Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek is elkényesztetett...

Szerintetek is elkényesztetett vagyok?

Figyelt kérdés
Alapból mondjuk,hogx elég csinos vagyok,vékony,közepes mellekk,van derekam.Az arcom is szép,szinte mindennap megkapom ,hogy milyen szép vagyok.Barátom nincs,de sok fiúnak tetszem csak túl rondák hozzám.Apukámnak van egy cége,így eléggé gazdagok vagyunk.A ruháim márkásak,iphone x-em van,valamint apu mimdig mindenből a legjobbat veszi.Ma az osztálytársam elment boltba éd kértem hogy hozzon nekem is üdítőt,persze kifizettem volna.De ő nem hozott nekem üdítőt és azt mondta higy egy elkényesztetett r***nc vagyok.Ezen megsértődtem és most mindenki egy hisztis pi**ának tart :(

2019. márc. 7. 22:46
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Én még a szöveg közepe fele sem voltam teljesen biztos abban, hogy csak trollkodsz, de miután megláttam a "tökéletesség" kulcsszót, akkor esett le a tantusz. :D Ügyes húzás volt, most kapod a sok választ, remélem jól alszol majd miatta.
2019. márc. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
Amúgy remélem tudod, hogy a kitűnő bizonyítvány még egyáltalán nem garancia arra, hogy okos vagy. A jegyeket rengeteg tényező befolyásolja. Egyáltalán nem mindegy, hogy milyen erősségű iskolába jársz, mekkorák a követelmények, mennyire veszik komolyan a munkát a tanárok, stb. Az írásodat elnézve kötve hiszem, hogy valóban kitűnő lennél, vagy maximum egy olyan helyen, ahol a színvonal a béka feneke alatt van. Most még nagyon éretlen vagy, ezért hiszed azt, hogy a tanulmányi eredményed határozza meg, hogy mennyi eszed van. Az intelligencia nem itt mutatkozik meg, hanem a való életben. Ha te így folytatod tovább, akkor egyszer csak azon fogod kapni magad, hogy egyedül maradtál, vagy esetleg csak a pénzed miatt barátkoznak veled az emberek. Fogalmam sincs, hogy ez trollkodás volt-e most a részedről, de ettől függetlenül olyan szinten beképzelt vagy, hogy arra nincsenek szavak. Lehet, hogy gazdag (vagyis a szüleid) és szép vagy, de a szépség múlandó, apuci-anyuci pedig egyszer meghal, és akkor majd nézheted magad. Egyébként nem tudom elhinni azt sem, hogy előtte nagyon kevés önbizalmad volt, most meg így hirtelen a világ közepének hiszed magad. Na, de mindegy. Egyszer talán majd megjön az eszed, most még ezt a viselkedést be lehet annak tudni, hogy fiatal és eszetlen vagy. Ha meg csak viccnek szántad az egészet, akkor egészségedre.
2019. márc. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Talán jó lenne tudni, hogy NEKED mid van, amit magad szereztél be...

Szépség? A természet véletlen ajándéka

Jó cuccok? Apuci pénze

Jó jegyek? Lexikális tudás és a tanárok jóindulata


De mit tudsz az életről? Ha téged kérnek meg, te veszel üdítőt bárkinek? Adsz esélyt valakinek, aki csóró, vagy első ránézésre leírod, mert nem márkás a telefonja és teszem azt kínai cuccai vannak? Ismeretlen társaságban azzal kezded, hogy hú, nézzétek, ilyen gazdag és szép vagyok? Szerinted egy átlagos, ne adj isten csúnya ember nem tud szeretni? Az csak a szépek kiváltsága? Dolgoztál már keményen, összeesésig VALAKI MÁSÉRT? Feltörölted egy beteg ember után a piszkot, megmosdattad, csak azért mert szereted?


Igen, elkényeztetett hülye liba vagy, akinek még sokat kell tanulni.


A szépség és a pénz egy pillanat alatt elveszíthető, mi marad akkor belőled?

2019. márc. 8. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Eleve a külsőd miatt dicséred magad, gondolom a melleddel mutogatod is magad mint a többi rossz r,banc. "Túl rondák hozzám" igy már eleve nem foglalkoznék ilyen lánnyal. A stilusod alapján tényleg egy rossz ribi vagy mint a legtöbb, sose volt barátnőm, igaz visszahúzódó vagyok és nem olyan macsó beképzelt gyöké mint amire a fajtád vágyik, de ha csak ilyen lányokat látok továbbra is inkább nem is kell barátnő, de az életem se. Az összes ilyen szerencsétlen szégyellhetni magát.. 18 vagyok, de sose szerettem az ilyen lányokat. És "próbálkoztam" fiatalabb 14 éves lánnyal is beszélni, mind ilyen! Szégyen..
2019. márc. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!