Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért rossz a Samsung? Miért...

Miért rossz a Samsung? Miért fikázzák annyian?

Figyelt kérdés

2015. jún. 25. 10:04
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
81%
mert rettento rosszul optimalizalt a rendszer rajtuk, rovid a szoftveres tamogatasuk... es komolyan pofatlansag szinten van az hogy a telefonjaik 99%-a hasznalhatatlan, de nem javitananak a helyzeten, hogy a usernek jobb legyen.. ugyis megveszik majd mert "samsung".... de elobb utobb atesnek majd a lo masik oldalara amikor az emberek rajonnek h mekkora egy hanyadek :D nem is csodalom h az emberek jo resze samsung telefon utan rogton iphone-ba menekul, es megutalja az egesz androidot :D teljesen jogosan
2015. jún. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
83%
én azért utálom mert az emberek rájönnek hogy egy szar és egyből az anroidra is azt mondják hogy szar,amikor az android semmivel se rosszabb op rendszer mint a Windows vagy az IOS
2015. jún. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 kérdező.. ***** válasza:
84%
Így van.A samsung rontja az android hírét.
2015. jún. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
persze ez nyilvanvalo, en sem reszesitem elonyben egyiket sem jobban... legyen az ios wp vagy stock droid.. tudom hogy mindharom jo :D
2015. jún. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
24%
Elég sok csíra lehet itt hogyha fagy meg akad a teló.Èrdekes én már a negyedik Samsungomat nyúzom de az Ace kivételével mindegyikkel 100%-ban meg voltam elégedve(S3, S4, most meg egy S6 Edge)Okostelóból eddig csak Samsungom volt és nem is lesz más ezután sem.Számomra bizonyított ez a márka.(TV-m, mosógépem is Samsung)Ennek ellenére nem fikázok más márkákat, mindenki azt veszi ami neki jó.
2015. jún. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
75%
aha csak mondjuk 3 év alatt ez a 3. telefonod,ha az épp mégjelenő csúcskészüléket megveszed, jó hogy nem lesz vele baj ideig-óráig :)
2015. jún. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
45%
nekünk 2 év után beszart a samsung mosógépünk :/ ez aztán a márka....
2015. jún. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
89%

A kecske az mindenképp kellett kulcsszónak XDDDD


A samu rendszere szarul van optimalizálva. Nem használja ki kellőképpen a telefon erőforrásait, ami azt a következményt vonja maga után, hogy tehetnek alá akármilyen erős hardvert, nem lesz elég jó a telefon.

Na most alapból nem szokott baj lenni a samsungokkal, amikor megveszed (legalábbis nagyrészt nem). Akkor még jó. A gondok a frissítéseknél kezdődnek, amikor letöltöd az első frissítést, és kicsit laggol, aztán mikor a másodikat, és akkor már nagyon....és így tovább a teljes szarig. Bár van, amelyikre összesen nem adtak ki ki 1db frissítést.

Egyébként nekem is samsung telefonom van, meg szerintem lesz is (ha nem samsungra akkor LG-re váltok), most Ace4-em van, és eléggé elégedett vagyok vele. Gyors is meg gördülékeny. Na most mindezt úgy, hogy a gyári rendszerrel használom, és nem frissítek.

Egyébként a telefont annak reményében vettem meg, hog lesz rá lollipop, de nem ringatom magam álmokban, ebből root lesz.

Na most, egy samsunggal nemigen lehet hosszú távra tervezni. Ha veszel egy samut van 3 út:

1, Letöltöd a frissítéseket, és bevállalod, hogy ha elcseszik, akkor el vagy cseszve.

2, root, és benyeled, hogy nincs gari

3, (ahogy én csinálom) nem szedek le rá frissítést

Ennek az a hátránya, hogy az a rendszer 1,5 év múlva elavulttá válik, aminek az a következménye, hogy vagy rootolod a telefonod, vagy használhatatlanná válik.

Nekem iphone sosem lesz, mert nem jön be az iOS rendszer, sem a formavilág.

