Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csinálja holnap? Vagy...

Mit csinálja holnap? Vagy egyáltalán most miez?

Figyelt kérdés

barátom ma temetésen volt, mert meghalt kb 2hete a nagymamája.

Mondta is hogy ma ezért nem tudunk találkozni, de mondta, h irhatok neki sms-t ha gondolom.

Irtam neki egyet 1kor.

Most irt vissza rá, hogy "szia. annyira jólesett hogy irtál, kérlek neharagudj hogy most irtam vissza de ment itthon a balhé egész nap. miujság hogy vagy? csók."

(a balhé azért megy, mert a rokonok eléggé haszonlesők és mindenki pénzt akar)

De az sms előtt már láttam hogy fentvan msnen. Én rejtve voltam, nem jelentkeztem be.

Most is fent van, de én nem akarok felmenni, arra nem hajlandó hogy felhívjon vagy ilyenek. Én őt nem akarom, mert igyis fél nap után válaszolt.

Ugy van, hogy holnap átmegyek hozzá. De ezek után erősen gondolkozom, hogy nem megyek sehova.

Elegem van belőle, kezdem megutálni, meg azt is amit csinál.


2010. jún. 4. 19:58
1 2 3 4 5
 1/42 A kérdező kommentje:

ilyen sz*r helyzet elég állít, és akkor még én menjek át hozzá holnap? Szóval ezek után kicsit ugy érzem, hogy nem is kiváncsi rám. Hogy ha felmegyek msnre, akkor beszél velem, de felhívni nem képes.

Pedig gondolom engem vár msnen, mert kivan rakva neki az elfoglalt állapot. (és az csak akkor van kint, ha velem beszél)

2010. jún. 4. 20:00
 2/42 anonim ***** válasza:

Te az a múltkori csaj? Csak azt tudom mondani hogy hülye vagy ha egy ilyen pasit elvesztegetsz, ezen kívül érzéketlen és buta. Kezeltesd magad.

Keress valaki mást de az sem fogja melletted sokáig bírni.

2010. jún. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
de kis hülye vagy.
2010. jún. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:

milyen multkori csaj????

micsoda????????????????? :O

2010. jún. 4. 20:01
 5/42 anonim ***** válasza:
91%
szia, szerintem lépj be msnbe és írj neki,azis lehet hogy téged vár..és azért nem hívni akar,mert a háttérbe folyik a vita..nemtudhatod..Menj fel,és ha nem ír rád magától, írj neki hogy ha msn-en fentvan akkor miért írt vissza később az sms-edre meg hogy mért nem hív fel.stb. beszéljétek meg..
2010. jún. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
hát szerintem hagyd is szegény fiút. múltkor is azért rinyáltál mert nem úgy foglalkozik veled ahogy szeretnéd, mert meghalt a nagyija. nőj fel, nem körülötted forog a világ. sajnálom szegény fiút , remélem talál valami érettebb gondolkodású normális csajt.
2010. jún. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:

Jól vagy?

neked egy temetés után lenne kedved pasizni?

hmm?

Gondolkozz már egy picit...

2010. jún. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

én fel nem megyek msnre. nem fogok neki pitizni, ha akar valamit akkor majd felhív.

Nem a haverja vagyok, hogy msnezzek vele 7hónap után.

Holnap biztos nem megyek át hozzá.

Nemérdekel ha várni fog, nem megyek.

Hülye idióta.

2010. jún. 4. 20:09
 9/42 anonim ***** válasza:

ezt te komolyan gondolod?

bocsánatot kért, megmondta hogy miért nem írt elöbb.

Nemértem, minek kell feleslegesen csinálni a feszültséget? Veszekedni akarsz? Te nem is azért nem akarsz átmenni hozzá, mert későn írta az smst hanem nem is szereted és ez a szar kifogásod.


Gondold bele magad az ő helyzetébe is...

Ott vár téged, mit gondolhat? Talán azt hogy, na írtam neki smst, tudja hogy ráérek de nemjön fel msnre, miért nem? nemakar velem beszélni? nemérdeklem?



Na gondolkozzál el, hogy mit csinálsz, ésszerűen gondolkodj és akkor talán lesz normális kapcsolatod és tudsz alkalmazkodni másokhoz.

2010. jún. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
Te vagy a hülye idióta... :O Nem sokáig lesz a pasid...
2010. jún. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!