Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Normális az apple? Mit akar...

Normális az apple? Mit akar azzal a sz** iphone -nal elérni. Hogy vegyék is meg? (kész röhej)

Figyelt kérdés
mobilarena.hu/hir/odacsapott_az_apple_europabol_kitiltottak_a_samsun.html?utm_source=twitterfeed&utm_medium=facebook
2011. aug. 24. 21:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/81 anonim ***** válasza:
14%

-nincs BT fájlcsere: android 1.6ba se volt, csak külsös programmal, azzal itt is tudsz. max képnél van értelme meg videonál, ha zene kell az illetőnek vegye meg...



-nincs MMS (igaz megoldották, de nem jó): ki használ ma már MMS-t?



-a kamerában nincsenek beállítási lehetőségek : Camera+



-nincs flash : Skyfire browser



-korlátozás az itunes-ra : aki nem képes megtanulni iTunes-on ez annak problém



-kicsi kijelző (nekem) : 3.5" neked kicsit akkor az a saját szociális problémád



-nem lehet mp3-at beállítani csengőhangnak (csak akkor, ha mac-ed van) : hány éves vagy hogy mp3 csengőhang kell? 9? nekem pont megfelel ami alapból van, minek csicsázni? a divatmajmok szokásása naponta csengőhangot cserélni...



-nevetséges felár a márkanév miatt : only in Europe, 600USD teljesen elfogadható ár



-iszonyatosan karcolódik a hátlapja (2G kivételével) : ezzel nem találkoztam még, 1-2 mini karcolást sikerült összeszedni...



-nem a leg acélosabb hardver, miközben ennyi pénzért mehetne bele a legjobb: 2010 jún-ba jött ki, 2010 tavaszán kezdték gyártani, másfél éve ez volt. amúgy se egyszerre kell berakni minden ficsőrt...

2011. aug. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/81 anonim ***** válasza:

"android 1.6ba se volt"


ki használ 1.6-ost 2011-ben? :D


"Camera+"


gyári kamera kell, nem pancsolt


"-nincs flash : Skyfire browser "


ratyin működik


"aki nem képes megtanulni iTunes-on ez annak problém"


kényelmesebb csak úgy behúzni az egérrel a cuccokat


"hány éves vagy hogy mp3 csengőhang kell? 9? nekem pont megfelel ami alapból van"


az a csipogás? akkor igen igénytelen vagy


"only in Europe, 600USD teljesen elfogadható ár"


hát nem nagyon. főleg hogy már több, mint egy éves és mikor megjelent majdnem 300k volt.


"ezzel nem találkoztam még, 1-2 mini karcolást sikerült összeszedni... "


tedd le az asztalra, nézd meg milyen lesz utána



te nem az a mobilarénás fórumos vagy, aki az iphone 3g teszt topikjában osztotta az észt? :D mert ő is dettó ugyanezeket a baromságokat írta az érvekre.



amúgy 2010-ben is gagyi volt az a 800mhz-es proci. mert a 2009-es HD2-ben egy erősebb 1GHZ-es Snapdragon volt.

2011. aug. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/81 anonim ***** válasza:
mobilarenán nem vagyok regelve :D
2011. aug. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/81 anonim ***** válasza:

ez kimaradt:


"ki használ ma már MMS-t? "


pl én, mert sok embernek kell küldeni, akinek nincs mobilnet meg e-mail kliens a telóján.

2011. aug. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/81 anonim ***** válasza:
meg még az az érdekes, hogy milyen jól megtudod magyarázni a dolgokat, de ha egy Samsungból hiányoznának ezek, akkor a sárga földig lehordanád :D
2011. aug. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/81 anonim ***** válasza:

ja még ez :D


" ha zene kell az illetőnek vegye meg..."


te az összes zenét megvetted, amit a szifonodon van? meg elég gáz, ha az ember a haverjának nem tud valamit átküldeni, vagy az neked

2011. aug. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/81 anonim ***** válasza:

Amúgy most egy Motorola Defy-m van nem iPhone mert sajnos az elöregedett és vészhelyzeti megoldásnak ez lett.


Node akkor sorban én is válaszolok:


-nincs BT fájlcsere

Van rá app


-nincs MMS (igaz megoldották, de nem jó)

E-mailt használok nem érint. De 1 ujjamon meg tudom számolni, hogy az elmúlt 10 évben hány mms-t küldtem.


-a kamerában nincsenek beállítási lehetőségek

Van rá app


-nincs flash

Androidos telóban is kikapcsoltam mert a komoly tartalmak nem jelennek meg vele szépen, a reklámok pedig feleslegesen eszik a megákat, arról nem is beszélve, hogy az aksit zabálja rendesen. Remélem a böngésződben sincs adblock :)


-korlátozás az itunes-ra

Millióegy app van amivel wifin keresztül tudsz fájlokat másolni a telóra. Még usb-vel sem kell szarakodni. Vagy ott az airsync


-kicsi kijelző (nekem)

Nekem meg pont jó, telefon ez nem tepsi :)


-nem lehet mp3-at beállítani csengőhangnak (csak akkor, ha mac-ed van)

Ha nagyon kell megoldhatod fél pillanat egy gyors konvertálással. Ez nem film szóval fél percet se vesz igénybe: [link]


-nevetséges felár a márkanév miatt

Magyarországon. Tudom itt élünk szóval nekünk ez számít, de ez nem a cég hibája.


