Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Normális az apple? Mit akar...

Normális az apple? Mit akar azzal a sz** iphone -nal elérni. Hogy vegyék is meg? (kész röhej)

Figyelt kérdés
mobilarena.hu/hir/odacsapott_az_apple_europabol_kitiltottak_a_samsun.html?utm_source=twitterfeed&utm_medium=facebook
2011. aug. 24. 21:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/81 anonim ***** válasza:
60%

Az egészet visszaolvasva, szerintem meg fel kéne már nőni egyeseknek, mert az utóbbi időben valami szánalmas, amit fórumozás néven művel a közösség... Totál lezüllött az egész oldal színvonala emiatt a sok hülye céltalan és buta pocskondiázástól. Én szeretem olvasgatni az emberek véleményét, néha nem is itt olvasom a híreket, de ha valami itt is szerepel, idejövök megnézni mit gondolnak róla mások, kíváncsiságból. De mikor a 15. hulladék hozzászólás olvasom xy márka fikázásáról és az egységsugarú szemellenzős világnézetéről, akkor elgondolkodom mégis hány évesek irkálnak ide...

Jó lenne már végre felfogni, hogy a vállalatok nem szeretetszolgálatok, nem személyek, nem egy emberből állnak és a hype-ot nem ők, hanem a média meg ti generáljátok az ilyen megnyilvánulásokkal.

Égesse magát mindenki ahogy jónak látja, de azért valahol ijesztő, hogy vannak emberek akik komolyan gondolják azt a sok hülyeséget amit idefröcsögnek és közben halvány lila fingjuk nincs mi zajlik egy-egy pereskedés, fejlesztés, üzlet vagy cégvezetés hátterében

2011. aug. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/81 anonim ***** válasza:
Azért van Defy-a mert a 1.gen iPh
2011. aug. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/81 anonim ***** válasza:
oneia elöregedett
2011. aug. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/81 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző írja elöregedett, iPhone 2g -m volt évekig, és a cég azt mondta, hogy választhatok 60-ig egy telefont (áfa leírás után) így a defy lett, meg amúgyis technofil vagyok szóval érdekelt is az android. (De pl egy WinPho 7-es telefont is nyüstölnék hosszabb távon, hogy milyen is)
2011. aug. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/81 anonim ***** válasza:
48%

A válasz írója 37%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:30


te beszélsz? te vagy a legnagyobb Apple-ös fröcsögő.

2011. aug. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/81 A kérdező kommentje:
Én nekem nem volt az iphone nal semmi bajom..nem szerettem de nem is mondtam le..ha kellet itt ajánlani telefont akkor persze nem mondtam. De ami sok az sok...!! Amióta ez csinálja azóta rühellem az összes kütyüjét!! És igen nem volt soha iphonom..és büszke is vagyok rá..hogy nem tettek hülyévé!!
2011. aug. 29. 11:09
 67/81 anonim ***** válasza:
32%

A válasz írója 50%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:46


te pedig a legnagyobb Android fröcsögő

2011. aug. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/81 anonim ***** válasza:
42%
de ő nem beszélt arról,hogy mennyire leromlott az oldal színvonala...
2011. aug. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/81 anonim ***** válasza:
48%
Attól még teljesen igaza van... Tele van az oldal ilyen okostojásokkal mint az asdasdav.
2011. aug. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/81 anonim ***** válasza:
43%

"és büszke is vagyok rá..hogy nem tettek hülyévé!!"


el kell, hogy keserítselek, de...

2011. aug. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!