Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen egy goth lány? Hogy...

Milyen egy goth lány? Hogy viselkedik, hogy öltözik, mik a szokásai? Komolytalan, becsmérlő válaszoktól kíméljetek.

Figyelt kérdés
2010. febr. 6. 19:04
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Hát igen... Én is hányok a sok pózertől...=S
2010. febr. 7. 15:59
 12/23 anonim ***** válasza:
95%

bocsi, hogy beoffolok.. De miért jó gothnak lenni? miárt jó hogy röhögnek, és kibeszélnek a hátad mögött?


Vannak olyan emberek, mint pl. én is, akik nagy ívben tesznek rá, hogy mit mondanak róluk mások a hátuk mögött. Pláne ha idegenekről van szó; mit érdekel az engem, hogy mit gondol és miket mond rólam az a sok, számomra idegen ember, ha mondjuk végigmegyek az utcán goth öltözékben? A barátaim pedig nem beszélnek ki a hátam mögött, majd hülye leszek olyan kétszínű alakokkal barátkozni, akik ilyet tesznek :) Én a goth stílusban megtaláltam valamit, ami azelőtt hiányzott belőlem. Ha valakinek nem tetszik ez a stílus, az ne legyen goth, ilyen egyszerű :)

2010. febr. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Utolsó: szívemből beszélsz! =)
2010. febr. 7. 20:40
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Én csak egy goth lányt ismerek, de ő mindenkinél jobban bejön, és sokkal aranyosabb, okosabbnak tartom mindenkinél.

Egyébként ő pl. egyáltalán nem viselkedik bunkón.. meg hasonlók..

2010. ápr. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Huhh, most én is offolni fogok... ezer bocsi mindenkitől... ^^"


Tehát: Miért jó az, hogy az emberek ennyire elkülönülnek? Pl.: " Én x stílusú vagyok és ezért elvből utálnom kell az y-okat " Tudom ennek sok köze van a pózerséghez és nem minden "stíluskövető" ilyen, de nagyon zavaró, hogy ennyire a kinézet és az előítéletek a fontosak. Lehet, hogy valaki nem öltözik úgy, mint egy goth, de az életérzése az és persze tudjuk, hogy van ez fordítva is, de azok a pózerek. Elgondolkodtató, hogy ha mindannyian emberek vagyunk, akkor miért kell ennyi különbséget tenni köztünk. Nem azt mondom, hogy legyünk egyformák, mert minden ember más. És nem is azt, hogy akkor most mindenkivel puszipajtásnak kell lenni, hanem ha annyira utálok egy embert, akkor azt az igazi tulajdonságai miatt utáljam és ne azért, amit képzelek róla.


Asszem hirtelen ennyi... tényleg bocsi az off-ért, de ez most nagyon kikívánkozott belőlem.

2010. máj. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Kicsit régi már a kérdés. De az utolsó kérdésére válaszolva, egyáltalán nem követeli meg az ellenségeskedést, ha két embernek más a stílusa. Például én inkább a goth stílushoz húzódom, mégis van olyan barátnőm, aki (a dobhártyám kárára) Hannah Montana-t hallgat. Én mégis elfogadom őt, ő is engem.
2012. jan. 7. 15:56
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Minden ember más. Ezek nem "egységsugarú" emberek, nem lehet őket gyártósorról szedni vagy ilyesmi. Attól hogy valaki felvesz néhány ruhát még nem lesz goth (max hétvégi "pózer"). Külső alapján ne ítélj, lehet hogy teljesen olyan mint te, csak belül gondolkodik "gothosan" (de hülye szó) Viselkedés: nagy általánosságban szeretik a művészeteket, sokuk rajzol, zenél, ír stb. Érzékenyebb, visszahúzódóbb (megint csak általában, kicsapongás mindenhol van). Legtöbbjük szereti a horrort, misztikumot. Nagyon megfoghatatlan téma, mert a "goth" is mást jelent egyik embernek mint a másiknak. Amiket leírtam ezek inkább a "neoromantikus" emberkékre jellemzőek, rengeteg "válfaja" van.
2012. jan. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: kifelejtettem, hogy mégcsak zeneileg sem egységes az agész. Eredetileg a punk-ból fejlődött ki, de manapság ugyanúgy gothnak montható olyan ember aki szimfónikus metalt hallgat mint aki cyber-industrial zenét. Tehát a "különböző zenék közötti ellenségeskedés" is teljesen alaptalan.
2012. jan. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
A Goth találkozó amikor fehér csuhában fekete bábúkat égetnek az kiáltozva hogy Ku-Klux-Klán! Javaslom,menj el,feketében,azokat csípik.
2012. júl. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
...Ja, hogy most kellene nevetni?
2012. júl. 14. 18:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!