Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek pszihopata vagyok?...

Szerintetek pszihopata vagyok? Ha nem is tuti van valami mentális zavarom 17/f

Figyelt kérdés
Mostanában kezdtem el érezni hogy valami baromira nincs rendben. családi hátterem se tipikus...anyám kint dolgozik német országban 2 hónaponta hazajön pár hétre és rajta is észrevettem pár dolgot. nagyszüleimmel élek, ők nevelő szülök és valami nagyon brutál diktatúra folyik itt a házban. lehet ez is tönkretesz mentálisan.de nem is ez a lényeg csak a lehetséges oka...kis korom óta imádom a vért a belezést stb. és szeretem az elmebeteg dolgokat is. a gyilkosság se áll messze a gondolataimtól. nagyon könnyen lefoglalom magam szóerint bármivellefoglalom magam vagy ha nem akkor csak 10 vagy akár több percig is meretten nézek ki a fejemből. eléggé sajátos humorom van, de persze jó :D szeretek füllenteni, manipulálni másokat és NEM nagyképűségból, de nem vagyok egy buta ember és azt gondolom hogy más buta ( de persze azért nem mindenki, csak akiket nem ismerek vagy aki tényleg buta csak azokat gondolom annak) meg azokat SE gondolom butának akik válaszolnak erre :) a pénz meg a hatalom nem fontos nem vagyok egy erőszakos ember de azért feltudnak baszni idegileg. barátságos,nyitott, udvarias vagyok. vannak elég durva fétiseim is.néha arra gondolok hogy ha meg gyilkolok valakit milyen könnyen lehetne e eltüntetni a nyomokat. ember elrablásra gondolok meg kínzásra akik meg érdemli, de azt nagyon durván meg kínozni.

#mentliszavar
2016. júl. 13. 03:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Erőszaktevéssel nem leszel különb, csak te magad is beolvadsz közéjük. A mondás úgy tartja, hogy aki bosszúra készül, az két sírt kell hogy ásson. (Egyet saját magának). Mert ha nem, akkor semmi sem változott. Egy gyilkos ment, egy gyilkos jött helyette. Vajon ki nevelte az erőszaktevőket? Nagy részben a társadalom. Szóval ne védje senki sem a társadalmat, mert maga a társadalom a romlott.
2016. júl. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező:


Te magad tüntetted fel a kulcsszavak között a mentális zavar szót, szóval saját magad is úgy gondolod, hogy valami nincs rendben. Még mindig azt javaslom, fordulj pszichológushoz. Mert a GYK-n senki sem fogja megoldani a problémádat.

2016. júl. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

"Erőszaktevéssel nem leszel különb, csak te magad is beolvadsz közéjük."


Te a tettet nézed, és nem a következményét és az előzményét. A kérdező rossz embert ölne, jót nem. A rosszak meg leginkább a jókkal gonoszkodnak. Egy jó emberrel nagyobb bűn gonoszkodni, mint megölni egy rosszat.

2016. júl. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Ha valaki téged bezárna 15 évre a pincéjébe, és nem engedne ki, és utána le akarnák csukni, akkor közbeszólnál, hogy "ne kerüljön börtönbe, mert akkor ti is olyanok lesztek mint ő".


Vagy te ezt hogy gondolod?


nem kell megölnie senkit sem a kérdezőnek. A szemét emberekkel szemét módon kell viselkedni, a rendes emberekkel meg rendesen. Persze ehhez meg kell ismernünk a másikat előtte.

2016. júl. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy egy ember gonosznak születik, inkább a környezete és a körülmények teszik azzá.

A "szemet szemért" alapú személyes igazságszolgáltatás nem éppen a jó ember ismérve. Lehet hogy jó ügyért teszi, de egyben fel is adja az elveit.

Mi a büntetés célja? A sértett megnyugtatása? Vagy személyes bosszú? Önkényes igazságszolgáltatás? Ez nem változtat semmin. Ettől a sértett sem lesz jobb, és az elkövető sem. Ez olyan, mint a képpel eltakart lyuk a falon. A lyuk már nem látszik, de attól még ott van. Erőszak erőszakot szül. Jó tett helyébe jót várj. A jó ember attól jó, hogy a rossz embert is megrpóbálja jó útra terelni. Az átlagember erre mondja azt, hogy naiv. Az átlagembernek korlátai vannak, aki megpróbál boldogulni ebben a nehéz világban. Nem pedig egy szent, aki életét arra áldozza, hogy másokon segítsen. Ez a paradoxon teszi ezt az egészet egy szélmalom elleni harccá. A tapasztalatlan nem a büntetésből, hanem a jó példából tanul. Aki nem tapasztalja meg a jót, az nem is fogja tudni átadni.

2016. júl. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
Uuuuu... máris szimpatikus vagy a leírtak alapján. Tökre, mint az alteregóm :D Átérzem a helyzeted, mert hasonlóképpen gondolkodom.. nyugi, teljesen ép elméjű vagy. Az ilyesfajta gondolatokkal nincs semmi gond, ha téged nem zavar. :)
2016. júl. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar sőt ez majd előnyömre is vállhat
2016. júl. 15. 20:54
 18/22 A kérdező kommentje:
Amíg ti itt hadakoztok addig Èn gondolkoztam...félig a társadalom hibája, mert Èn ilyennek születtem. Igen a társadalom is közre játszott kb. 30%ban. És igen a lyuk a falon téma engem nagyon nem tud érdekelni bocs, mert a szemet szemért téma nekem tetszik. Önkényes igaszság szolgáltatás élvezettel fűszerezve. Ennyi
2016. júl. 17. 00:57
 19/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyok Èn rossz ember. Nem vagyok naiv se, mert a világ edzett. Oda figyelek a dolgokra. Megtapasztaltam a jót és akiket szeretek azoknak át is adom. De néha kenysztetést érzek 1-2 dologra. Megtudom azért állni, csak később ne fajuljon el. (Na most fognak felém futkározni kényszerzubbonyokkal)
2016. júl. 17. 01:05
 20/22 anonim ***** válasza:
Nem fog feléd futkározni senki sem, semmiféle kényszerzubbonyokkal, amíg a gondolataid nem fajulnak tettlegességig. A saját sorsod kovácsa vagy, neked kell eldöntened, hogy mi a számodra helyes. Mások kibelezése nem éppen egészséges gondolat. Amíg ezzel tisztában vagy, addig nincs semmi gond. Nagyon sokan így vezetik le a mentálisan felgyülemlett feszültséget. Csak ne veszítsd el a kontrollt. És ha úgy érzed hogy már nem vagy képes kezelni a gondolataidat, nyugodtan fordulj szakemberhez, nem szégyen.
2016. júl. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!