Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kivehetek itt M.O.-n telefont...

Kivehetek itt M.O.-n telefont ha nem fizetem?

Figyelt kérdés

Kérlek ne kövezzetek meg ez az utolsó megoldás.Szeretnék kivenni telenorból egy telefont és rögtön eladni mert sürgősen pénzre van szükségem.Jövő hónapban költözök ki Svédországba.

Annyi csak a kérdésem,hogy ha kimegyek megtalálhat a telenor??behajthatják úgy a tartozást?a kártyát nem használnám.



2021. szept. 18. 21:26
1 2 3 4 5 6
 11/59 A kérdező kommentje:
Utolsó dolgozni megyek ki képzeld el és nem cigány vagyok!!!!Nincs elég pénzem az induláshoz ennyi! Nem “segílyeken” fogok élni.De látom egyeseknek fáj hogy én elhúzok innen.Ha már kint leszek és dolgozok 3x-át fogom megkeresni az itteni fizumnak.
2021. szept. 18. 22:21
 12/59 anonim ***** válasza:
100%

"ha kimegyek megtalálhat a telenor?"

A szolgáltaó konkrétannagy ívben tesz rá hogy mit csinálsz, csak fizess.

Ha nem fizetsz, akkor a tartozásod eladja egy követeléskezelő cégnek.

Azok pedig gátlástalanok. Ha tartozol 500 forinttal, csinálnak belőle akár 1 milliős tartozást is. És mindegy eközben melyik országban vagy, megoldják. Úgyis te fizeted a költségét. Én ne hidd, hogy az 5 millás autót 5 millába számolják be. Max.1, de akkor sokat mondtam. Ez csak egy példa, de reális.

[link]

"Jövő hónapban költözök ki Svédországba."

Ja, az Intrum pont svéd cég.

[link]

2021. szept. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
100%
ha előre tudod, hogy nem fogod kifizetni akkor ez btk szerint csalásnak minősül
2021. szept. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
90%

"Ha már kint leszek és dolgozok 3x-át fogom megkeresni az itteni fizumnak."

És az ottani 3x árakon költheted el.

2021. szept. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
93%
Lehet hogy nem cigány vagy, de hogy egy egysejtű, jellemtelen, piti bűnöző, az biztos.
2021. szept. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 A kérdező kommentje:
22:21-es akkor mi a búbánatot csináljak???telefon,hitel kilőve..😣 honnan szerezzek 200 ezer forintot??nincs semmim amit eladhatnék,szüleim nem tudnak segíteni mert szegények.Álljak ki koldulni az utcára???
2021. szept. 18. 22:34
 17/59 anonim ***** válasza:
93%
Mondjuk... talán... dolgozz?!
2021. szept. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
90%
Koldulni még mindig tisztességesebb lenne, igen.
2021. szept. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
89%

16

Esetleg a munkáltatód tud segíteni. Megmondod hogy ez a helyzet, ha írtok papírt lehet meg előlegez annyit, aztán levonogatja a fizudból

2021. szept. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 A kérdező kommentje:
22:37 képzeld dolgozok de amit keresek az kevés.Szegény családban élek és lehetőségem adódott kimenni.A fizetésem annyira kicsi hogy a szüleimnek és nekem nem elég.Nem tudok félretenni.De ahhoz,hogy kijussak kell 200.000ft a repjegy és az első havi kaja kint.Nem tudom összekaparni sajnálom ha ezt valaki nem tudja megérteni.Ezt nem akartam leírni mert szégyellem hogy szegények vagyunk.Mostmár meglehet köpködni….
2021. szept. 18. 22:41
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!