Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek is elkényesztetett...

Szerintetek is elkényesztetett vagyok?

Figyelt kérdés
Alapból mondjuk,hogx elég csinos vagyok,vékony,közepes mellekk,van derekam.Az arcom is szép,szinte mindennap megkapom ,hogy milyen szép vagyok.Barátom nincs,de sok fiúnak tetszem csak túl rondák hozzám.Apukámnak van egy cége,így eléggé gazdagok vagyunk.A ruháim márkásak,iphone x-em van,valamint apu mimdig mindenből a legjobbat veszi.Ma az osztálytársam elment boltba éd kértem hogy hozzon nekem is üdítőt,persze kifizettem volna.De ő nem hozott nekem üdítőt és azt mondta higy egy elkényesztetett r***nc vagyok.Ezen megsértődtem és most mindenki egy hisztis pi**ának tart :(

2019. márc. 7. 22:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
99%
Igen az vagy, de nem tudom elhinni, hogy ez nem csak átlagember agyvíz húzás sem, mint realitás.
2019. márc. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Mit jelent az agyvíz húzás?
2019. márc. 7. 22:48
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Hogy direkt írsz ilyeneket, hogy mások kiosszanak és ezáltal komment özön legyen. De ha valóban nem, akkor igen az vagy.

Biztos rendes csaj vagy a szíved mélyén csak hát túl sok minden van az öledben.

2019. márc. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
81%
Mondd hogy csak viccelsz!! Sajnálom de nem hogy elkényeztetett még beképzelt is vagy! Oké, hogy csinos vagy (bár ez relatív) eszed? Látom apuci mindent megad meg megvesz neked.. De tudod egy embernek nem abban van az “értéke”, hogy Iphone x-e van amit apuci pénzéből vett. Te is nyugodtan felálhattál volna, hogy hozz magadnak egy üdítőt. Valószinüleg az osztálytársadnak alapból elege volt belőled és ez csak a “kiváltó ok” volt hogy közölje. Ha tényleg így besértődtél az igazságon akkor nem csodálom, hogy hisztis p*csanak tartanak....
2019. márc. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
79%
Szerintem veszélyesen retardált vagy csak.
2019. márc. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
56%
Kizárt, hogy ez igaz, mert tud írni.
2019. márc. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
17%

Nem vagy elkenyeztetett. Irigykedndk rad. Az uditos dolgon tudott fogast talalni rajtad a feltetelezhetoen rosszabb dletszinvonalon elo kisholgy.

A sikeres embereknek mindig is lesznek irigyeik.


Ha megtehetitek,vegyetek is meg a legujabb telefonokat meg draga ruhakat.


Csak abarataiddal logj az iskolaban is. A bevasarlast intezd inkabb magadnak,h ne keritsenek kellemetlen helyzetbe.



N/37

2019. márc. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
96%
Inkább egy unatkozó troll vagy.
2019. márc. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Hát, ha a fejedbe van szállva, hogy gazdag vagy, akkor szerintem igen.

Viszont ha nem hallatszódott,hogy kihasználnád a másikat; és szépen kérted, tehát oda tetted, hogy légyszives; vagy h "légy szíves hoznál nekem is egy üdítőt?" Na szal ha így lett volna, és nem utasításnak, hercegnősen hangzott, akkor nincs vele baj szerintem.

2019. márc. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

*Ja meg tényleg,hogyha nem úgy szóltál,hogy akár félreérhetően is, a másiknak az jöhetett volna le, hogy úgy szólsz hozzá, mintha a s--gedből rántottad volna ki őt; tehát tényleg szépen, tisztelettel kérted; nem ugráltatni , csicskáztatni akartad,akkor rendben van;

De legközelebb akkor ne kérj ilyet inkább, vagy ha mégis, inkább kérdés legyen ez a kérés; tehát ne azt, hogy "Figyi, hozzá' má nekem is egy nemtommit"; hanem "hoznál nekem is légyszi...?"

2019. márc. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!