Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Már 7 android telefonomat...

Már 7 android telefonomat feltörték. (Nem kell az olyan megjegyzés, hogy honnan tudom. TUDOM, elég hosszú időm volt meggyőződni róla).Arra is rájöttem, hogy nem a fiókok miatt!Legutóbbi telefon Huawei,tehát nincs rajta Google-fiók.Hogyan sebezhető?

Figyelt kérdés
Sim feltöltőkártyás volt,természetesen új.Régi emailjeimbe se léptem be. Minden új volt.Senkinek nem adtam ki bonyolult,kb. 40 karakteres jelszavaimat.Lehet-e hogy valahonnét kiderítette a számom, és úgy hekkelte meg. Wifit sem használtam.Vagy switch van valahol(mik lehetnek)? Nincs más okoseszközöm, a régi telók kikapcsolva.Net,kábeltv előfizetésem emiatt nincs!Plusz meg senki kezébe nem adtam, tehát kizárólag távolról csinálja egy hozzáértő!!!Milyen eszközökkel, hogyan csinálja ezt?

jan. 17. 14:37
1 2 3 4 5 6
 11/54 A kérdező kommentje:
Szoftverfrissítéssel foglalkozol, és ne léteznek hekkerek, ugye? Téged kéne kivizsgálni.Gerinctelen hozzászóló!
jan. 17. 16:31
 12/54 anonim ***** válasza:
63%
...és még olvasni sem tud.
jan. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
69%
Ne viccelj kérdező, a beírásaid elárulják, hogy problémákkal küszködsz sajnos (nem technikai).
jan. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 A kérdező kommentje:
Feltettem 1 kérdést, és beszóltak, kik küzdebek problémával? Idiótáknak nem válaszolok.
jan. 17. 16:54
 15/54 anonim ***** válasza:
63%

De a 6. sz reakció (15:48) iskolapéldája a paranoiának.

Ráadásul a kérdés technikailag fantazmagória csak.

jan. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
87%

"Nem kell az olyan megjegyzés, hogy honnan tudom. TUDOM, elég hosszú időm volt meggyőződni róla"

Pedig ennek kifejtése az egyik kulcskérdés az esetben. Enélkül joggal néznek bolondnak.

jan. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 A kérdező kommentje:

Aki ért az informatikához nem néz bolondnak, kivéve persze ha ő lenne az a bizonyos hekker. S többiek véleménye nem érdekel.

Egyébként elállított jelszavak pl.nem működő oldalak, funkciók, stb.

jan. 17. 17:33
 18/54 anonim ***** válasza:
84%

"Aki ért az informatikához nem néz bolondnak"


El kell keserítselek, de pont, aki kicsit is ért hozzá, az jókat röhög rajtad. Jogosan.

jan. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 A kérdező kommentje:
A jellened a sorsod. Ahigy a mondás tartja.
jan. 17. 17:49
 20/54 anonim ***** válasza:
14%

iPhonet kell venni, ahhoz nem értenek a hackerek.


Aki gyakran ül melléd az is gyanús.

jan. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!