Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen egy goth lány? Hogy...

Milyen egy goth lány? Hogy viselkedik, hogy öltözik, mik a szokásai? Komolytalan, becsmérlő válaszoktól kíméljetek.

Figyelt kérdés
2010. febr. 6. 19:04
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Sikerült teljes mértékben asszimilálni a goth stílust? :) Majd 3 évvel a kérdés kiírása után? :P
2013. jan. 27. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 PassivePhoenix válasza:
Jómagam is gothként vagyok számon tartva, legalábbis, ha valahova be kellene sorolni. Alábbi válaszolóknak akik azzal a kérdéssel jöttek ide, hogy miért jó az, hogy mások akarnak lenni és az emberek "cikizzék" őket. Tudjátok, vannak még akik önmaguk szeretnének lenni, ami alapvetően egy nagyon nehéz feladat. Mondhatjátok, hogy a különböző stílusok tinédzser kori hóbortok, de tartsátok észben, hogy a képviselői magasról tesznek a véleményetekre. A goth stílus nem annyiból áll, hogy talőig feketében és bakancsban vagyunk... az egy életérzés. Általában nem is felvett stílus, ez leginkább kialakul.
2015. szept. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Annyira sokféle goth van, hogy lehetetlen meghatározni, milyen is a goth stílus. Szívemhez legközelebb a romantikus goth irányzat áll, szóval ha címkézni kell, akkor oda vagyok számítva, de ez nem ilyen egyszerű. Pl sokat hordok fekete csipkés cuccokat, és általában bordóval egészítem ki, de a sminket nem viszem túlzásba, és a hajam is szőkésbarna, mert a szüleim nem engedik, hogy befessem. Ettől még nem vagyok kevésbé ,,goth" mint bárki más. Ne próbálj meg erőltetten ragaszkodni egy stílushoz, öltözz úgy, ahogy jól érzed magad, halgass olyan zenét, amit szeretsz. A goth szerintem sokkal inkább a lelkedre vonatkozik, vagy goth vagy, vagy nem. Ha gothnak öltözve elmész egy találkozóra, percek alatt észreveszik, hogy nem vagy igazi goth, de volt olyan, hogy én fekete fehér cuccben estem be, mert előtte sulis ünnepság volt, és nem tagadtak ki, vagy ilyesmi, hanem megdícsérték az ünneplő ingemet (fekete csipkét varrtam a zsebeire és a gallérjára :) ).
2016. aug. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!