza:
24%
öld meg magad lol
2017. ápr. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Utolsó, szakadok a vicceden
2018. szept. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!