Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 22 évesen öregnek számít valaki?

22 évesen öregnek számít valaki?

Figyelt kérdés
Van aki 22 évesen kamiont vezet és családja + saját háza van, más meg a szüleivel él és otthon baxxa a rezet. De mind a kettő 22 éves. Akkor Most az 1. példa bizonyítja hogy 22 évesen már (elég) öreg az ember, vagy a 2. bizonyítja hogy még kis taknyos?

2016. jan. 2. 22:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"azt csak arra értettem, hogy nagy felelősség. Mert bent ülni egy irodában, és programozni vagy épp ügyfelekkel dolgozni nem egy nagy dolog, de egy ilyet vezetni a forgalomban... "


Aha, nem nagy dolog programozni. Nézd meg a világ legértékesebb cégeinek a listáját! Az első helyeken olyanok találhatók, mint az Apple, Google, Facebook... ezeket mind programozók hozták létre. Tudtommal az egyik legnagyobb szellemi leterhelést jelentő munka a programozás. Biztos, hogy olyan egyszerű az? A programozók a matematikusokkal, fizikusokkal meg a sakkmesterekkel együtt gyakran a legmagasabb IQ-val rendelkező emberek közül kerülnek ki. Ezzel szemben a kamionvezetéshez mi kell? Térbeli érzék, gyakorlás, meg az, hogy kibírd az utat Norvégiáig két négyzetméteren. Melyik szerinted a nagyobb teljesítmény? A szállítás, sofőrködés, erőgépek vezetése mindenhol olyan munka, amit rendszerint egyetemet nem végzett, oda nem bejutott emberek látnak el. A programozói munka meg az egyik legbiztosabb hivatás manapság, ahol alapdiplomával is jól el lehet helyezkedni, ha jó benne az ember.

2016. jan. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
ne menjünk bele pls, de elmondhatom neked hogy mind programozásban mind kamionozásban jártas vagyok, csináltam/csinálom is aktívan, és tudom, hogy a programozásban nincs olyan ember a földön aki nem hibázik. Sőt, maga a menet az, hogy megcsinálod lefuttatod bumm 80 error és akkor szépen elkezded debugolni, javítgatni. Kamionozásban 1 hiba 1 életbe kerülhet. De mondom, ne menjünk bele ebbe, mert nem ez a lényeg.
2016. jan. 4. 00:42
 13/15 anonim ***** válasza:
Lerí a kérdésedből, hogy összebalhéztál valakivel, aki hasonló korban van, mint Te és vagy neki álltál ezekkel az érvekkel vitatkozni vele vagy csak a háta mögött magadban hordod el mindennek és az itteni válaszokból szeretnél önigazolást kapni erre. Arra is a nyakamat mertem volna tenni, hogy kamionos vagy. Te magad is érzed, hogy nem vitted sokra és ez bánt téged. Viszont ahelyett, hogy ezt beismernéd és tennél ellene, inkább neki állsz köpködni olyan dolgokra, amikről tudod, hogy a kamionozás szintje felett van, de nem érted el valami okból kifolyólag. Na, ez az ami borzasztóan gyerekes felfogású. Ahogy írták már előttem nem a munkásságod határozza meg, hogy felnőtt vagy-e. Borzasztóan elismerés vágyad van. Sajnos a családomban is van ilyen ember. Nem bántásból mondom, de ez csak szánalmat kelt másokban. Ha akarsz valamit, akkor azért tenni kell és nem itt nyafogni. Ha valami nem tetszik az életedben, ami a kérdésedből nyilvánvaló, akkor menj és tegyél ellene.
2016. jan. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ugyanazt akartam írni, amit az előző. Látszik, hogy igazolást vársz tőlünk, hogy a kamionozás is van olyan menő dolog, mint a programozás. Én sajnos ezt nem tudom neked megadni, mert szerintem nem olyan jó dolog az életed nagyrészét egy fülkében tölteni és csak hébe-hóba hazajárni, mint szabadúszónak lenni, teljesíteni megbízásokat jó pénzért és beosztani a szabadidődet, ahogy akarod.
2016. jan. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kérdező neked erre van erekciód, hogy ezt minden nap kiirkálod?
2016. jan. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!