Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért kritizálnak engem folyton?

Miért kritizálnak engem folyton?

Figyelt kérdés

Nem gondolom azt, hogy sokkal több hibám lenne mint bárki másnak mégis az engem ért kritizálas többszöröse a másokat értnek.

Van akibe szívesen rúgnak bele?


2019. júl. 30. 11:04
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

10


De ha a tömeg rossz akkor és én jó vagyok akkor miért a jónak kell változnia, miért nem a sok rossznak?


Ez nem teljesen igazságos. Tudom, nem szabad igazságosságot várni mert az nem céljuk az embereknek, de mégis, valahogy nem tudom ezt lenyelni.

2019. júl. 30. 12:28
 12/19 A kérdező kommentje:
De én nem akarok véleményt nyilvánítani és kommunikálni meg vegyülni másokkal sem. Én jól megvagyok anélkül is. Csak hagyjanak békén ennyit szeretnék, hogy végezzem a dolgom azt annyi.
2019. júl. 30. 12:30
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Introvert személyiséged van ami azt jelenti hogy visszahúzódó csendes, nem szeretsz a nagy társaságban lenni, van egy két legjobb barátod. Itt nem veled van a gond hanem azzal hogy a extrovertaltak ( introvertalt ellentéte) vannak többségben és ők jobban tudnak érvényesülni az életben mert szeretik a társaságot és nem félnek kimondani a véleményüket. Ezen változtathat bárki nem tudsz teljesen megváltozni introvertalt rol extrovertált ra de ha olyan helyzetekben bennt maradsz mknt pl: nagy társaság és többet beszélsz az elején nagyon rossz lesz, de idővel meg jobb es jobb lesz a helyzet.
2019. júl. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

13


Ja, utálom az olyan helyzeteket mert teljes mértékben erőszaknak érződik. Valami olyat kell tennem amihez nincs kedvem, ami nem motivál és nem tölt el semmi örömmel. Nyilván akiket örömmel tölti el a társalgás azoknak könnyen megy de akinek magát meg kell erőszakolnia annak kínszenvedés és még nem is töltődik fel csak max annyit ér el, hogy nem nézik ki maguknak a vérszopó extrovertáltak.

2019. júl. 30. 13:49
 15/19 anonim ***** válasza:
71%

Akkor meg ne csodálkozz, ha b...szogatnak, ha ilyen a mentalitásod, mint, amit ide leírtál és még te vagy felháborodva, ha egy nagyobb tömegben a többség érvényesül és nem a kisebbség.


Vagy megszoksz, vagy megszöksz. Még véletlenül se változz meg egy kicsit, mert még a végén nem rúgnának beléd.

2019. júl. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

15


Nem értem miért kell belerúgni abba aki kicsit más mint a többi? Talán mert szadisták az emberek? Vagy miféle örömöt éreznek olyankor? Ezt én ebben az életben fel nem fogom tudni fogni mert képtelen vagyok a helyükbe képzelni magam. Ez az intolerancia magas foka. Én sem értek egyet mindenki életmódjával, nézeteivel de nem fogok beléjük kötni csak mert az enyém eltér tőle. Nagyon primitív ez a szint. Már csak ezért is van ellenérzésem a változással szemben mert szerintem nem nekem kellene változnom. Még ha kisebbségben vagyok is. A létszámbeli többség nem szentesíti az undorító cselekedeteket. Azok elítélendők eltekintve attól, hogy hányan húnynak szemet felette.

2019. júl. 30. 15:11
 17/19 anonim ***** válasza:
68%

"Introvert személyiséged van ami azt jelenti hogy visszahúzódó csendes"


Nem. Introvertált nem azt jelenti, hogy csendes. Én introvertált vagyok, és hangos, határozott ember vagyok. Annyit jelent, hogy az egyedüllét tölti fel, nem az emberek társasága.

2019. júl. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
78%

15:28

Senki sem 100% introvertalt, valaki lehet mondjuk 60% introvertalt és 40% extrovertált, a introvertalt embere a többségüre tipikus a csendesék, visszahúzódtak.

Introvertalt definíciója:

„Befelé forduló, a belső lelki hatások, élmények iránt érzékeny, Nehezen barátkozó, a külső világtól elfor­duló személy."

2019. júl. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

17


Aki introvertált az nem keresi mások társaságát ezért kevesebbet beszél, rövidre fogja, tehát csendes.


A cssendesség nem hiszem a nyámnyilaságot jelenti.

2019. júl. 30. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!