Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak ha az önbizalmam...

Mit csináljak ha az önbizalmam teljesen lerombolta a volt barátom?

Figyelt kérdés
Nem elég hogy szakított velem 3 hónap után, de a kapcsolat alatt is azt éreztette hogy én nem vagyok jó neki, sőt még hazudott is sok dologban. Tudom hogy ennyi idő az valójában semmi, mint ahogy ő is fogalmazott a kapcsolatunkról. Ezek után azt gondolom másnak se leszek már elég jó, már ezelőtt a kapcsolat előtt is értek csalódások. Tudom hogy ciki, de 28 évesen csak ilyen pár hónapos kapcsolatokat tudok felmutatni, mert senkinek nem kellek eléggé. Még olyan ismerős is volt aki régen míg még nem volt barátom megjegyezte, hogy miért nincs senkim. A szakítás óta szégyellem magam, mert úgy érzem, hogy én csak egy rongy vagyok mindenki szemében.
2019. máj. 2. 13:56
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hát én meg neten keresztül nem tudom bebizonyítani milyen vagyok. De mások kedvesnek tartanak, nem csak a családom, csak lehet kissé visszahúzódóbb vagyok.
2019. máj. 2. 22:25
 12/12 anonim ***** válasza:
Nagyon kedves, aranyos lánynak tűnsz. Szerintem bárki odalenne érted. Fel a fejjel!
2019. máj. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!