Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek is elkényesztetett...

Szerintetek is elkényesztetett vagyok?

Figyelt kérdés
Alapból mondjuk,hogx elég csinos vagyok,vékony,közepes mellekk,van derekam.Az arcom is szép,szinte mindennap megkapom ,hogy milyen szép vagyok.Barátom nincs,de sok fiúnak tetszem csak túl rondák hozzám.Apukámnak van egy cége,így eléggé gazdagok vagyunk.A ruháim márkásak,iphone x-em van,valamint apu mimdig mindenből a legjobbat veszi.Ma az osztálytársam elment boltba éd kértem hogy hozzon nekem is üdítőt,persze kifizettem volna.De ő nem hozott nekem üdítőt és azt mondta higy egy elkényesztetett r***nc vagyok.Ezen megsértődtem és most mindenki egy hisztis pi**ának tart :(

2019. márc. 7. 22:46
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
100%

Ruhaim markasak - kitalalom zara? Bershka? LOL

az uditos story miatt nem vagy elkenyeztetett de ahogy leirod magad na az utal arra. Gondolom akkor mindig ilyen modon beszelsz magadrol es nem az udito miatt mondta a lany, hogy elkenyeztetett vagy hanem minden mas miatt.

2019. márc. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Ezt az oldalamat sosem mutatom ki.Nagyon -nagyon de tényleg nagyon sokáig nem volt önbizalmam.Mostánában egyre több ber mondja,higy szép vagxok és kezdem elhinni.De ha mások kérdeznek tőlem valamit vagy éppen erről beszélgetünk,akkor mindig szerény vagyok.Igen amit leírtam tényleg szörnyen hangzott,de valójában ilyet sosem mondanék.Itt viszont névtelenül megtehetem.A szüleim általában nincsenek otthon, a kapcsolatom sem túl jó ezáltal velük.Ezért van az,hogy mindent azzal akarnak elintézni ,hogy apa közli velem ,hogy ,,Tettünk pénzt a kártyádra”.Igazából mielött azt hinnétek ,hogy valóban egy idióta retardált vagxok hozzá kell tennem,hogy kitűnő vagxok a suliba,emellett pedig tanulok zenét és sportolok is.Azzal amim van nem szoktam dicsekedni,mégis mindig szóvá teszik.Egyébként az üdítős sztorib azért akadtam ki,mert az az osztálytársam egy nagyon jó barátnőm,valamint szépen kértem meg őt.Szerintem érthető,hogy rosszul esett... :)
2019. márc. 7. 23:34
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Az lehet hogy szép vagy, de buta mint a föld. Tényleg vagy troll vagy, vagy elkényeztetett pics@. Szánalmas.
2019. márc. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Végig olvastad egyáltalán amit írtam?
2019. márc. 7. 23:37
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Aki ennyire nem tud vagy akar szépen írni úgy, hogy a technológia a feneke alatt mankónak...

Emellett mások is írták és igazuk van. Beképzelt vagy csak nem akarod látni. A fajtád ribinek pont tökéletes. (:

2019. márc. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Szerintem csak irigyek, hogy jobban éltek, mint az átlag, és még szép is vagy.

Azt nehezen hiszem, hogy ilyen írásképpel kitűnő vagy.

2019. márc. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem hogy Ön mégis miről beszél?
2019. márc. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Felszínes vagy, és igen, sajnos el is vagy kényeztetve. Ezt az írásodból is látni, hiszen úgy írsz a dolgaidról mintha az lenne a fontos az életedben. "olyan szép vagyok, mások is mondják, Márkás cuccaim vannak, Iphone-m van-... etc.. Én megkockáztatom, hogy okos nem vagy, mert ha az lennél nem ezek jelentenének az életet.

Valamiért nagyon tudlak sajnálni, mert szerintem elég üres lehet az életed. Persze jó ha van pénz, de az nem jó ha mindent kézhez kapunk. Nem fogod értékelni a szépet, jót. ( főleg ahogy a fiúkról is írsz. Jaj én szép vagyok, ők a nyomomba sem érnek"

2019. márc. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Na csak kibújt a szög a zsákból, neked is szép estét! :)
2019. márc. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Gondoltam, hogy troll vagy!:D
2019. márc. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!