Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek pszihopata vagyok?...

Szerintetek pszihopata vagyok? Ha nem is tuti van valami mentális zavarom 17/f

Figyelt kérdés
Mostanában kezdtem el érezni hogy valami baromira nincs rendben. családi hátterem se tipikus...anyám kint dolgozik német országban 2 hónaponta hazajön pár hétre és rajta is észrevettem pár dolgot. nagyszüleimmel élek, ők nevelő szülök és valami nagyon brutál diktatúra folyik itt a házban. lehet ez is tönkretesz mentálisan.de nem is ez a lényeg csak a lehetséges oka...kis korom óta imádom a vért a belezést stb. és szeretem az elmebeteg dolgokat is. a gyilkosság se áll messze a gondolataimtól. nagyon könnyen lefoglalom magam szóerint bármivellefoglalom magam vagy ha nem akkor csak 10 vagy akár több percig is meretten nézek ki a fejemből. eléggé sajátos humorom van, de persze jó :D szeretek füllenteni, manipulálni másokat és NEM nagyképűségból, de nem vagyok egy buta ember és azt gondolom hogy más buta ( de persze azért nem mindenki, csak akiket nem ismerek vagy aki tényleg buta csak azokat gondolom annak) meg azokat SE gondolom butának akik válaszolnak erre :) a pénz meg a hatalom nem fontos nem vagyok egy erőszakos ember de azért feltudnak baszni idegileg. barátságos,nyitott, udvarias vagyok. vannak elég durva fétiseim is.néha arra gondolok hogy ha meg gyilkolok valakit milyen könnyen lehetne e eltüntetni a nyomokat. ember elrablásra gondolok meg kínzásra akik meg érdemli, de azt nagyon durván meg kínozni.

#mentliszavar
2016. júl. 13. 03:22
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
meg nekem is vannak elég groteszk agyszüleményeim néhai pillanatomban. sátánban jobban hiszek, szeretem az e-féle dolgokat (ezeket IS érdekesnek tartom). Érdekesnek találom a természet feletti dolgokat ( u.f.o., szellemek, sorozat gyilkosok, gyilkos, groteszk, elmebeteg dolgokat)
2016. júl. 13. 04:08
 2/22 anonim ***** válasza:
40%
A leírtak alapján azt tanácsolom, keress fel egy pszichológust.
2016. júl. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
gondolkoztam már ezen. jártam is, de nem ez miatt. amugy meg annyira nem is rossz az elmebeteg én :D
2016. júl. 13. 11:46
 4/22 anonim ***** válasza:
Ilyen belsővel vannak azért barátaid, vagy barátnőd?
2016. júl. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
71%
Igazából ez nem teljesen,de egy részben normális.A magadba fojtott düh és a depresszió végterméke ez.Barátkozz,csajozz vagy csak szimplán keress egy hobbit hogy ezeket a gondolatokat elűzd mert ebből hosszútávon elég nagy problémád is lehet.
2016. júl. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
vannak barátaim. barátnőm is nem rég volt csak szakítottunk. normális életet folyatok...eltudom nyomni ezeket. ma is voltam spanommal sörözni :D
2016. júl. 13. 20:28
 7/22 A kérdező kommentje:
meg amúgy csak néhány ember tud erről akinek elmondtam. pl a bátyjám azt mondta h ki se nézi belőlem
2016. júl. 13. 21:51
 8/22 anonim ***** válasza:
0%

"kis korom óta imádom a vért a belezést stb. és szeretem az elmebeteg dolgokat is. a gyilkosság se áll messze a gondolataimtól. nagyon könnyen lefoglalom magam szóerint bármivellefoglalom magam vagy ha nem akkor csak 10 vagy akár több percig is meretten nézek ki a fejemből. eléggé sajátos humorom van, de persze jó :D szeretek füllenteni, manipulálni másokat"


Ez az összes erőszaktevő bűnözőre igaz.


"ember elrablásra gondolok meg kínzásra akik meg érdemli, de azt nagyon durván meg kínozni."


Minek kínoznád meg, ha utána úgyis megölnéd? Amúgy én ezt nem tartom pszichopata dolognak. Akik megérdemlik, azok megérdemlik. Épp ezért MEGÉRDEMLIK. Átérzed a szó jelentését? Teljesen jogosnak kéne lennie a haláluk. Én pl. nem vagyok pszichopata, mégis teljesen egyetértek abban, hogy meg kéne ölni azokat a rosszindulatú gonoszkodó személyeket, akik tönkreteszik mások életét/gyerekkorát. Hiszen kb. ők is ezt tennék azokkal a személyekkel, akik annyira tönkretették az életüket, mint ők másokét.

2016. júl. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, te egy normálisan gondolkozó ember vagy. Pont az ilyen gonoszkodó szemetek a pszichopaták. Amit te érzel az a normális visszavágás, nem is teljesen a bosszú, hanem az a tény, hogy valahogy meg kel állítani ezeknek a személyeknek az ámokfutását. Egyszerűen JOGOS lenne a haláluk, hiszen már gyerekkorukban annyi bűnt követtek el, annyi embernek okoztak kárt, hogy a halálukkal okoznánk a társadalomnak jót.
2016. júl. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
na és akkor a többi elmebeteg gondolataimmal mi a helyzet?
2016. júl. 14. 14:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!