Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kivehetek itt M.O.-n telefont...

Kivehetek itt M.O.-n telefont ha nem fizetem?

Figyelt kérdés

Kérlek ne kövezzetek meg ez az utolsó megoldás.Szeretnék kivenni telenorból egy telefont és rögtön eladni mert sürgősen pénzre van szükségem.Jövő hónapban költözök ki Svédországba.

Annyi csak a kérdésem,hogy ha kimegyek megtalálhat a telenor??behajthatják úgy a tartozást?a kártyát nem használnám.



2021. szept. 18. 21:26
1 2 3 4 5 6
 41/59 Koplárovics Béci ***** válasza:
45%

"Nem gondoltam volna hogy így lehurrogtok!!!A ti zsebetekből veszem ki a telefont???nem!!"


Az ilyen kis csírák miatt drágább a szolgáltatás Magyarországon, mint máshol. Az ilyen parasztok miatti veszteséget ugyanis ki kell fizetnie valakinek. Tehát de: a mi zsebünkből is pénzt veszel ki vele.


És még mindig jobb ha a telenor talál meg, mint akinek eladod. Ugyanis az első lépés az, hogy letiltják a telefont. Én nem lennék túl boldog, ha ilyen történne velem. És mint tudjuk a világ kicsi, bárkinek bárhol lehet egy ismerőse...

2021. szept. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim válasza:
100%

Van egy csomó gyár, ahol a szállást is állják és megkeresed a nettó 2-250.000 ft-ot.


Abból minimum 100-at félreteszel.


Jobble oldalon keresgélj.


Be kell látnod, hogy a tisztesség, a fizikai épség és a lelki nyugalom a legfontosabb.


Gondolkodj!

2021. szept. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim válasza:
100%

Még lemaradt. Van, ahol van fizuelőleg is, meg üzemi konyha.


Pesten is találsz gyárat, szállással, ez mellé vannak népkonyhák. Itt ingyen tudsz enni.


[link]


Láthatod, tisztességesen is juthatsz előre.

2021. szept. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a segítséget de nem értitek meg.Nekem nem itt kell munka,ki akarok menni Svédbe,egy hónapom van azért kell ennyire a pénz.Nem akarom elszalasztani a lehetőséget
2021. szept. 19. 10:59
 45/59 anonim válasza:
100%

Értem, hogy miről írsz, de látnod kell, hogy a cselekedeteidnek komoly következményei is lehetnek.

Remélem nem az építőipari jelentkeztél(Svédország). Simán átverhetnek!


Amit a 43-44-es válaszomban közöltem, azért írtam, hogy tisztességesen össze tud szedni a pénzt az elinduláshoz.

2021. szept. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim válasza:
100%
Bocs, 42-43-as válaszomban írtakat.
2021. szept. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
100%

Jaa igen! Még azt is akartam mondani hogy vigyázz hova mész dolgozni külföldre mert átverhetnek és még rosszabbul járhatsz sokkal, mintha itt maradsz! Tájékozódj és légy nagyon résen! Naivan kimenni nagy felelőtlenség.

25/n

Szilvi

2021. szept. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 A kérdező kommentje:

Nem építőipar.Tudom,hogy jót akartok de erre már nincs időm sajnos.Nem halaszthatom el az utat mert már várnak rám kint.Pénzt előre nem kérhetek tőlük.A kiutazást és az első havi kaját nekem kell megoldanom.Amit kapok itthon utolsó fizut ami nagyon kevés itthon hagyom a szüleimnek,mert nem tehetem meg,hogy pénz nélkül itthon maradnak,valamit enniük kell nekik is.Akárkit próbáltam,senki sem segített már mindent megpróbáltam értitek mostmár hogyan kerültem ehhez a gondolathoz,hogy telefont veszek ki?

És akkor kapok itt hideget meleget köcsögnek meg ingyenélőnek neveznek egyesek akiknek fogalmuk sincs,hogy milyen helyzetből szeretnék kitörni.

2021. szept. 19. 11:20
 49/59 anonim ***** válasza:

Az csak alap hogy nem fizetnek ki de olyan dolgokat is tehetnek amik az emberi alap jogokkal bőven szembe mennek. Előző voltam.

Sz.

2021. szept. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
100%
Jó, remélem hogy jó munka lesz csak sok rosszat is hallani
2021. szept. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!