Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Normális az apple? Mit akar...

Normális az apple? Mit akar azzal a sz** iphone -nal elérni. Hogy vegyék is meg? (kész röhej)

Figyelt kérdés
mobilarena.hu/hir/odacsapott_az_apple_europabol_kitiltottak_a_samsun.html?utm_source=twitterfeed&utm_medium=facebook
2011. aug. 24. 21:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/81 anonim ***** válasza:
0%

Na menj már a hülyeségeddel asvasda.


Látszik, hogy megszállott samsumgmániás vagy... Szerintem semmivel sincs több jogod leszólni azt aki az Applet favorizálja. Te is ugyan olyan agyatlan vagy, csak más seggét nyalod :)


Amúgy pedig nem én voltam, aki az árakról beszélt, én csak röhögök már lassan 1 hónapja azokon amiket itt összeírogatsz ebben a témakörben. Minden egyes Apples kérdésnél sorolod a sok baromságod... De tudod senkinek se fogod megváltoztatni a véleményét.


A legviccesebb, hogy még normális érveket se tudsz felhozni soha. :)

2011. aug. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/81 anonim ***** válasza:
én nem linkeltem semmit :) amúgy direkt olcsóbb helyen néztem, mert drágább helyeken még nagyobb az árkülönbség és még szánalamsabb lenne az apple-re nézve.
2011. aug. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/81 anonim ***** válasza:
mert ha valaki az iphone-ra mond negatív dolgokat (amik igazak) az neked egyik sem normális év. ha a Samsung lenne a divat márka, akkor azt védenéd mint egy pincsikutya. az ilyen divatmajmokon röhög mindenki, nem rajtam :)
2011. aug. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/81 anonim ***** válasza:
52%

Igazán hidegen hagy, hogy mi is a divat. Az megeshet, hogy az iPhone a divat, viszont ez nekem csak jó. Rengeteg alkalmazást készítenek hozzá, mert tudják, hogy megéri, hiszen van kinek készíteni.


Az Applet szídni is divat mostanában, ezt te is tökéletesen prezentálod itt nap mint nap :)

2011. aug. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/81 anonim ***** válasza:
19%

Engem nem zavarna h szidja az apple-t vagy az iPhone-t ha valódi érvekkel tudná megtámadni, vagy a hozzászólásaiból lerína, hogy használt már iPhone -t fél napnál hosszabb ideig.


Érdekes mód az iPhone fikázók mindig pontosan ugyanazt az amúgy bullshit szerű semmit hozzák fel, pedig az iPhone-nak van millióegy VALÓDI hibája amit ha használtad volna fel tudnál hozni és azt mondanánk rá, hogy jogos. Így viszont ez ebben a formában semmi.


"Drága". Előfizetéssel barátságos az ára, és az előfizetéshez adott dolgok miatt nekem megéri. Most használjak azért szarabb csomagot drágábban mert szerinted akkor nem leszek trendi?


"Nem csúcs teló". Nem is mai gyerek.


"Nehezebb rá fejleszteni". Mégis több rá az app és nagyobb bevételt termel az app elkészítőjének mint az androidos verzió.


"Volt már előtte is jobb telefon!" Ki a f@szt érdekel? Nem az alapján veszek telefont, hogy "na ennél jobb még sose volt". Ha bmw-t akarok lesz@rom, hogy létezik ferrari és az "jobb".


Az iPhone nem csak egy telefon hanem egy teljes platform avagy egy szolgáltatáscsomag is. Benne van az apple store az itunes (na például 1 dolog amit VALÓBAN lehetne szidni, bár van ezer meg egy megoldás erre), benne van az egységes alkalmazás dizájn, az h érintésre már futnak a programok, az h ha megveszed akkor még évekig kapod hozzá a supportot, az h évek múlva is jó áron el tudod adni ha le akarod cserélni, millióegy jó minőségű app közül választhatsz és még sorolhatnám.


Megkapod ezeket más készülékkel is? Lehet. És ennek ellenére neked esett itt akárki, hogy milyen b@lfasz vagy, hogy azt a telefont vetted és nem az ájfont? Biztosan nem. És ezen van a hangsúly, aki nem képes feldolgozni, hogy mások az emberek igényei az örökké az ész nélkül fröcsögők csoportjába fog tartozni.

2011. aug. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/81 anonim ***** válasza:
Nekem pl az iphone még előfizuval is drága mert én kb egy év alatt nem beszélek és sms-ezek annyit mint amit havonta kéne fizetni. Akk ennyiből vennék inkább egy xperia neo-t vagy egy LCD TV-t
2011. aug. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/81 anonim ***** válasza:

ki az az okos aki szerint a Samsungok drágábbak az iFosnál?

és itt nem azt kell nézni,hogy mennyi előfizuval,mert úgy nem is beszélhetünk drága telefonról

2011. aug. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/81 anonim ***** válasza:
Hoppá akkor nincs is gond hiszen nem is létezik drága telefon:D
2011. aug. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/81 anonim ***** válasza:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:35



3 hónapig használtam iphone-t :) Ha tényleg olvasod az oldalt, tudnád mert sok helyen leírtam.

2011. aug. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/81 anonim ***** válasza:

na akkor írok észérveket:



-nincs BT fájlcsere

-nincs MMS (igaz megoldották, de nem jó)

-a kamerában nincsenek beállítási lehetőségek

-nincs flash

-korlátozás az itunes-ra

-kicsi kijelző (nekem)

-nem lehet mp3-at beállítani csengőhangnak (csak akkor, ha mac-ed van)

-nevetséges felár a márkanév miatt

-iszonyatosan karcolódik a hátlapja (2G kivételével)

-nem a leg acélosabb hardver, miközben ennyi pénzért mehetne bele a legjobb


Ezek nekem bőven elegek, hogy ne vegyek iphone-t és ezek miatt adtam túl rajta.

2011. aug. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!