-iszonyatosan karcolódik a hátlapja (2G kivételével)

Volt 2g-m hidd el annak aztán karcolódik :) Ezzel nem vitatkozok, de a képernyőn nem fogsz karcot látni és az szerintem fontosabb. De van ismerősöm akinek desire-je van az se karcolódik kevésbé, illetve a defy-n is vannak karcok.


-nem a leg acélosabb hardver, miközben ennyi pénzért mehetne bele a legjobb

Rég nem abban a világban élünk ahol számok és hardverteljesítmény képes leírni a felhasználói élményt. Teljes mindegy, hogy egy 5000 mhz-es 10.000x20.000 -s felbontású 5 giga ramos telót használsz-e vagy sem, az sokkal lényegesebb, hogy milyen programokat tudsz rajta futtatni és hogyan. Persze van egy minimum hiszen várni senki se szeret. Azonban míg az iPhone-nál legyen bármilyen iPhone-d a fejlesztők pontosan tudták, hogy milyen hardverre készítik és optimalizálják a kódot addig androidnál nem képesek ilyen szintű optimalizálásra, hiszen ahány telefon annyi féle felbontás, memóriaméret, launcher, sd kártya stb stb. Arról nem is beszélve, hogy az apple storeba csak ellenőrzött szoftverek kerülhetnek be amit sokan hátránynak éreznek, de megvannak az előnyei is.


Picit ez a hardver dolog olyan mint amikor kijöttek a 64 bites vagy a többmagos gépek de az elején igazából semmi sem használta ki. Az androidos szupertelefonok pedig hiába jönnek ki mindenféle vadiúj fícsörrel ezer stb addig amíg a fejlesztőknek a leggyengébb láncszemre azaz az olcsó tescos androidokra kell fejleszteniük, hogy minél szélesebb körben futtatható legyen az alkalmazásuk.

2011. aug. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/81 anonim ***** válasza:

"Van rá app "


nem működik. és amúgyis cask apple eszközre küldhetsz, vagy apple eszközről fogadhatsz az appel is.


"E-mailt használok nem érint. De 1 ujjamon meg tudom számolni, hogy az elmúlt 10 évben hány mms-t küldtem. "


Én viszont használok, és még sok millió ember rajtam kívül. mint leírtam nincs minden embernek e-mail képes telója, az mms-t viszont egy 10k-sba is belerakják.


"Androidos telóban is kikapcsoltam mert a komoly tartalmak nem jelennek meg vele szépen, a reklámok pedig feleslegesen eszik a megákat, arról nem is beszélve, hogy az aksit zabálja rendesen. Remélem a böngésződben sincs adblock :)"


Nálam ugyanolyan gyors flash-el, mint anélkül, és nem baj hogy zabálja, mert 768 mb ram van a telómban. Flash nélkül meg undorító a böngésző és sokat nézek flash videókat.


"Millióegy app van amivel wifin keresztül tudsz fájlokat másolni a telóra. Még usb-vel sem kell szarakodni. Vagy ott az airsync"


Nincs kedvem appekel cseszkelődni, meg szeretem a kényelmet és nem akarok pancsolt telót már leírtam.


"a nagyon kell megoldhatod fél pillanat egy gyors konvertálással."


Nincs kedvem ezzel sem bajlódni. Egy 100k feletti telefonban lehessen már normálisan csaengőhangot berakni.


"Magyarországon. Tudom itt élünk szóval nekünk ez számít, de ez nem a cég hibája. "


Ez igaz, de máshol sem sokkal olcsóbb. Mondjuk máshol könnyebben kifizetik.


"Volt 2g-m hidd el annak aztán karcolódik :) Ezzel nem vitatkozok, de a képernyőn nem fogsz karcot látni és az szerintem fontosabb. De van ismerősöm akinek desire-je van az se karcolódik kevésbé, illetve a defy-n is vannak karcok."


A 2G-n az a fém hátlap nem karcolódott annyira. A 3G-n, 3GS-en egy vicc hátlap volt, szerintem az is piaci megfontolásból, hogy gyakran cserélgessék az emberek. A Desire egyáltalán nem karcolódik egy sima asztalra lerakástól pl. A 3GS-emen volt felpattinhatós hátlap és még úgyis zsebkarcos lett. pedig semmilyen behatás nem érte.


az iphone 4 is elkezd akadni, ha sok alkalmazás fut, uh számít a hardver. Desire HD-met még nem sikerült megakasztanom, pedig rohadt sok app szokott futni egyszerre. és mindig marad 150 mega szabad ram legalább.

2011. aug. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/81 anonim ***** válasza:

nem szerennél pancsolt telót? akkor minek neked okostelefon?

az a jóbenne hogy mindenre van App, még s*ggtörlésre is csak a WC papirt nem lehet kihuzni a telefonból.

2011. aug. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/81 anonim ***** válasza:
ha ennyire tetszik a szifon,akkor miért Defyd van?
2011. aug. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!