Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elegem van a mai világból. És...

Elegem van a mai világból. És a mai világ stílusából. Szívesebben élnék a századforduló idején. Van itt valaki aki hasonlóképpen érez mint én?

Figyelt kérdés

I.[A véleményem a mai világról]:


Megmérgezték a kortársaim és az emberek elméjét technikai és médiai eszközökkel,pszichológiai módszerekkel! Oda a tisztaság a becsület a nemesség korszaka, és az emberség korszaka. Divat a flegmaság,az érdektelenség,és a felszínesség. Üdv a műanyag,a káosz, az őrület a degeneráció és a mátrix(internet) poszt-apokaliptikus világában. Köszöntelek titeket a "Szép Új világban", avagy az "Új világ rendben"

Egy szép új dísztópia:

[link]


"Attól félek, hogy egyszer a technológia fontosabb lesz,mint az ember kapcsolatok. Lesz a világon egy generációnyi idióta."

- Albert Einstein.

Itt van az én vízióm a mai világról(A képválogatást én készítettem):

[link]


II.[Időutazás a századfordulóba]:

Hogy miért élnék szívesebben a századforduló idején? Tudjátok én úgy gondolom hogy coca-kóla helyett már inkább házi meggyszörp, vagy World of Warcraft és Call of Duty helyett menjünk inkább kirándulni az erdőbe :) Úgy gondolom hogy a századforduló idején még létezett olyan hogy tisztaság,becsület,emberség,nemesség,tisztelet,igazi emberi kapcsolatok,igazi udvarlás,természetesség,tiszta gesztusok,őszinte megnyilvánulások,normális viselkedés. Akkor létezett még olyan hogy romantika, szép gesztusok,gyengéd megnyilvánulások,szép finom érzések. És valahogy vonz az egész korszaknak a stílusa, a díszítése, a természetessége, a szépsége, a tisztasága, az embersége! Akkor még normális termékek voltak tartós igazi anyagokból! Bálok voltak és nem diszkók. Az embereknek volt életük, és igazi kapcsolataik voltak,igazi emberi világban.


A két kedvenc írom,könyvem:

Aldous Huxley: Szép Új világ

George Orwell: 1984


III.[Az események és történések az én szememmel]:


Nemrég láttam egyébként "youtube"-on ezt a videót. Az a címe hogy: Orbán Viktor És az "Új világ rend"(New World Order). Mi? Milyen világrend? Hogy mi? Miről beszél Orbán? Mégis mit takar ez? Hmm? Egy kicsit érdekes.

Az említett videók:(mind a kettő csak 30-40 másodperces):

http://www.youtube.com/watch?v=g36gdTgGyrA


http://www.youtube.com/watch?v=Dkc1LwsrG5Y

Idézek az utóbbi videóból: "Ennek az új világnak az első parancsolata így hangzik" "Legyen fületek a hallásra és olvassatok a jelekből". Olyan mintha a bibliából olvasna fel nemde? És egyedül van ezzel szerintetek?

Rengeteg amerikai, és számtalan nemzetközi barátja használja előszeretettel a "New world order"(Magyarul: "Új világ rend") Kifejezést. Mit akarnak a világgal? Milyen világrendet akarnak ezek? Miről beszélnek?

Tessék a videó:

http://www.youtube.com/watch?v=Pb33Xv73Acg

Érdekes... Világbékét szeretnének? :) Arra kell az új rend? :) De rendesek! :) Milyen kedves tőlük, nemde? :)


IV.[A Bilderberg csoport]:


Itt van még egy érdekes film amit ajánlani tudok minden gondolkodó embernek,vagy azoknak akiket adósságba és rabszolga sorba taszított a rendszer és a bankok. Ajánlom szkeptikusoknak is, hogy hiteles és elfogadható kritikát tudjanak alkotni az egész elméletről.

Az említett film:

http://www.youtube.com/watch?v=K0cElTPsQx8


Bilderberg csoport? Mi? Az meg mi? Ja tényleg! Nem az a csoport ahol nemrég Bajnai is ott volt? Mit takar a Bilderberg csoport?


