Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kivehetek itt M.O.-n telefont...

Kivehetek itt M.O.-n telefont ha nem fizetem?

Figyelt kérdés

Kérlek ne kövezzetek meg ez az utolsó megoldás.Szeretnék kivenni telenorból egy telefont és rögtön eladni mert sürgősen pénzre van szükségem.Jövő hónapban költözök ki Svédországba.

Annyi csak a kérdésem,hogy ha kimegyek megtalálhat a telenor??behajthatják úgy a tartozást?a kártyát nem használnám.



2021. szept. 18. 21:26
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
100%

Én nem török pálcát a fejed felett, meg tudom érteni hogyan jutottál el eddig a gondolatig.

De kérlek ne tedd, nagyon megszivatod vele magad, családod. Ha van valami a neveden akkor az lefoglalják, a fizetésedből inkasszóznak, stb.

Miután a tartozádosad odaadják egy követeléskezelő cégnek, onnantól kezdve villámtempóban mennek rá a plusz költségek és fél-egy év után már millió felett lesz a tartozásod. Ha sokáig húzod és nem tudod kifizetni le kell ülnöd.


Megtalálnak, mert minden adatodat meg kell adnod. Személyidet, lakcímkártyádat lemásolják, stb. Mindent tudni fognak rólad.


Ha új ügyfél vagy akkor meg készülékelőleget kell fizetned amit előre le kell raknod. Vagyis: egy kib...tt fillért nem keresnél a dolgon, csak a behajtókat húznád a nyakadra.


Inkább akkor már a providentet vedd fel. De fizesd azt is ahogy tudod!!

2021. szept. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
100%
Csak kajára kellene vagy szállásra is?
2021. szept. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 A kérdező kommentje:
23:46 csak kajára a szállást biztosítják
2021. szept. 18. 23:49
 34/59 anonim ***** válasza:
100%
Bár én Angliában élek, de volt hogy nem volt csak 50 fontom kajára. Egy hónapig éltem Uncle Benses rizsen, de aztán minden megoldódott. Biztos vagyok benne, hogy te is megtudod oldani így. Néztem repjegyet Pestről Októberben kb 10ezer forint. Bár nem tudom az árakat Svédországban, de ha összetudsz kaparni 50ezret szerintem simán túléled. Tudom sząr egy hónapig vajaskenyeret enni, de néha szenvedni kell.
2021. szept. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
100%
Az ötleted hülye ötlet és csak gondod lesz Belöle.
2021. szept. 19. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
79%

Megoldható, de ahhoz, hogy te 200 ezerért eladj egy telót, minimum 250-300 ezreset kell kihozz.

Vegyél fel hitelt, és élj a hosszabbított moratóriummal (ha felmondasz, csökken a fizud, és elméletileg kitolhatod a moratóriumot 2022 nyaráig).

2021. szept. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
100%
Hitelfelvételre nincs moratórium.
2021. szept. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
100%

Ráadásul ha nem fizeted, akkor letiltják a telefont és akinek eladod az is követelni fogja rajtad a pénzét és fel is jelenthet a rendőrségen. Akkor tutira előkerítenek és hazahoznak.

Ezt a történetet amit kitaláltál nem tudod megúszni!


Ha mindenképpen börtönbe akarsz kerülni, akkor sokkal egyszerűbb ha kirabolsz egy pénzváltót, vagy dohányboltot :D

Nem, ne csinálj ilyent, csak példának írtam!!

2021. szept. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
15%

Én annak idején szintén nagyon kilátástalan anyagi helyzetben voltam, megbeszéltem a főnökömmel hogy ez van, lépnem kell. Adott 200 ezret a repjegyre, hogy van egy évem visszaadni.

Az első havi fizumból visszaadtam. Üzent, hogy visszavár a munkahelyre ha hazajövök. 2,5 év múlva szóltam neki hogy áll-e nég az ajánlata. Visszamentem, addigra meg tudtam alapozni az anyagi helyzetem.

Azóta egy panelkakás, egy családi ház és 2 kocsi, és kb. 30 milla megtakarítás jött össze.

2021. szept. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
84%

Ez nem az az oldal ahol dicsekedni kell hogy mid van. A facén reklámozd a nagy arcodat! Itt senkit nem érdekel! :D

És ha már ennyira vastag vagy akkor adhatnál a kérdezőnek 200k-t te is nyugodtan!

2021. szept. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!