Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért sértődött meg a barátom?...

Miért sértődött meg a barátom? Én csak elismerő megjegyzést akartam tenni.

Figyelt kérdés
A legjobb barátommal óvodás korunk óta vagyunk barátok. Együtt jártunk ált isibe, gimibe, főiskolára. Tegnap bemutatta az új csaját. Amikor a csaj elment a mosdóba (egy pizzériában voltunk hármasban), akkor ezt mondtam: - Jó kis kebles csaj, jó az ízlésed. - A barátom ekkor sértődött szemekkel nézett rám, s utána az este folyamán csak a csajának beszélt. Búcsúzáskor is elég hideg volt. Miért?

2019. aug. 4. 14:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Mert bunkó voltál.
2019. aug. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
13%

Mi a hasonlókat a csaj előtt szoktuk a legváratlanabb helyzetekben.. Elég jó barátok vagyunk, őszinték egymással, mindenki a saját stílusával. Senki nem sértődik senkire, csak az új lányok, srácok, de vagy beleszoknak a társaságba vagy haladnak tovább.. :)

Szerintem az a p*cs nem a barátod.

2019. aug. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Mert komolyan veszi ezt a lányt, és nem tetszik neki, hogy szexuális célzást tettél rá. Neki többet jelent, mint 2 nagy mell.
2019. aug. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nincs is szebb a világon, mint két nagy mell. Rengő-ringó kebel!
2019. aug. 4. 15:14
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Szép, de nem illik más barátnőjére csorgatni a nyálad.
2019. aug. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Egy nő több mint csak 2 jó mell. Jogos a sértödé teljesen. Én sem szerettem soha ha a barátaim ilyen megjegyzeseket tettek a barátnőmre.
2019. aug. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Jaj, de hülyegyerek vagy te még, remélem kinövöd!
2019. aug. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%
Bármi megjegyzést teszel gy nőre, előtte gondolj arra, hogy neked ugyanez a megjegyzés hogy esne, ha lányodra/anyádra/húgodra mondaná bárki.
2019. aug. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
14%
Mert félrehallotta, amit mondtál, vagy butuska. Amúgy lehet, hogy féltékeny lett rád. De az is abból adódik, hogy nem tudja, hogy ti "tesák" vagytok, és nem "nyúlnád le" a "csaját". Egyébként meg, ha intelligens lenne, és valóban a barátod, akkor megbeszélné veled, hogy mi volt a problémája. Ha meg nem törődik veled, akkor te se törődj vele. Én biztos röhögtem volna, ha nekem pl valaki ilyesmi jellegű megjegyzést tesz a páromra.:) Tehát vigyorogva fogadtam volna ezt a megjegyzést. Max ha meg nem tetszett volna a szövege, akkor megmondtam volna neki, hogy legközelebb ilyet ne. Vagy hogy pl "Ne beszélj úgy róla, mint valami tárgyról"; vagy "mintha csak két kebel lenne." Vagy mittomén, hogy na, érted, szal biztos van neki csomó jó értéke a személyiségében is, meg többi része is biztos szép. Lehet, hogy a barátod azt hitte, hogy lenézed őt, hogy csak a csecsei miatt választotta azt a csajt, pedig nem is. Szal lehet, hogy azt hitte a srác, hogy ennyire tartod te őt, hogy képeslenne csak, kizárólag a mellméret alapján párt választani.
2019. aug. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%
*Meg lehet az is, hogy téged felületesnek titulált. Hogy az embert nem is nézed, hogy meg akarnád esetleg ismerni, csak a csaja mellei érdekelnek.
2019. aug. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!