[link]

A meghívottak között szerepelnek a legnagyobb:

Energia,média,gyógyszer lobbik. Tudósok,politikusok,nagyvállalkozók,milliárdosok. Mégis, mit csinálnak ők zárt ajtók mögött teljes hírzárlattal? Csak úgy összefutott a CNN,A FOX, Tulajdonosa,Az angol külügyminiszter,a NATO főtitkára,és pár nagyvállalkozó egy teára? :) Lehet, nekik is kell a kikapcsolódás! :)


V.[Az én generációm és annak divatja]:


Térjünk vissza egy percre a mai divatra&stílusra, lehet hogy önző vagyok mert ezt a témát hoztam fel megint, de ezt minden nap látom és irritál, és érintett vagyok, mert ugye 18 éves vagyok.

Nos "Obey"... Kortársaim között egy népszerű közkedvelt "trendy" menő márka... #Swag #Yolo Pr3ttyboyswag... Tényleg nagyon menő. De várjunk. Az "Obey" egy angol szó... Mégis mit jelent az hogy Obey? Segítek. Azt jelenti magyarra fordítva hogy "Engedelmeskedik". Vajon ezt tudja az az ember aki "Obey" termékeket visel magán?:

Tessék google fordító hogy tisztában legyetek az "Obey"

Jelentésével:

[link]


Mutatok nektek egy képet amit szintén én készítettem! :):

[link]

Csak azért mert "engedelmeskedni" menő dolog,mint Martin Garrix is mutatja nekünk! :)


Érdekes lehet a 40-50 körüli korosztálynak a mai generáció,és annak divatja. Mivel ugyanis az ő fiatalságuk alatt a lázadás,a hosszú haj volt a divat, direkt csövesnek öltöztek és ellentmondtak a rendszernek,együtt voltak, és együtt szidták a rendszert. Kulturáltabbak és kreatívabbak voltak. Ellenben ma az "öltöny",a "swag",az "engedelmeskedés" és a "partyzás" a divat.

Elgondolkodtató a kontraszt és a változás:

Régen:

[link]

És most:

[link]


Azt kell mondanom hogy zseniális ez a rendszer. A számítógéppel,az internettel,a médiával,és a technikai, illetve pszichológiai eszközökkel szisztematikusan kiirtották a kortársaimból a lázadást. És elégedetten "buliznak" és nyomják az "okostelefont" :) Hihetetlen. Automatikus gépesített szelekció alapján szelektálva van a lázadó jellem.

A lázadókat és a hozzám hasonlókat számítógépes játékokkal(Warcraft,mmorpg),agymosó animékkel,és drogokkal,különféle manipulációkkal és kielégítésekkel próbálják hatástalanítani.


A másik lehetőség az hogy asszimilálni próbálják őket szép lassan a kiközösítésekkel a félelemmel,terror-al,és megfelelési kényszer sugallatokkal. Mert ugye aki nincs a nyájban azt kinézi és kicikizi a többi birka, így lett kialakítva hogy jól működjön :) Tehát aki nem csatlakozik, könnyen depresszióba és letargiába zuhanhat. Ezért előbb utóbb a nyájban fog menedéket lelni. (Tisztelet az erős bátor harcos kivételnek)


VI.[Az ellenszer,a megoldásom, és a boldogság kulcsa]:


Hogy mi a megoldásom? Húzd ki a konnektort. Több könyvet olvass. Nézz filmeket. Szocializálódj. Beszélgess emberekkel tévézés és gépezés(kockulás) helyett. PvP helyett inkább sakk! Küzd le az előítéleteidet. Szeresd az embereket. Járj közösségi helyekre,túracsoportokba,koncertekre,rendezvényekre,kirándulni,költözz vidékre. Sportolj valamit. Legyen hobbid. Legyél valamiben sikeres. Legyen egy célod és küzdj érte hogy elérd. Legyen érdeklődési köröd. Esetleg barátkozz meg a vallásokkal(hidd el szükséged lenne rá a mai világban). Mindegy hogy milyen vallás zsidó,buddhizmus,iszlám,kereszténység! Az a lényeg hogy legyen hited és higgy Istenben mindvégig! Erőt fog neked adni ahhoz hogy boldog legyél a mai világban! Meditálj és sportolj. Ne nézz annyi videoklipet és reklámot. Dobd ki az összes pc játékot az ablakon! Szeresd és segítsd az embereket. Ne vásárolj felesleges dolgokat. Ne legyél tudatlan. Hogyha így élsz ahogy leírtam. Már is bemostál egyet a médiának és a sötét pénz világnak. És boldogabbá tetted mások és a magad életét is egyben. :) És büszke lehetsz magadra, te egy igazi hős és bátor harcos vagy! :)



2014. jún. 28. 00:55
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:

Úgy gondolom hogy nem elég hatékony ezt az információt ilyen módon, és ilyen baráti megfogalmazásban közölnöm a "gyakorikérdéseken".

