Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Már 7 android telefonomat...

Már 7 android telefonomat feltörték. (Nem kell az olyan megjegyzés, hogy honnan tudom. TUDOM, elég hosszú időm volt meggyőződni róla).Arra is rájöttem, hogy nem a fiókok miatt!Legutóbbi telefon Huawei,tehát nincs rajta Google-fiók.Hogyan sebezhető?

Figyelt kérdés
Sim feltöltőkártyás volt,természetesen új.Régi emailjeimbe se léptem be. Minden új volt.Senkinek nem adtam ki bonyolult,kb. 40 karakteres jelszavaimat.Lehet-e hogy valahonnét kiderítette a számom, és úgy hekkelte meg. Wifit sem használtam.Vagy switch van valahol(mik lehetnek)? Nincs más okoseszközöm, a régi telók kikapcsolva.Net,kábeltv előfizetésem emiatt nincs!Plusz meg senki kezébe nem adtam, tehát kizárólag távolról csinálja egy hozzáértő!!!Milyen eszközökkel, hogyan csinálja ezt?

jan. 17. 14:37
1 2 3 4 5 6
 41/54 A kérdező kommentje:
31-es.Nem én rakom fel, hanem egy gonosz rosszakaróm, akit az anyja nem nevelt meg, mert ő is gerinctelen szemétláda, féreg. Az ilyenek ebben lelik örömüket, ez ad nekik sikerélményt!Az ilyen nem ember.Gyáva patkány, aki visszaél a tudásával. Ez tény!
jan. 20. 19:04
 42/54 A kérdező kommentje:
44 Tudom amit tudok, kár a gőzért! Ahhoz mit szólsz ha egy ismerősöd elszólja magát oly módon, hogy egy elhangzott beszélgetésből idéz ahol nem volt jelen, a készülék mikrofonjáról hallotta. Nincs meghekkelve, ja persze. Telepatikus uton tájékozódik vagy varázsló, mi? Hahaha.Az a legnagyobb hülye aki a másikat ennyire lebecsüli. Hizzá lehet érni a kamerához is és bármihez, a hálózathoz is, annak aki érti. Eze tények amit megtapasztaltam. Részemről lezártam!
jan. 20. 19:18
 43/54 anonim ***** válasza:
100%
Én is tudok olyan beszélgetésekből idézni, amik során nem voltam jelen. Mindenféle hack nélkül. Egészen egyszerűen megkérdezem az egyik felet, miről folyt a diskurzus...
jan. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 A kérdező kommentje:
46 Gondoltam, hogy ezt írják. Csak az a gond, hogy anyám nem mondja el senkinek amit 4 szemközt beszélünk!
jan. 20. 19:39
 45/54 anonim ***** válasza:
77%

45. "Tudom amit tudok, kár a gőzért! Ahhoz mit szólsz ha egy ismerősöd elszólja magát oly módon, hogy egy elhangzott beszélgetésből idéz ahol nem volt jelen, a készülék mikrofonjáról hallotta. Nincs meghekkelve, ja persze. Telepatikus uton tájékozódik vagy varázsló, mi? Hahaha."


Az a baj, hogy te ezt nem érzed és nem is hiszed el, hogy ezek tipikusan paranoid gondolkodásra utaló téveszmék.

Neked nem tűnik fel, hogy vannak gondjaid, esetleg kezelnek is valamivel?

Csak azért, mert beléptem a telefonodba és láttam érdekes dolgokat.

jan. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
70%
Folytassátok, ne hagyjatok abba! Isteni jól szórakozok a nagy semmin!
jan. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
77%

"Aki valóban okos az nem hülyéz le másokat"


hanem csak ennyi:

"ő is gerinctelen szemétláda, féreg."


:) :)

jan. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
69%

"Ahhoz mit szólsz ha egy ismerősöd elszólja magát oly módon, hogy egy elhangzott beszélgetésből idéz ahol nem volt jelen, a készülék mikrofonjáról hallotta."

"Csak az a gond, hogy anyám nem mondja el senkinek amit 4 szemközt beszélünk!"

Nem, nem hallotta, anyád kotyokta el.


"Hizzá lehet érni a kamerához is és bármihez, a hálózathoz is, annak aki érti. Eze tények amit megtapasztaltam."

Nem, nem igaz. Nem egy filmben élünk, ahol kattintás alatt meghackeled a Nasa műholdjait és utána embereket 8K-ban tudsz nézni műholdakon keresztül. Ez a valóság.

jan. 22. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
77%

"Csak az a gond, hogy anyám nem mondja el senkinek amit 4 szemközt beszélünk!"


Lehelletnyit gyakorolni kell még az emberismeretet.

Igen, az is elpletykálja, akiben megbízol és a cimborád is elmondja az ellenségednek. És ezernyi eset van, mikor éveken át röhögnek valakin a háta mögött, mert ő meg van győződve róla, hogy nem verik át. Sikerült kipróbálnom mindet.

jan. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 A kérdező kommentje:
52 Gyenge érv. Én jól ismerem anyámat, aki nem az övét az olyan család is. Én tudom kiben bízhatok. Egyik ismerősöm valóban kibeszélte gyerekeit. De még irigy is volt némelyikre. Nálink ez nwm szokás. Csak jobban tudom mint te. Erről ennyit!!!
jan. 24. 14:44
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!