Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi értelme egy okosórának?

Mi értelme egy okosórának?

Figyelt kérdés
Gondolom aki rohangászik, sportol annak talán ad valami extra infót. Telefont mindenhova hordozom magammal, üzenetekre egyből válaszolok, szóval ez se szempont, hogy kiszűrjem fontos-e az adott üzenet, mert minden az :D Milyen ész érvek vannak még?

2021. ápr. 13. 16:53
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
33%
A "soron" biztos státusszimbólum egy ilyen. Mindenhol máshol leszarják, hogy neked milyen drága cuccaid vannak. Mert nem ezen múlik. Csak az villog ilyennel, akinek nincs miből. ;)
2021. ápr. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
51%
Az #5-ös szerintem nem úgy értette, hogy státuszszimbólum lenne, csak hogy ezt gondolják azok, akik menőznek vele. Érdekes, aki ennél sokkal drágább (igazi) órát hord, többnyire nem villog vele. Megjegyzem, Bill Gates Casio-t hord, ráadásul egy olcsót.
2021. ápr. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

BillGates, aki a társadalom visszaigazolására pont fittyet hány :)

Azért neked "különleges a gondolkodásmódod". Mondták már?


Van benne potenciál, csak elsőre nem tudsz gondolkodni, ha felnyitják a szemed, te is rájössz, hogy csípőből ellentmondani annak, ami szerinted nem úgy van, nem mindig nyerő. Néha a világ nem csak körülötted forog.

Azért ez megnyugtató. Nem ostoba vagy, csak hamar tüzelsz és nem szeretsz gondolkodni.

2021. ápr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

Bill Gates a világ legnagyobb álszentje!


Mindenkit arra ösztönöz, hogy zöldek legyünk stb, neki porsche gyüjteménye, több1000 nm-es villája van stb. Ez csak egy színjáték részéről, hogy casio órát hord..

2021. ápr. 14. 12:00
 15/32 anonim ***** válasza:

"neki porsche gyüjteménye"

Szerintem azok a garázsban álló Porsche-k nem ártanak senkinek, semminek 🤣

2021. ápr. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
és a private jet, yacht stb?
2021. ápr. 14. 14:45
 17/32 anonim ***** válasza:
Én hoztam szóba Bill Gatest. Csak annyi, hogy ő megteheti, hogy Casio-t hord, mert nem az alapján fogják megítélni, mindenki tudja, hogy lazán megengedhetne magának egy aranyból készült, gyémántokkal kirakott Apple Watch-t... Szerintem egyébként a státuszszimbólumok értéke, ha van még ilyen egyáltalán, pár évtized alatt jelentősen megnőtt. 40 éve egy hong kongi kvarcóra is kvázi az volt, ma már szinte semmire nem kapja fel a fejét az ember.
2021. ápr. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
4%
Mérik a semmit, a sok buta ember meg úgy kezeli, mint valami orvosközpont lenne. Na meg a "sportolók". Többet foglalkozna azzal, hogy mennyit futottak, meg hogyan úsztak, és a karóra állítgatásával, mint magával a sporttal. Ez nem sport szeretet, hanem sport kényszer.
2021. ápr. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Érdekes, amikor valaki drága klasszikus órát vesz fel, azt nem tekintik "menőzésnek", egy okosórát meg igen. Holott még az Apple Watch is fele annyiba kerül, mint egy Rolex vagy akár egy drágább Seiko.

Persze, biztos sokan azért veszik, mert menő és lehet vele villogni, én is ismerek olyat, aki az Apple Watch legfontosabb funkcióit nem ismerik, gyakorlatilag csak az időt nézik rajta meg olvassák az SMS-eket, de ettől még sokan vannak mások, akik kihasználják az egészség- és sport funckiókat is.

2021. ápr. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

" Apple Watch is fele annyiba kerül, mint egy Rolex "


:DDD egy rolex használtan is 1.5 milla..

2021. ápr. 16. 10:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!