Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elmesélitek, mit álmodtatok...

Elmesélitek, mit álmodtatok tegnap?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 22:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

(ezt tudni kell én pánikrohamot kapok, ha valaki rám dob valamit, amiről én úgy vélem, hogy élőlény /pók,kígyó,bogár/ és ez nem szokott vicces lenni)

Szóval így a szobámba vagyok kivettem a fülemből a fülbevalót, leraktam az ágyra, ott ült apu. Megfogtam utána a fülem és valami volt a lyukba. Mondtam apunak nézze meg mi az. Erre kivett belőle egy óriási nagy -fúj- azt a fehér hernyót, ami a korhadt fákban él. És így tökre megijedtem, mikor szólt, hogy belepetézett a lyukba. ÉS jött egy fazon aki elkezdett gyilkolászni, szóval menekülnöm kellett tőle totál stressz, és még ellenszert is találni, hogy ne öljenek meg ezek a férgek. Egész éjjel futottam az életemért, hallottam ahogy az embereket, a barátaimat az a csávesz hogy öli meg, kizártam mindenkit a házból hogy biztonságba legyek, így kb. én segítettem át a barátaimat a túl világra közbe a gyilkos engem akart ütötte az ajtót. Volt egy sejtésem, hogy még meg is akar erőszakolni, tiszta vér minden. És persze az egészre rátett egy lapáttal az is, hogy mindig szedegettem ki a megnőtt férgeket a fülemből. (a fülbevaló helyének a lyukából)

Arra keltem fel, hogy teli torokból kiabálok.. "Neee SEGÍTSÉG NEEE" Elég szar ébredés volt..

2010. ápr. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

azt álmodtam, hogy a régi osztálytársaim folyamatosan szivatnak és piszkálnak, azután pedig már meg akarnak ölni.

haza menekültem, de oda is követtek, és a szüleim (akik az álomban nem voltak elválva) próbálnak megvédeni és kiszorítani őket a lakásból (ami a valóságban egyébként nem a mi lakásunk), de semmi képpen nem lehet. és én rettenetesen félek, hisztérikusan sikítozok, mert az osztálytársaim fel akarnak akasztani és már ott a kötél meg minden. szó szerint megőrültem az álmomban.

ez után vágás.

majd hirtelen a klinikán vagyok ( ahol a valóságban éven át kezeltek evési zavarral) de mégis minden nagyon idegen. a pszichiátrián vagyok és csövek lógnak ki belőlem. az az orvos aki a valóságban kezelt már nincs ott, és valami új dokim lesz, de még nem tudom hogy kicsoda. minden ismerős és mégis ismeretlen, azután hirtelen a kórház folyosóján vagyok egy lánnyal akit a valóságban ott ismertem meg, és megyünk az italautómata felé.


nagyon furcsa álom volt. 16/L

2010. ápr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
azzal smároltam aki tetszik nekem. :)
2010. júl. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!