Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi értelme egy okosórának?

Mi értelme egy okosórának?

Figyelt kérdés
Gondolom aki rohangászik, sportol annak talán ad valami extra infót. Telefont mindenhova hordozom magammal, üzenetekre egyből válaszolok, szóval ez se szempont, hogy kiszűrjem fontos-e az adott üzenet, mert minden az :D Milyen ész érvek vannak még?

2021. ápr. 13. 16:53
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Az always-on nem fogyaszt számottevően többet, mert olyankor leveszi a fényerőt és sötétebb tónusokat használ a számlapokon is, egészen amíg fel nem emeled a csuklód.

De amúgy sosem értette, mi értelme az állandóan világító kijelzőnek: amikor sétálok és lógatom a kezem, vagy ülök és ölbe tett kézzel nézem a TV-t vagy gépelek, akkor nem nézegetem az órát, így ezt a funkciót kicsit feleslegesnek tartom.

De saját tapasztalatom az, hogy always-on nélkül 2 nap után este olyan 20% körül marad benne, bekapcsolt kijelzővel meg 10% körül.

Persze az Apple fejleszthetne az akkun, de ha megnézzük a többi gyártó hasonló termékeit, azok sem tudnak sokkal többet. Sajnos a technika jelenleg itt tart, egy minden funkcióval rendelkező okosóra max 2-3 nap.

2021. ápr. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Az EKG mérésére alkalmas órák (Samsung, Apple, Withings) hasznosak, ha fennáll a gyanú, h valami nem oké a szíveddel. Nekem egy időben volt gyakran aritmia-élményem, akkor vettem egy relatíve olcsó Withings órát, időnként csináltam vele EKG-t, és a kardiológiai kivizsgálásra magammal vittem a kinyomtatott kardiográfokat, amit az orvosom át is nézett lelkiismeretesen.
2021. ápr. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!