Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Normális az apple? Mit akar...

Normális az apple? Mit akar azzal a sz** iphone -nal elérni. Hogy vegyék is meg? (kész röhej)

Figyelt kérdés
mobilarena.hu/hir/odacsapott_az_apple_europabol_kitiltottak_a_samsun.html?utm_source=twitterfeed&utm_medium=facebook
2011. aug. 24. 21:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/81 anonim ***** válasza:

anno a 3Gs-t amikor vettem 2009nyara, én se a hype miatt vettem. Tetszett küllemre is, az iOS videok, játékok nagyon megfogtak, és a safari is tetszett. akkoriba még az N97-et akarta rámeröltetni a T-Mobil. Csodálkoztam is amikor év elején néztek néhányan hogy izéé iPhoneod van ? O.o nem is értettem miért mondták, nem nagyon ástam akkoriba belemagam ebbe a világba.



mondhatjuk hogy az eddigi iPhone-oknak azért szerencséje volt, mivel 2009ig még nem is nagyon volt más csúcstelefon, windows, symbian de egyik se volt az igazi. HTC HD2-vel kezdődött, de még az iPhone 4 is nagy volt akkoriban, idén már sokkal komolyabb a konkurencia.

2011. aug. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!