Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csinálja holnap? Vagy...

Mit csinálja holnap? Vagy egyáltalán most miez?

Figyelt kérdés

barátom ma temetésen volt, mert meghalt kb 2hete a nagymamája.

Mondta is hogy ma ezért nem tudunk találkozni, de mondta, h irhatok neki sms-t ha gondolom.

Irtam neki egyet 1kor.

Most irt vissza rá, hogy "szia. annyira jólesett hogy irtál, kérlek neharagudj hogy most irtam vissza de ment itthon a balhé egész nap. miujság hogy vagy? csók."

(a balhé azért megy, mert a rokonok eléggé haszonlesők és mindenki pénzt akar)

De az sms előtt már láttam hogy fentvan msnen. Én rejtve voltam, nem jelentkeztem be.

Most is fent van, de én nem akarok felmenni, arra nem hajlandó hogy felhívjon vagy ilyenek. Én őt nem akarom, mert igyis fél nap után válaszolt.

Ugy van, hogy holnap átmegyek hozzá. De ezek után erősen gondolkozom, hogy nem megyek sehova.

Elegem van belőle, kezdem megutálni, meg azt is amit csinál.


2010. jún. 4. 19:58
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
az ő anyja mondta, hogy Isten őrizz, hogy ilyen eseményre menjek el. Szóval tudta hogy nem megyek... nem ez a baja.
2010. jún. 4. 20:15
 22/42 anonim válasza:
100%
Szia! Én nem akarlak szidni meg semmi, csak annyi hogy NINCS IGAZAD!!! Te szerintem nem szereted ezt a fiut, elég gyerekesen tudsz vislkedni, és ott lett volna a helyed a temtésen a párod mellet, és most is vele kéne hogy legyél, ahelyett hogy itt ócsárolod szegény fiut.
2010. jún. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés csakis FAKE lehet.:DDD


Arra az esetre, ha nem: kedves kérdező, te ezt még nem tudod, de nem szereted a párod. AZ ilyen lányoknak egy domináns alfahím a megfelelő, aki mellett szavuk sem lehet.Csak ugye az a gond, h azért vagy ilyan apárdoddal-ha neadjisten más szempontokat is figyelembe veszünk amellett, h valójában nem szereted és keresed az okokat magadnak, h szakíthass és sajnáltathasd magad, mert ahhoz, h ezt felnőtt módjára megtedd, szembenézve a valósággal(nyugi, erre kevesen képesek, én se nagyon), akkor könnyen kibogozható, h nagyon nem vagy kiforrott személyiség, labilis vagy, így vetíted akörnyezetedre, jelenesetben erre a szerencsétlen GYÁSZOLÓ fiúra a saját félelmeidet.pl."jaj, ha nem hív, akkor nem vagyok elég jó" ez ennyit jelent, ha mélyebbre ásol magadban.Az alfahím hátulütője, h el fogja venni a személyiségedet, mert amint mondtam, kiforratlan vagy.

2010. jún. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
59%
Te ribanc..
2010. jún. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg az anyukája azért mondta ezt,hogy tudd nem várják el tőled és hogy ne legyél szomorú mert egy temetés szomorú dolog minden ember számára..Én a helyedben elmentem volna a temetésre..ha annyira szeretem a barátomat akkor ottvagyok mellette.És nem azon húzom fel magam hogy most mért nem velem törődik és hív fel egy nap 20x,hanem én hívnám fel őt hogy hogy érzi magát,mi újság otthon stb..És ha neked ez "pitizésnek" számít hát istenem..keress magadhoz valót..mert ezt a fiút meglátásom szerint nem érdemled meg..
2010. jún. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%

Ide figyelj kislány...Szégyellném helyedben magam, meghal a mamája és nem mész el a temetésre...írsz egy sms-t neki és pont? És még neked áll feljebb...ne haragudj picikém de szállj le a magas lóról...nem tudom hány éves vagy, az írásodból ítélve 14 nél nem több...de nálad még a 3 éves unokatesóm is empatikusabb...

A barátodról van szó, basszus akinek meghalt a mamája...és ennyire vagy mellette lelkileg, "7 hónap" után? Szerintem az anyukája sem véletlenül mondta, hogy nincs mit ott keressél...szerintem a fiú mellett sincs nagyon mit keressél...


én 3 év után is beszélek messengeren a párommal, pedig nem a haverom:)) óóó Uram...:D


menj kicsit homokozzál még...:)

2010. jún. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:

Hát te hülye vagy.

Nem tudhatod, hogy az MSN mögött a való életben épp mi történik náluk. Attól még, hogy fent volt, mehetett a balhé, de az is lehet, hogy ott sem volt, csak úgy felejtette. Velem is megesett mindkettő, nem is egyszer.

Tégy egy szívességet szegény srácnak, és hagyd ott a francba. Hisztis, éretlen csitri vagy.

2010. jún. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%
szóval szembenézve a valósággal szakítani nem vagy képes. megértem. de ez így nem állapot, h vagy azért, mert tudattalanul ki akarod provokálnia a szakítást, vagy azért, mert nulla az önértékelésed, és szükséged van egy külső személyre, hogy érezd magam valakinek az ő cselekedeti alapján, tönkreteszel egy másik embert...itt vagy besokall ő egy idő után, vagy még mérgezitek gymást egy ideig.
2010. jún. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%
hány éves vagy?
2010. jún. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:

17 elmultam

Ő 20

2010. jún. 4. 20:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!