Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért rossz a Samsung? Miért...

Miért rossz a Samsung? Miért fikázzák annyian?

Figyelt kérdés

2015. jún. 25. 10:04
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
40. de ha drasztikus a veszteség akkor az összefügg a minőséggel,és de,egy s3 és s5 között ég és föld a különbség,még se vették,pont a minősége miatt
2015. jún. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
S3 és s4 között alig van különbség, ugyanúgy mint az s4 és az s5 között, akkora nagy különbség kinézetben nincsen, és sajnos sok ember ez alapján dönt.. eAmúgy meg az s5 minőségével alapvetően nincsen baj, az emberek csak a fémet és a QHD kijelzőt meg a többi -gyakran felesleges- dolgot hiányolják. Az s6 meg már QHDs és fémtestű így a samsung pótolta amit kellett..
2015. jún. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
de az s5 minőségével gondok vannak,a készülékeik egy nem is olyan része hibás
2015. jún. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
hat azert az s6 nagyon jo lett nekem is olyan van es nem fagy le
2015. júl. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert az emberek nagy részének csak az olcsó Samsungokkal van tapasztalatuk, azok meg tényleg szarok. A csúcsmodellek már nem rosszak, de annyiért meg már ott az iPhone, ami hardver szempontjából gyengébb, de az iOS annyira optimalizált, hogy fele annyi memóriával meg gyengébb processzorral is jobb teljesítményt nyújt, mint az S6 az Androiddal.
2015. okt. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Nekem note 5-m van és egy álom ^-^
2016. febr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim válasza:
Megmondom amit tudok, eloszor is fikazni tudnak mindent az en telom samsung s teljesen jol mukodik s megvagyok elegedve vele pedig nem nagy telefon samsung galaxy young kinek nem tetszika az ne is irjon nekem bejon a samsung deva huaweit is szeretem ....
2016. febr. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!