Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért rossz a Samsung? Miért...

Miért rossz a Samsung? Miért fikázzák annyian?

Figyelt kérdés

2015. jún. 25. 10:04
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
7%
Mindenki itt írogassa, hogy ez szar az szar és egyikőtök sem ért egy kicsit sem a telefonokhoz és eleve nem is ismeritek nagyon a márkát, mert elkényeztetett kis hülyék vagytok, akik az Iphone-uk és az Ipad-ük mögé húzódnak.
2015. jún. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
84%
te mar csak tudod
2015. jún. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
58%
nem ismerjuk a markat? dehogynem epp ezaz... volt 2 samsungom is, egy kozep es egy "csucs" es egy nagy kalap szart nem ert egyik se, pedig normalisan volt hasznalva... ipad? iphone? egy lumiam van amit a sajat penzembol vettem, amiert megdolgoztam te segg :D
2015. jún. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
21. életembe nem volt apple termékem,és épp most készülök telefon venni,saját pénzből amiért dolgoztam,és biztos hogy nem csamcsung lesz :)
2015. jún. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
82%
mellesleg ha ugy tudok felrerakni akkor en is azt veszek novemberben.. ennyi :D
2015. jún. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
31%
Egyik ember utálja a Samsungot, másik pedig szereti.. Szerintem ha felső kategóriából választasz, jó döntést hozol (s5,s6, s6 edge, note 4), alsóbb kategória az nem éri meg samsung esetében. Nekem egy s4em van jelenleg, teljesen meg vagyok vele elégedve. Ja és NEM FAGY LE, NEM LAGGOL, úgyhogy az ilyen iPhone-osok ne mondogassák hogy szar,mert valószínűleg nem volt még samsungjuk, ha pedig volt is, az nem egy s4/5/6 volt, hanem pl egy galaxy ace, amiről azért köztudott, hogy sz@r. És az ilyen alsó kategóriás 40 ezres samsungokat meg véletlenül se hasonlítgassátok a 3-4szer drágább iPhoneokhoz.. Egyébként biztos vannak olyanok is, akik rendelkeztek s3-4gyel és fagyogatott, hát az egy hibád termék volt és kész.. osztálytársamnak pl egy hibás iPhone 5s jutott, aminek 20 percig tart az üzemideje.. Ez van. Egyébként nem vagyok határozott iPhone ellenes, szerintem az iPhone-ok is nagyon jó telefonok, az pedig tény, hogy gyorsak és tartósak. Persze, ha egy iPhone 6ot és egy sgs6ot elém raknának, a samsungot választanám, mert ahhoz vagyok szokva és eddig 8s bejöttek nekem a samsungok, de egy i6tal se lennék szomorú 😅☺
2015. jún. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
23%
"Egyik ember utálja a Samsungot, másik pedig szereti.. " Egyik ember ért a telefonokhoz,más sok reklámot néz
2015. jún. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
Kedves #27! Igen, lehet, hogy reklámokat nézek, azért bocsánatot kérek! Azt viszont már leírtam, hogy a mostani sgs4emmel nincs semmi bajom, gyors, jó a kammerája, vannak benne hasznos funkciók, és elviszi a jó játékokat. Egy szóval se mondtam, hogy a samsung a legjobb gyártó a világon, hiszen létezik még az apple, a sony, a htc, a huawei, az lg. Csúcskategóriában aligha lehet szerintem rossz választás, nekem bejött a samsung, de ettől függetlenül nem zavar, ha valaki inkább apple-ös. Hiszen az is jó telefon, csak mint mondtam, azért választanám az s6ot, mert hozzá vagyok szokva a samuhoz és elégedett vagyok vele. De azért ne nézz hülyének és csak a reklámot nézőnek,mert 10szor tobb reklámot láttam iphone 6ról/sony xperia z2-z3ról/lg g4ről vagy g flex 2ről, mint samsung galaxy s6ról. Utóbbiról egészen pontosan 1et, azt is egy angol nyelvű csatornán.
2015. jún. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
Kamerája*
2015. jún. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
93%
Látom már mindenki elkezdett lepontozni.. Én csak a személyes véleményemet mondtam el, nekem a samsung nagyon bejön. Bejön az iPhone 6 is, bejön a HTC M8 id, bejön a Sony Xperia Z3 is. Ennyi. Van aki szívből utálja a Samsungot (bizonyos szempontból érthető is,mert 80k alatt nem érdemes samsungot venni), van aki az iphonet utálja (pl ár miatt). De mindenkinek van tanácsom: akkor mondd a telefonról hogy szar, ha volt már olyanod! A márkáról pedig akkor mondd hogy szar, ha a legeslegcsucsabb telefonját használtad és csalódtál. Ne pedig úgy alkoss véleményt hogy szomszédom ismerősének anyósának exének volt olyan telefonja és utálta. Mert az nem biztos hogy igaz ;) Az se biztosan igaz, ha az iFan oldalak írják meg.. akkor igaz, ha te ha te használsz olyan telefont és neked nem jön be..
2015. jún. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!