Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csinálja holnap? Vagy...

Mit csinálja holnap? Vagy egyáltalán most miez?

Figyelt kérdés

barátom ma temetésen volt, mert meghalt kb 2hete a nagymamája.

Mondta is hogy ma ezért nem tudunk találkozni, de mondta, h irhatok neki sms-t ha gondolom.

Irtam neki egyet 1kor.

Most irt vissza rá, hogy "szia. annyira jólesett hogy irtál, kérlek neharagudj hogy most irtam vissza de ment itthon a balhé egész nap. miujság hogy vagy? csók."

(a balhé azért megy, mert a rokonok eléggé haszonlesők és mindenki pénzt akar)

De az sms előtt már láttam hogy fentvan msnen. Én rejtve voltam, nem jelentkeztem be.

Most is fent van, de én nem akarok felmenni, arra nem hajlandó hogy felhívjon vagy ilyenek. Én őt nem akarom, mert igyis fél nap után válaszolt.

Ugy van, hogy holnap átmegyek hozzá. De ezek után erősen gondolkozom, hogy nem megyek sehova.

Elegem van belőle, kezdem megutálni, meg azt is amit csinál.


2010. jún. 4. 19:58
1 2 3 4 5
 41/42 A kérdező kommentje:

ma voltam nála.

és köszönjük szépen nagyon jól megvagyunk egy szép napot töltöttünk együtt:)

2010. jún. 6. 00:45
 42/42 anonim ***** válasza:

"egy szép napot töltöttünk együtt"

Legalább ne hazudnál. Remélem, legalább megadtad neki azt, amire vágyott, és jól megbaszta azt a fogyatékos fejedet. :)

2010. jún. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!