Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Már 7 android telefonomat...

Már 7 android telefonomat feltörték. (Nem kell az olyan megjegyzés, hogy honnan tudom. TUDOM, elég hosszú időm volt meggyőződni róla).Arra is rájöttem, hogy nem a fiókok miatt!Legutóbbi telefon Huawei,tehát nincs rajta Google-fiók.Hogyan sebezhető?

Figyelt kérdés
Sim feltöltőkártyás volt,természetesen új.Régi emailjeimbe se léptem be. Minden új volt.Senkinek nem adtam ki bonyolult,kb. 40 karakteres jelszavaimat.Lehet-e hogy valahonnét kiderítette a számom, és úgy hekkelte meg. Wifit sem használtam.Vagy switch van valahol(mik lehetnek)? Nincs más okoseszközöm, a régi telók kikapcsolva.Net,kábeltv előfizetésem emiatt nincs!Plusz meg senki kezébe nem adtam, tehát kizárólag távolról csinálja egy hozzáértő!!!Milyen eszközökkel, hogyan csinálja ezt?

jan. 17. 14:37
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
72%
Folytassatok, nagyon jol szorakozok a semmin!
jan. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
56%
#28 Én nem voltam bunkó, ez az igazság. Ha meg valamihez nem értesz, akkor miért kérdőjelezed meg hozzáértők válaszát?
jan. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
52%

30#

"Jó, hogy itt tudatlanok is szoktak válaszolgatni"

és kérdezni.

jan. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 A kérdező kommentje:

Kit akarok meghazudtolni? Mire gondolsz? Egyébként az avast vírusírtó írta ki pontosan ezt:valaki leskelődik utánad. Szerintem egy normális nem buherált (hekker által készített) program nem ír ilyen szöveget, max, hogy vírust talált vagy állítsak be képernyőzárat vagy hasonlót.

Érdekes, higy használható választ nem írtak arra a kérdésre, higy távolról NEM FIÓKON KERESZTÜL hogyan érhető el egy vadiúj android telefon. Csak a kioktatás megy. Hozzáértők azt ne írjátok, hogy sehogy. Szánalmas írás részetekről butaság!!!

jan. 20. 15:38
 35/54 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem "


Szerinted. A valóságban meg szándékosan dobálja ezt az üzenetet, hogy a deilettáns véglény fajtád bekajálja, és előfizessen az abszolút felsleges vackukra.


"hogyan érhető "


Sehogy kisfiam.

jan. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként az avast vírusírtó írta ki pontosan ezt:valaki leskelődik utánad."

Azért írja ki, hogy előfizess arra a fosra. Töröld le, maga az avast a vírus. Defender bőven elég.


Nem értesz valamihez, aki pedig ért hozzá azt lebutázod. Nem vagy éppen egy okos ember.

jan. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 A kérdező kommentje:
Érdekes a szabályzatba benne van, hogy ne sértegessetek senkit.Mindenki ember, mi? At a véglény aki ilyet irogat, plusz meg gonosz is. Tán böki valami a csőrödet SEGGFEJ!
jan. 20. 18:40
 38/54 anonim ***** válasza:
60%

#38 "Érdekes a szabályzatba benne van, hogy ne sértegessetek senkit."

"Tán böki valami a csőrödet SEGGFEJ!"

🤡🤡🤡

jan. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 A kérdező kommentje:
Aki valóban okos az nem hülyéz le másokat,hanem értelmes válaszokat ad vagy semmilyent. A pökhendi ember biztos lángelme, mindenhez ért ugyebár...A stílus maga az ember.
jan. 20. 18:56
 40/54 anonim ***** válasza:
56%
Hát persze pistike. Hát persze. Menj vissza a barlangodba, indítom is a haxolást..
jan. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!