Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szakitsam meg vele a...

Hogyan szakitsam meg vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel a gyakorlati helyen egy részre vagyunk osztva. Konkrétan egymással kell dolgoznunk, egy feladatot ketten. Na most elég kritizáló és dirigáló, én meg ezt nem akarom elviselni. Mit tegyek? Hogyan lehet hozzá úgy viszonyulni, hogy nekem ne legyen sértő (mert hosszú távon már az), illetve mégis ne legyen belőle olyan konfliktus ami rányomja a bélyegét a gyakorlati időre.
2019. aug. 1. 15:44
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha beszélni szeretnél vele erről, akkor közöld vele egy beszólása után, hogy "légyszíves ne piszkálj, szeretném ha békén hagynál, ne szólj hozzám, én csak el akarom végezni a munkámat".

Másik lehetőség, hogy nemes egyszerűséggel nem szólsz hozzá, bedugod a füledet (ha ez megengedett), nem válaszolsz neki csak ha munkával kapcsolatos.

Ha nem feletessed ténylegesen, akkor egészen nyugodtan elküldheted a francba, hogy "nem vagy a főnököm, ne magyarázz nekem".

Végső sorban lehetőség az is, hogy kéred az áthelyezésedet.

2019. aug. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!