Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Normális az apple? Mit akar...

Normális az apple? Mit akar azzal a sz** iphone -nal elérni. Hogy vegyék is meg? (kész röhej)

Figyelt kérdés
mobilarena.hu/hir/odacsapott_az_apple_europabol_kitiltottak_a_samsun.html?utm_source=twitterfeed&utm_medium=facebook
2011. aug. 24. 21:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/81 anonim ***** válasza:
22%
Az Apple stimmel, de szerintem a Samsungnál ez nem csak a mobilrészleg. Mert igy nem jön ki amit mobilarenán irnak, hogy a mobilpiac profitjának 50%-a az Apple-é
2011. aug. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/81 anonim ***** válasza:
100%
Persze ez a teljes Samsung Electronics szóval ebben tv-től kezdve hűtőgépen át minden elektrotech kütyü bennevan.
2011. aug. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/81 anonim ***** válasza:
82%

"Mondjuk nem látunk bele a legmélyebb részletekbe. Nekem mindössze annyi böki a csőrömet hogy ha az Apple kiad egy új telefont, azt itt egyböl lesz*rozzák,(egyeseknek hiányzik a bluetooth meg a flash és drágának tartják[SGS2 aktuálisan drágább]) és ha az Apple perel valakit egyböl egy mocsok. :)"


Csak hogy tiszta legyen az SGS2 kb. egy evvel ujabb, sokkal jobb, es korulbelul egy arban vannak meg igy is. Na akkor hogy is van ez?

2011. aug. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/81 anonim ***** válasza:
28%

mivel 1 évvel jobb szégyen lenne ha nem lenne jobb.


Ami meg nagyon jól fogy annak minek változtassuk az árát?

2011. aug. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/81 anonim ***** válasza:
52%

A válasz írója 37%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:38


nem is az iphonethebest.hu



amúgy szerintem az új szifonnál is jobb lesz az s2. majd valami fontos az újba se lesz benne, aztán Steve Jobs majd megmagyarázza, hogy erre nincs is szükség, stb.

2011. aug. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/81 anonim ***** válasza:
45%
Mivel Steve mar nem CEO, ő nem fog semmit magyarázni. Egyébként szerintem az idei iPhoneba nem sok beleszolása van már
2011. aug. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/81 A kérdező kommentje:

[link]


sajonos eldöntve :(( azért sztem nem fer.. mert akkor a htc, motorolát meg a többit is belehetnetiltani mert mind között van valami hasonlóság!! Szégyelje magát a alma!! Amúgy sztem aki lássa a telefonkat éllőben azért van külömbség!!

2011. aug. 25. 10:48
 18/81 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy az a hasonlóság mekkora... Illetve h a teljes termékpaletta a hasonlóságra épül-e...
2011. aug. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/81 anonim ***** válasza:
de akkor az lg meg őket perelhetné be, mert ők csinálták az első full érintős telefont a prada-t. és az apple leutánozta, mert az övé is full érintős lett :) meg az apple-é is téglalap alakú lett és ikonos menüje lett annak is...
2011. aug. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/81 anonim ***** válasza:
18%

ez a Notification Center már 2008óta elérhető Cydiaból jailbreak-elt készülékekre. Magyar srác fejlesztése.


Az Android akkor még csak prototipusokon volt rajta.


Az hogy ki látott benne fantá ziát az más. Ez olyan hogy nem szidjuk a Microsoftot, nemváldoljuk, mert Gates nem látott fantáziát a Xerox egerébe. Ott Jobs csapott le rá elsőnek :)



Nem irigykedem mivel az i5-be már benne lesz az A5 Chip, és mint ti is aztmondtátok tavaszzal hogy várjuk meg az iPhone 4 verő SGS2-t most én is eztmondom: Várjuk meg az iPhone 5-öt. Semmit nem tudunk még róla...

2011. aug. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!