Egyszer,még az életem során csinálok egy jól érthető igényesen elkészített filmet ebben a témában. Amiben minden logikusan és érthetően tisztázva van. Nincs időm arra hogy egyesével elmagyarázzam mindenkinek hogy miről van szó. Majd megérti idővel saját maga is. Vagy esetleg akkor hogyha elkészül a filmem és végignézi. Hogyha valaha is elfog készülni, akkor annyit megteszek hogy a link elérhető lesz majd a kérdés alatt. Youtube-on lehet majd írni választ. Addig is viszlát.

2014. jún. 30. 03:28
 22/40 anonim ***** válasza:

SZELLEMI HADVISELÉS

( Efézus 6:12)

Öltözzétek föl az Isten minden fegyverét, hogy megállhassatok az ördögnek minden ravaszságával szemben. Mert nem vér és test ellen van nékünk tusakodásunk, hanem a fejedelemségek ellen, a hatalmasságok ellen, ez élet sötétségének világbírói ellen, a gonoszság lelkei ellen, melyek a magasságban vannak


A hálón megtaláljátok egy bizonyos Rejtett Kéz néven kiszivárogtatott írást,aki saját bevallása szerint az Illuminátusok tagja. Amit ír tartalmaz igazságot ,de sokan nem látják át az lényegét, és annak a valós célja,hogy elfordítson az Egy Igaz Élő Istentől. Ez volna számukra a negatív aratás !


Az internet a háttérhatalomnak .mint fegyver visszafelé sült el-szerintem.

Sok a dezinformáció ,de ugyanakkor sok igaságra is rálehet találni 

Tény,hogy amíg az Isteni rend-szert nem érted,tapasztalod és fogadod el nehezebb ebben a

’’bolond világban ,, tájékozódni.

Tedd fel a kérdést.Ki az aki örül annak,hogy az emberek rosszul érezzék magukat itt a földön,kilátástalannak látják az életüket, testileg-lelkileg megnyomorodnak,háborúk legyenek,ellenségeskedés családon-országokon belül ? Ki az aki annak örül,hogy a tested (a Te templomod) megalázd,bemocskold abberál szexszel,pedofília,homoszexualitás stb.

Sátán célja, hogy

- megtörjön és hogy elveszítsd békéd önmagaddal

- hogy elveszítsed békéd embertársaiddal

- elveszítsed békéd Istennel

Pontosan tudja mik a gyenge pontjaid,érzéseiden keresztül lelkileg szellemileg manipulál.

Ezek lesznek a démoni belépési pontok. A Démonok remekül tudják a veled kapcsolatban lévő embereket is manipulálni.

Földönkívüliek = Démonok(bukott angyalok,Nefilimek)

Negyedik típusú megtévesztések - A földönkívüliek leleplezése

http://www.youtube.com/watch?v=GGkSu3CEqt0


Jelkép: A be nem fejezett Piramis a mindent látó szemmel


Piramis csúcsa ( a zárókő) = Sátán,Lucifer(a hamis fényhozó),Hamis istenek(Annunakik Enki,Egyiptomi istenek leszármazottak Rómában ,Vatikán stb.)


Alatta Pindar = ’’ Illuminátus,háttérhatalom feje,, ö irányítja a rendet közvetett módon


Most arra várnak hogy hamis istenként megjelenve a ’’fény hozó,, megjelenjen ezzel kerülne a helyére zárókő.

* Most sokan aranyra váltják kézpénzeiket,mivel hitük szerint jönnek az emberiséget megmenteni akaró ’’földön kívüliek,, a fizető eszköz arany lesz az elvitelért cserébe. Annunakiknak(nibiru) azért van szükségük aranyra hogy bolygójuk légkörbe szétporlasztva az helyre álljon.


