Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csinálja holnap? Vagy...

Mit csinálja holnap? Vagy egyáltalán most miez?

Figyelt kérdés

barátom ma temetésen volt, mert meghalt kb 2hete a nagymamája.

Mondta is hogy ma ezért nem tudunk találkozni, de mondta, h irhatok neki sms-t ha gondolom.

Irtam neki egyet 1kor.

Most irt vissza rá, hogy "szia. annyira jólesett hogy irtál, kérlek neharagudj hogy most irtam vissza de ment itthon a balhé egész nap. miujság hogy vagy? csók."

(a balhé azért megy, mert a rokonok eléggé haszonlesők és mindenki pénzt akar)

De az sms előtt már láttam hogy fentvan msnen. Én rejtve voltam, nem jelentkeztem be.

Most is fent van, de én nem akarok felmenni, arra nem hajlandó hogy felhívjon vagy ilyenek. Én őt nem akarom, mert igyis fél nap után válaszolt.

Ugy van, hogy holnap átmegyek hozzá. De ezek után erősen gondolkozom, hogy nem megyek sehova.

Elegem van belőle, kezdem megutálni, meg azt is amit csinál.


2010. jún. 4. 19:58
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
Nahát micsoda egybeesés pont az a csaj is annyi aki egy csomó kérdést kiírt ide. :) Te komolyan beteg vagy. Egyszer elfogadod hogy benned van a hiba, aztán meg őt szídod... Hogy lehetsz ilyen önző?
2010. jún. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen azért tudhatnád már, hogy egy temetés nem épp leányálom, és ha még a veszekedés is megy közbe, akkor természetes, hogy nem reagál rögtön. Egy kis együttérzést tanulj előbb, aztán gondolkozz azon, hogy egyáltalán miért is a barátod? Azért mert tényleg szereted, vagy mert épp nincs jobb? Én mondjuk már rég kidobtalak volna, hogy ha ilyenen és ilyenkor problémázol. de ez az én személyes véleményem...
2010. jún. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%
Én 1 perc alatt lépnék tőled az biztos.Gáz vagy, nem kicsit.
2010. jún. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim válasza:
100%

Szia!

Picinyem, most szállj le a magas lóról, de nagyon gyorsan és hívd fel, hogy hogy érzi magát.

Nem a haverod, hogy msn-ez vele? Akkor mégis minek nevezed magad, hogyha a nagymamája temetésére nem tudsz elmászni? A haverjai gondolom hamarabb elmennének rá, mint te. Én nagyon szégyellném magam a helyedben.

2010. jún. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
47%
Engem is zavart amikor úgy ment fel msn-re hogy tudja hogy otthon voltam, és nekem erről nem szólt semmit... Mint kiderült, ő is mindig várt rám, de ez nekem így fura volt , nevezhettek akárminek, így megbeszéltük hogy dob egy sms-t, ha fellép. ( és az az igazság hogy azóta ha előfordul ez, általában egyből fellépek, és írok neki... :) a jóhoz könnyű hozzászokni )
2010. jún. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%

TE nem mész el a nagyanyja temetésére, ő fenntvan MSNen, vár téged, de nem lépsz fel, és holnap sem mész át hozzá "büntiből"? remélem felfogod, amit itt írnak, hogy a barátoddal semmi gond nincs, te vagy egy ritka nagy idióta...

remélem ez kamu kérdés :S

Mellette kellene állnod, segítened, támogatnod a gyászban! Erre itt hisztizel neki! Meg is érdemled, hogy elhagyjon...

Szintén 17/L

2010. jún. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

Nem szép ez az egész viselkedés, meg ahogy hozzáállsz a dolgokhoz! A barátod gyászol, bánatos, és még ha megkésve is, de válaszolt az üzidre, odafigyelt! Jobban teszed, ha nem mész át hozzájuk holnap! Úgyis tutira veszem, h kirobbantanál 1 veszekedést! A feszkó meg nem hiányzik szegény szomorú barátodnak!!

Higgadj le, foglald össze magadban az érzéseidet, gondolataidat, ha tisztáztad mindezeket, azután beszélj vele!

Az a véleményem, ha így folytatod ezt a hozzáállást, viselkedést, akkor szakítás lesz a vége!!

Vedd észre, h nem lehetsz mindig a középpontban a barátodnál, neki is vannak rokonai, családtagjai, akikkel foglalkoznia kell, rajtad kívül!!

EMPÁTIA, EGYÜTTÉRZÉS, MEGÉRTÉS, TÜRELEM,ODAFIGYELÉS--> ezekre a viselkedésekre van most a legnagyobb szüksége a barátodnak! Ha nem tudod nyújtani ezeket az érzelmi támogatásokat, akkor jobb lesz, ha szakítotok!

Te keresel olyan fiút, akinél te vagy a világ közepe, az első számú Főhercegnő!

A barátod pedig talál 1 megértő, kedves, aranyos, empatikus, emocionális lányt, aki a nehéz helyzetekben is mellette áll, támogatja őt jóban-rosszban!!

20/L

2010. jún. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim válasza:

áááá..istenem:D..komolyan...nem érdemled meg azt a srácot..ennyi nincs benned hogy te hívd fel esetleg?:O hogy hogyvan? vagy valami...

szánalmas vagy

2010. jún. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

Kiegészítem a 20 éves leányzó válaszát:

HISZTI, CIRKUSZ, NAGYKÉPÜSKÖDÉS, EGOIZMUS --> ezekre nincs szüksége, ha én lennék az a pasi, és ekkora hisztit vágnál le nekem, meg az ismerőseimtől hallottam volna vissza, hogy miket mondsz a hátam mögött, akkor neked is ástunk volna egy lyukat a földbe, valahová a retardáltak közé egy elhagyatott temetőben!

2010. jún. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

Na mivan, hogyhogy nem válaszolsz?

Tán nem kivágott téged?

Jól tette...

2010. jún. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!