Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Utálom az életemet! Mit...

Utálom az életemet! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mindent utálok ami körülöttem van, elegem van belőle...
2008. okt. 28. 11:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
nekem is nagyon sok problémám van,és sokszor utálok élni is!de ilyenkor arra gondolok hogy milyen jó hogy vagyok és élek! keresek vkit,aki szeret... ilyenkor és átölelem ilyenkor boldogság tölt el ! VAGY CSOKIT ESZEK!:-)
2008. okt. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
100%
Próbálj meg pozitivan gondolkozni, ez sokat segíthet.Ne csak a rosszat keresd abban ami történik veled,hanem vedd észre a jót is .Szerintem egy idő után már Te is észreveszed a változástmagad körül.
2008. okt. 31. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
100%

sztem ne utáld az életedet, mert ha így állsz hozzá a dolgokhoz, akkor persze, hogy minden rossz lesz...

HA

viszont pozitívan állsz a dolgokhoz, és optimistán éled az életedet, akkor nem lesz semmi baj!

készíts egy olyan táblát, amin csak jó dolog van, vagy amit szeretnél elérni. ezt tedd ki a szobádba, és nézz rá minden nap!

próbáld ki, sikerülni fog!!

2008. nov. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Változtasd meg!
2008. nov. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
En is utalom az eletem,de ezzel nem erek semmit..igy a legkisebb dolognak is probalok orvendeni..es mikor olyan helyen vagyok megrobalom elfelejteni az utalatos dolgokat..,es ebben segit az a par ember,aki szeret es tisztel
2008. nov. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

NYUGI!nekem sem fenékig tejfel az élet,össze se tudnám számolni h hányszor indultam el h keresek 1jó erős kötelet ami elbír.de vki mindig időbe észrevett és megállított.ha visszagondolok már önmagába ezért érdemes élni,mert ők szeretnek.gondold végig,ki/k az/ok aki/k miatt élnél.vannak időszakok amikor semmise tetszik.de ezt is meg kell tanulni feldolgozni.hidd el nem fölöslegesen vagy itt a Földön.bízz benne h hamarosan jobb idők jönnek feléd,mert amitől az ember leginkább tart az be is következik.szal ne gondolj a rossz dolgokra.próbáld észrevenni a jo dolgokat az életben,mert biztos h az is van:)

remélem tudtam segíteni.

2008. nov. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
100%

Szia!

Miért, Te miért utálod? Én is nagyon utálok most élni, mert sajnos semmi nem úgy jön össze, ahogy szeretném. Nagymamám meghalt 5.-én, imádtam! Nem tudok túllépni rajta. Tényleg keresned kell olyan dolgot, aminek örülni tudsz...

2008. nov. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
75%
Szia. Énis utálom az életemet.Folyton elcseszek mindent. Az érettségim sz.r lett,barátommal soxor veszekszünk,mert kicsit hisztis vagyok és túl kiváncsi,szüleimmel soxor rondán beszélek,amit természetesen abban a pillanatban megis bánok. Hogy ne utáld az életed...? Szerezz igazi barátokat,akik mindíg melletted vannak ha valami baj van,vagy bánt valami. Nekem sajnos ilyen ember nincs akivel megoszthatok bármit ezért soksor sírok. Vagy vegyél háziállatot. :)
2008. dec. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Írj egy életunt regényt arról, hogy mennyire szürke és üres az életed, és keresd vele gennyesre magad. Már sokaknak bejött ez a recept.
2009. jan. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Találj egy társat aki utálja az életét és gyűlölködjetek együtt :)
2009. máj. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!