De mi már persze tudjuk,hogy megváltást,menekülést csak az Egy Igaz Élő Isten ad Nekünk.

Nem követjük a hamis babiloni-jezsuita-judea-kerezsténységet,hamis vallásokat ,mert Igazságból csak egy van ! Megkaptunk minden fegyvert amivel harcolhatunk Én ismerem és merem is használni .

( Máté 19:6 )

„Neked fogom adni a mennyek királyságának kulcsait, és minden, amit megkötsz a földön, meg lesz kötve a mennyekben, s minden, amit feloldasz a földön, fel lesz oldva a mennyekben!”

Jézus hatalmat adott nekem arra, hogy használjam az Ő nevét. És amit megkötök a

földön, az a mennyekben is meg lesz kötve. És amit feloldok a földön, a mennyekben

is fel lesz oldva. Ezért az Úr Jézus Krisztus nevében megkötözöm a fejedelemségeket,

a hatalmasságokat, a jelenvaló világkorszak sötétségének uralkodóit. Megkötözöm és

lerontom a gonoszság szellemeinek hatalmát a magasságban, és nem árthatnak

nekem semmit Jézus nevében

(Máté 16:19; János 16:23–24; Efézus 6:12).

1 Kor. 6,3

Nem tudjátok-é, hogy angyalokat fogunk ítélni, nemhogy a mindennapi élet dolgait?

Pál elmondja, hogy egy nap a hívők fogják megítélni a bukott angyalokat, démonokat.

A nagy fehér trón ítélet után jön a második lépés, amikor is a démonok a tűznek tavába

vettetnek, ahol az örökkévalóságot kell tölteniük (Máté 8:29, 25:41,46). Ez lesz a démonok

végső kárhozata.



Nimród fiainak titka

http://www.youtube.com/watch?v=k-URYqKNzVA

CoronitaClassics vágatlan

RevealHiddenReality

http://www.youtube.com/user/TheTruthLiberatesU

Vatikán a világ ura

http://www.youtube.com/watch?v=X5g5DK-x9bg


Charles Capps. A Teremtő ereje veled van

[link]


Bertha Dudde A VÉGIDŐK PRÓFÉTANŐJE

[link]


Letölthető:

[link]


[link]


