Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Meddig bírnál magadal együtt...

Meddig bírnál magadal együtt élni?

Figyelt kérdés

Milyen lenne a kapcsolatotok, hogy képzelnéd el, ha egy hónapig magaddal kellene élned? Ellenétek egymással, vagy tele lenne konfliktussal?

Önismereti tréningnek tökéletes lenne, így látnád, saját bőrödön tapasztalhatnád a hibáidat, talán könnyebb lenne változtatni is rajta.

Én szívesen kipróbálnám, sokat segítene javítani a rossz természetemen, de ahogy ismerem magam, 1-2 nap után kitépnénk egymás haját.


2015. jan. 14. 10:02
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

6-os, tényleg úgy értettem, hogy saját magadból kettő lenne és így élni egy hónapig, látni magad, érezni, milyen velem az élet, egyáltalán ezt az érdekes helyzetet hogyan oldanám, oldanánk meg, milyen konfliktusok keletkeznének, mennyire tudom magam hülyeségét, idegesítő szokásait tolerálni, ráébresztene-e arra, hogy miben kell változnom.

Illetve tényleg nagy-e a seggem abban a nadágban?:))) (csak vicc)

2015. jan. 14. 10:32
 12/19 A kérdező kommentje:
Nem sértegettem senkit, de nem hiszem, hogy unalmasnak lenne mondható, ha hirtelen kettő lenne belőled. Nem éltetek mindíg együtt, hiába ismered magad, nem ehhez szocializálodtál. Most magaddal kellene élni, egy olyan külső-belső tulajdonságú emberrel, mint aki te vagy. Mennyire vagy toleráns? Mondhatod, hogy szépen beülnél a fotelba ő meg a másikba, és onnan néznétek a tévét, de ebben a helyzetben is ott a konfliktus forrás, az a fotel, pl. ő is onnan szeretné nézni a tévét, ahonnan te, mert neki is az a kedvenc helye, de ez még csak a jéghegy csúcsa, mert ettől a pillanattol kezdve ő már egy másik ember, őnálló gondolattal, érzésekkel, sérelmekkel, amiket meg kell oldani.
2015. jan. 14. 10:39
 13/19 anonim ***** válasza:
Bocs, félreértettem. akkor osztom azoknak a véleményét, akik szerint ez beteges.
2015. jan. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Én nagyon nem bírnám. Mindig én vagyok a főnök, az van, amit én mondok. Emellett hisztis vagyok és nagyon kupis, de ha más csinálja a kupit, nem viselem el.

Nehéz természetem van, nem is értem, párom hogy bírja már 3 éve :)

2015. jan. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én mindig mondom, hogy csodálom, hogy a vőlegényem néha kibírja a természetem. Jellemző rám a hangulatváltozás, olyankor ritkán bele tudok kötni az élő fába is. Régebben előfordult, hogy az esetek 90%ban bal lábbal keltem reggel, olyankor kibírhatatlan vagyok míg összekészülök és elindulok dolgozni. Nem szólok senkihez, és én sem szeretném, hogy hozzám szóljanak olyankor. De ez változott mára, mert én magam is utáltam, hogy ilyen rosszul indulnak a napjaim, és sokat dolgoztam érte, hogy vidámabbnak lássam a kora reggeleket. :D Egyébként én lobbanékony típus vagyok, a vőlegényem pedig pont nyugodt, így kiegészítjük egymást. Ha magammal élnék, vagy hasonló típusú emberrel mint én, akkor nem hiszem, hogy könnyen kijönnénk, nehéz lenne. Én fél évet adnék. :D
2015. jan. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

De ha a másik ember is ugyanaz, mint te, akkor ő is a tv-t akarja majd nézni. Biztos te is vagy úgy, hogy valamivel cseszed el az időt, pl. gyk és tulajdonképpen saját magadnak mondod, hogy csinálni kellene már valami hasznosat inkább. Már nem tudom pontosan pszichológiából, de egészséges embernél 3 ilyen én van. Pl. ha az egyik ilyen éned lenne külön személy, akkor az folyton azt akarná, hogy hasznosan töltsd az idődet, na ez mondjuk idegesítő lenne. De azt továbbra is fenntartom, hogy egy teljesen normális embernél is ugyanez van, többféle elképzelés hadakozik bennünk. És ha lenne belőled egy másik, aki teljesen olyan, mint te akkor ő is ugyanolyannak látná a seggedet a nadrágban.

Eszembe jutott egy film erről, Közös többszörös a címe, nézd meg, bagyon jó film, igaz nem veszi komolyan a témát, vígjáték.

2015. jan. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha én magammal laknék, biztos maszturbálnék vele egy jót. Kiélnénk a perverz vágyainkat, hiszen köztünk maradna. Azt csinálnék vele, amit csak akarok, és ő is azt velem, amit csak akar. Jól el lennénk, lefekvés előtt biztos lenne egy-két orgazmusunk.
2015. jan. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
17 Miért maszturbálás? Nem szeretnél dugni magaddal egy jót?
2015. jan. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem. Az fárasztó. Minek mozgassam az egész testem (vagy legalábbis a derekam), amikor a csuklóm mozgatásával is ugyanúgy ki tudom elégíteni magam?
2015. jan. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!