Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Már 7 android telefonomat...

Már 7 android telefonomat feltörték. (Nem kell az olyan megjegyzés, hogy honnan tudom. TUDOM, elég hosszú időm volt meggyőződni róla).Arra is rájöttem, hogy nem a fiókok miatt!Legutóbbi telefon Huawei,tehát nincs rajta Google-fiók.Hogyan sebezhető?

Figyelt kérdés
Sim feltöltőkártyás volt,természetesen új.Régi emailjeimbe se léptem be. Minden új volt.Senkinek nem adtam ki bonyolult,kb. 40 karakteres jelszavaimat.Lehet-e hogy valahonnét kiderítette a számom, és úgy hekkelte meg. Wifit sem használtam.Vagy switch van valahol(mik lehetnek)? Nincs más okoseszközöm, a régi telók kikapcsolva.Net,kábeltv előfizetésem emiatt nincs!Plusz meg senki kezébe nem adtam, tehát kizárólag távolról csinálja egy hozzáértő!!!Milyen eszközökkel, hogyan csinálja ezt?

jan. 17. 14:37
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
70%

Nyilván a kérdés szakmailag vicc, amellett egy másik körülményre hívnám fel a figyelmet.

Kérdező ideges (jobban mondva idegbeteg) reakciói.

Te komolyan nem érzed, hogy itt gondok vannak?

Nem így kellett volna reagálni, ha te rendben lennél fejben.

jan. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 A kérdező kommentje:
22-es.Orvos is vagy? Ha beszólnak te hallgatsz. Ez vérmérséklet kérdése. Ha neked ártanak vagy beszólnak te jó képet vágsz hozzá.Ez eltért az eredeti témától, fek se tűnt, mi?
jan. 17. 18:06
 23/54 anonim ***** válasza:
56%

Kérdező!!

Én szeretnék tőled tanulni. Mostanában furcsán viselkedik a telefonom. Félek feltörték. Hogyan jöttél rá? Unom már h emiatt cserélmi kell a telot.

jan. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 Hintalow ***** válasza:
89%

Ès milyen jelei vannak hogy illetèktelen kezèbe kerültek az adataid? Ellopott fiók? Kártyás visszaèlès?

Mert már nem a 90' èvekket èljük, hogy pusztán rosszindulatból/szórakozásból kèszìtsenek vírusokat, hanem mindig a haszonszerzès a cèl.

Mit loptak el?

jan. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
72%
Senki nem tört fel, te vagy csak béna.
jan. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
72%
Ne vegyél több telefont, mert a végén azokat is feltörik, mint a tojást
jan. 18. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 A kérdező kommentje:
26-os.Te meg bunkó! Aki nem tanulta az informatikát az jó, hogy nem ért hozzá! Ellenkezője lenne furcsa.
jan. 18. 09:13
 28/54 A kérdező kommentje:
21-es!Szerinted nem értenek az i phone-hoz. Ez vicc! Vagy mindegyikhez ért vagy egyikhez sem. Ha nem ért akkor nem hekker, szerintem. Nyílván tanulta, és rosszra használja, amíg rá nem farag...
jan. 18. 09:20
 29/54 anonim ***** válasza:
100%

28. "Aki nem tanulta az informatikát az jó, hogy nem ért hozzá! Ellenkezője lenne furcsa."


De ha magad is beismered, hogy nem értesz hozzá, miért akarsz meghazudtolni másokat? Jó, hogy itt tudatlanok is szoktak válaszolgatni, de azért általában jelen vannak ilyen oldalakon hozzáértők is.

Nem tűnt fel, hogy eddig még senki nem állt ki a butaságaid védelmében?

jan. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak egy olyan alkalmazást raksz fel újra és újra, ami valójában kémprogram.

Mondjuk a facebook is az, de itt most kivételesen nem erre gondolok.

jan. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!