Telefonból eddig 1x választottam rosszul, az egy sony volt. Most úgy gondolom, hogy ennél ami most van lett volna jpbb, de nekem ez kellett, ez meg is felel. Nem mondanám, hogy fan vagyok, csak bejön a TouchWiz, és ezért ragaszkodok a samsunghoz. Pedig próbáltam már a sense UI-t (HTC), az Pl egyáltalán nem tetszik. Ami még szóba jöhetne nálam az a meizu, az még tetszik nagyon.

Ha valaki samsungot vesz, akkor 100x meg kell gondolni, hogy mit csinál, mert ki lehet fogni egy megfelelő samsung telefont, de ugyanúgy bele lehet szaladni egy szerbe is, ami csak bosszúságot okoz.

Aki iphone-t vesz, vagyis oda menekül, az ő dolga. Igaz, hogy ott nem kell érteni hozzá, mert az apple minden évben csúcsmodelleket dob piacra, és mivel az mind jó, nem nagyon lehet beleszaladni szar telefonba. Androidnál ez nem így van, ott kifejezetten könnyű szarul választani.

Nem azt mondom, hogy egyes márkákat kell kerülni, hanem bizonyos típusokat. Ha valaki tudja mit csinál, akkor tudja mit vesz.

Nekem mint mondtam, ez samu, vagy meizu, esetleg LG. Másnak más. Van akinek apple, vagy akinek microsoft. Mindenesetre ha a samsung így folytatja a vásárlótábor kisebb lesz idővel, legalábbis európában. Így pedig mindenképpen javításra fog kényszerülni, legalábbis reméljük.

2015. jún. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
28%

a kérdés: miért rossz a samsung?...

...miért, rossz? a kérdésből az jön le, hogy neked nincs, de szeretnél..

a másik kérdés: miért fikázzák annyian?

..akik leszólják, azok neve nem valószínű,hogy úgy kezdődik: Dr. techn..


előttem korrekt elemzést olvashattunk, ő nem fikázta..


csak szemléltetésként:a publikált statisztikák szerint az eladott okostelefonok 81%-a Samsung..aztán Motorola, apple, LG, Sony,...stb

még annyit, hogy a Földön a majdnem pontos adatok szerint 7,55 milliárd mobiltelefon létezik, ebből 2,6 milliárd simogatós..naennek 80 %-a samsung..


enyi hülye ember nem lehet..

jó, én részrehajló vagyok, mert az LG G2 után most vettem egy S6 edgét..az LG G2 4.4.2 volt, ezen a lollipop..nem vagyok elájulva, úgyhogy visszamegyek egy új G3 hoz..


de nem azért mert rossz a samu..az erős hozzánemértő állítás.

2015. jún. 26. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:

19. Te se vagy egy telefonszakértő,ennyi hülyeséget nem lehet 1 hozzászólásba leírni

Először is

"csak szemléltetésként:a publikált statisztikák szerint az eladott okostelefonok 81%-a Samsung..aztán Motorola, apple, LG, Sony,...stb " nem,koránt sem 81% már,és egyáltalán nem így jönnek utána a márkák eladás szerint csökkenő sörrendbe

És az hogy valamiből sokat adtak el az azt jelenti hogy jó?tudtad hogy az embereket a reklámok szint hipnotizálják?és a világon a samsungnak van a legnagyobb hype-olása,a samsungnak van a legtöbb terméke,ezért is van ott mindenhol,ha megnézed pl a t-mobilet ott a telefonok fele samsung a többi márka adja a másik felét,hát jó hogy a samsungból fogy a legtöbb,na meg aki nem ért a telefonokhoz (mint te) az úgy is a tömeg után fog menni,mert ha másnak az van akkor az biztos jó

"enyi hülye ember nem lehet.. " én is ki vagyok tőled...


"de nem azért mert rossz a samu..az erős hozzánemértő állítás." ettől a baromságtól majdnem hanyatt estem...és oké hogy a samsungnak nagy a piaca,de ugye azt tudod hogy 2014-ben a cég nyereségei 60%-al vissza estek és 2015-ben is rohamosan esik vissza a cég


[link]


szerinted egy minőségi telefonokat gyártó cég ekkorákat esik vissza?és hogy miért szar a samsung ?olvasd vissza,leírták már párszor....

2015. jún. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!