Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kivehetek itt M.O.-n telefont...

Kivehetek itt M.O.-n telefont ha nem fizetem?

Figyelt kérdés

Kérlek ne kövezzetek meg ez az utolsó megoldás.Szeretnék kivenni telenorból egy telefont és rögtön eladni mert sürgősen pénzre van szükségem.Jövő hónapban költözök ki Svédországba.

Annyi csak a kérdésem,hogy ha kimegyek megtalálhat a telenor??behajthatják úgy a tartozást?a kártyát nem használnám.



2021. szept. 18. 21:26
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
81%

“ Utolsó dolgozni megyek ki képzeld el és nem cigány vagyok!!!!Nincs elég pénzem az induláshoz ennyi! Nem “segílyeken” fogok élni.De látom egyeseknek fáj hogy én elhúzok innen.Ha már kint leszek és dolgozok 3x-át fogom megkeresni az itteni fizumnak.”



xD Sok szerencsét, miért nem ott veszed akkor meg? A kérdésed után remélhetőleg az Europol figyel. 🙂



Ha már Svédország, add át üdvözletem Thunbergnrk. Péntekenként Stockholmban demondtrál. Tudod ez a Friday for future 🤣

2021. szept. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
87%
Azt értsd meg, hogy nem az a bajunk veled, hogy szegények vagytok, hanem az, hogy lopni készülsz!
2021. szept. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
15%

“ 22:21-es akkor mi a búbánatot csináljak???telefon,hitel kilőve..😣 honnan szerezzek 200 ezer forintot??nincs semmim amit eladhatnék,szüleim nem tudnak segíteni mert szegények.Álljak ki koldulni az utcára???”



Esetleg nem egy 200K-s telefont kéne venned, utána pénzed lesz vízre? Mert kaja nélkül elvagy sokáig, víz nélkül nem…2-3 nap, de az már naon szar

2021. szept. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
86%

Hát, ha olyan dologról van szó hogy valaki szenved aki fontos neked és azért kell ilyen sürgősen a pénz azt meg tudom érteni. Aki ennyire kétségbeesetten kapálózik az általában nem magának szokta kérni a pénzt. Én is voltam már hasonló helyzetben.

de ezt akkor sem javaslom. Nagyobbat buknál rajta mint hiszed, nyilván fel vannak készülve minden ilyesmire és nem hagyják csak úgy annyiban. Nagyon meg tudnád ütni a bokádat.

Menj aludj egyet, aztán reggel gondold át ezt az egészet tiszta fejjel + beszélj a családoddal és találjatok ki közösen valami normális megoldást.

25/n

Szilvi

2021. szept. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 A kérdező kommentje:
Szilvi köszi a választ.A 2.-ik oldalon leírtam mire kell olvasd el kérlek.
2021. szept. 18. 22:50
 26/59 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyanod ami a tiéd és eltudod adni? Vagy ismerősétől kérj kölcsönt. Vagy ha már úgyis dolgozni mész gyors kölcsön és vissza fizeted

Viszont ne legyenek tévképzeteid. Unokatesóm kint dolgozik, ott sincs kolbászból a kerítés.

2021. szept. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
91%

Akkor meg menj ki később


25/n

Szilvi

2021. szept. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 A kérdező kommentje:

22:53 lehet igazad van.Nem akartam kölcsönt felvenni de lehet az lesz.

Tudom ott sincs kolbászból a kerítés de ott legalább tudok valamennyit félretenni meg hazaküldeni a szüleimnek télire.

2021. szept. 18. 23:00
 29/59 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon sajnálom a helyzeted, de lopni akkor is bűncselekmény. Senkitől se tudsz kölcsönkérni? Vagy egy év alatt félretenni ezt a pár száz ezer ft-ot? Szüleidet segíted, megértem, de meg kell érteniük, hogy nem tehetsz meg mindent értük, főleg úgy nem, hogyha lenne lehetőséged kitörni az otthoni szegénységből nekik is többet tudnál segíteni később. Mert nem normális az sem, hogy tőled függnek, felnőtt ember vagy, nem kötelességetek egymásra támaszkodni, bármilyen kegyetlenül is hangzik. 22 évesen engem is kiraktak; helló. Megoldottam. Nettó 200-ból élek, ami nem sok, de lehet még jobb is. Úgyhogy érdemes elgondolkodni a lehetőségeken, mit tudnál tenni/dolgozni/költözni jobb fizetésért az országban.
2021. szept. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 A kérdező kommentje:

23:25 ez nagyon hosszú lenne.Szüleimet nagyon szeretem,felneveltek és megígértem nekik,hogy halálukig segítem őket.

Sajnos nem tudok később menni,vagy most kimegyek,vagy örökre itt maradok.

200 ezer forinton múlik a jövőm.Próbáltam ismerőst,barátot,rokont,de mindenki csak a vállát vonta.Ezért gondoltam erre a butaságra,hogy telefont veszek ki.

Kölcsönt nem akarok felvenni mert itt felmondok a munkahelyemen indulás előtt és a bank nem tud miből vonni.

Mindenen gondolkodtam már nem tudom mit tegyek

2021. szept. 18. 23:32
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!