Az Antikrisztus leleplezése

http://www.youtube.com/watch?v=PF1XAcWWQ_U

2014. jún. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
Büszke lehetsz magadra azért mert ilyen erős hited van. Érdekes volt amit leírtál, és elgondolkoztató. De arra kérlek téged hogy soha ne rugaszkodj el teljesen a realitásoktól. Higgy Istenben továbbra is, és keresd Istent. Ne a másik oldalt kutasd. Aki sárban turkál az sáros lesz. Szeresd az embereket és keresd Istent, ennyit mondok.
2014. jún. 30. 20:51
 24/40 anonim ***** válasza:
85%
Lázadsz a mai világ ellen, de mégis egy filmet akarsz készíteni? Nem érzed a kérdésedben a paradoxont? Mégis miért akarsz megváltoztatni mindenkit? Ha annyira szereted a természetet, akkor menj az erdőbe, s maradj is ott nem foglak vissza. Néhányunk már így is boldog. Senki nem kényszerít, hogy nézd meg az esti híradót, nyomogasd az okostelefont, számítógépet, facebookozz, öltözködj stílusosan, hallgass elektronikus zenéket stb. Számomra az is egy paradoxon, hogy ha annyira megveted a mai világot, a médiát, az internetet mégis miért regisztráltál a gyakorikerdesek weboldalán? Ha annyira nem kedveled a médiát miért csinálsz filmet, s terjeszted a neten? Te azaz ember vagy, aki bort iszik és vizet prédikál. ;)
2014. jún. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
Kevés vagy te ahhoz hogy meghátráljak és bevégezzem a sorsomat. Gyenge közhelyes kritika.
2014. jún. 30. 20:54
 26/40 A kérdező kommentje:
"Lázadsz a mai világ ellen, de mégis egy filmet akarsz készíteni? Nem érzed a kérdésedben a paradoxont?" Az ilyen válaszok miatt hagyom itt most ezt a kérdést,és foglalkozok hatékonyabb dolgokkal. Sok az ostoba,okoskodó,irigy,okos embert játszó ember. Pardon. Ez korszaktól független természetesen. Nincs türelmem "itt" és "most" ehhez. Azt hittem, nem kell sokat magyarázkodnom, mert ide nem a mai világgal elégedett ellenszenves ateista,technokrata,játékfüggő,#swag banda jön értetlenkedni. Elég egy film majd, és aki megnézi megnézi,alkot csöndben magában egy véleményt róla, akinek meg nem tetszik ne nézze. Nem elég hatékony ezen az oldalon meggyőznöm a válaszolókat. Mivel az idő alatt rengeteg más dolgot is csinálhatnék ami hatékony és előrevisz egy irányba, mi alatt 100%-osan mindenkit meggyőznék a kérdés alatt. Van jobb elfoglaltságom ennél, bocsánat. Gondolj amit szeretnél, nem fog előre vagy hátravinni semmivel sem. Elnézést nekem van életem,céljaim vannak, jobb dolgom is van mint okoskodni egy anonim oldalon. "Akkor minek írtad ki a kérdést"? - Hiba volt. Viszlát.
2014. jún. 30. 21:09
 27/40 A kérdező kommentje:
Nincs gyomrom ekkora címeres sületlenségeket olvasni. Tisztelet és elnézést a kivételnek. Mennem kell, dolgom van. Bocsánat.
2014. jún. 30. 21:10
 28/40 anonim ***** válasza:
85%
Hát meg kell hagyni nem vagy egy rokonszenves figura, ami igen nagy hátrány, ha meg akarod váltani a világot. Milyen joggal alkotsz rólam vélemény, mikor nem ismersz? Csinálsz egy filmet hűha honnan tudod, hogy nézni is fogják azt? Jah most azért vagy itt, hogy reklámozd? Meg kell, hogy mondjam nagyon egy álszent ember vagy. Elárulok neked valami nem vagyunk olyan mások, csakhogy én veled ellentétben nem akarom megváltani a világot. Egy szegény kis képregényrajzoló vagyok ezenkívül rendes munkahelyem is van. A képregényrajzolást csak hobbikén űzöm jó pár éve csinálok egy animációs sorozatot nagy terveim vannak vele csak emiatt járok a GYIK-ra, az internetre új karaktereket keresve. Szerintem az én animációsfilmem jobb lesz, mint a tiéd. Nem bámulom egész nap a TV-t nem játszok a MMORPG-s játékokon állandóan csak szombat, vasárnap hétköznap dolgozók. Nekem van egy munkahelyem nem úgy, mint neked, aki időmilliomos és sok ideje van hirdetni az igét, reklámozni a filmjét, megváltoztatni a világot stb. Lemerem fogadni, hogy egész nap játszol a MMORPG játékokon nyomkodod az okostelefont+számítógépet írogatsz a facebookon csak azért írtad ki ezt a kérdést, mert meguntad a facebookot, vagy az egyik MMORPG-s játékokat. Há!-Há!-Há!-Há!:-D
2014. jún. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:
Siralmas hogy a fájdalmaidat ekkora szenvedéllyel rám próbálod vetíteni. Akárki lehetek látatlanban. Nem tudhatod. Ugyan úgy azt sem tudod igazán hogy miről van szó. Nem tudhatod hogy én mit csinálok és hogy mit tervezek. Kívánom hogy legyen boldog életed és találd meg a boldogságot minél hamarabb. Nekem is sokat kell még tanulnom. Béke veled.
2014. júl. 1. 00:40
 30/40 anonim ***** válasza:

én az 1800-as évek elején élnék. tetszenek a ruhák, amiket viseltek, tetszik az ahogyan beszélgettek egymással, hogy akkor jobban értékelték az irodalmat, a festészetet. :) tetszik az, ahogyan abban az időben ismerkedtek a fiatalok.


viszont akkor is nagyon sokan voltak érdekházasságban - különösen a nemesebb családokból. a nőknek alig voltak jogai. ez nem tetszik benne.


ha lehetne választanom az 1800-as években élnék, v a 21. században. Tetszik ennek a kornak a nyitottsága, az hogy könnyen hozzáférhetek információkhoz, könnyen kommunikálhatok azokkal akikkel nem tudok élőben. Tetszik a szabadsága! Azt hiszem ennél szabadabb kor nemigen volt - leszámitva a rokokót. :)

2014. júl. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!