Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért rossz a Samsung? Miért...

Miért rossz a Samsung? Miért fikázzák annyian?

Figyelt kérdés

2015. jún. 25. 10:04
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
28. nem is értem miért hozod fel a iphone 6-ot?az életbe se kéne nekem,és csúcskategóriába sem jó telefon,szerviznél dolgozik ismerősöm,és azt mondta hogy 80%-ba samsungokat visznek hozzá,és rengeteg az s4/s5 és ismerősöktől,rokonoktól is hallom hogy ez a samsungjuk az a samsungjuk is beszart,osztálytársam s5-je is 5 hónap után beszart,ennyi selejt lenne?vagy ez az átlagos minőségük?nem tudom de egyik lehetőség se tetszik,szóval nekem senki ne mondja hogy a samsung bármilyen kategóriába is hozza a szintet,csak mert az ő telefonjának még nincs baja (mert 10x annyi negatívat hallok róla mindenfelől mint pozitívat) talán az s6 amire nem hallottam még panaszt,de komolyan 50 féle készülékük van legalább és abból 1 jó?vagy 2?vicc az egész....
2015. jún. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
43%
" legeslegcsucsabb telefonját használtad és csalódtál" szóval ha 50 féle készülékből 1 jó,akkor az már jó márka?minőségi gyártó?ezt te se gondoltad komolyan
2015. jún. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
Bocsi ha az i6tal jottem, csak az a tapasztalatom általában hogy az antisamsungosok általában iphone fanok.. Hát egyébként lehetséges hogy rossz lesz, ha nem szarjuk tele virussal akkor semmi baj nincs vele. Mint az én esetemben. S5 meg s4 hibákról meg én is alig hallok, 6-7 évfolyamtársamnak van s4e, senki se panaszkodik, s5 meg egy másik ismerosomnek van meg 8 honapja. Semmi baja nincs azt leszámítva hogy leejtették és betört a kamerája, emiazt pedig vízállóságát vesztette.
2015. jún. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
56%
Azert pedig amit a 32es irt azert bocsi, lehet hulyeseg volt azt irni de igy jott ki :D Sok jó samsung van ami nem laggol. S4/5/6, aztán note 3/4, aztán a3/a5 stb.. A samsung is fejlődik egyébként, az, hogy a 4 éves telefonjaik fagynak az nem azt jelenti hogy a mostaniak is fognak 4 ev mulva..
2015. jún. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
fejlődik?esik vissza az cég minta az állat
2015. jún. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
56%
Na nemar.. Nem az eladasokat kell nezni.. Ja es az s6nak szerintem nagy eladasai lesznek, es egy s6 csak tobb ideig fogja birni mint az s vagy az s2.. erre utaltam
2015. jún. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
82%
legyen így :D
2015. jún. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
80%
Egyébként nekem se csak pozitív tapasztalataim vannak a samsunggal, az s4em előtt galaxy ace-m volt, hát mondanom sem kell milyen rossz tapasztalataim voltak vele.. :D De az s4ben pozitívan csalódtam. :) Nem a samsung a legjobb gyártó, de felső kategóriában nem rosszak a telefonjai. Szerintem :)
2015. jún. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
nem az eladásokat kell nézni???akkor mit?xddd
2015. jún. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
Például a minőséget. Lásd iPhone. Igen, jó telefon, de sokkal nagyobb figyelmet kap, mint amennyit érdemelne.. A samsung meg az s4gyel és s5tel nem szért nem aratott hatalmas sikert, mert rosszak, hanem mert az s3ról nem volt célszerű váltani, nem volt akkora a fejlődés. Dizájnban ugyanis nem volt nagy változás és az emberek nagy része ez alapján ítélkezhetett.
2015. jún. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!