Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan értessem meg a sráccal,...

Hogyan értessem meg a sráccal, hogy nem lehet köztünk semmi?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel elkeztdem haverkodni. Oda jutottunk, hogy ő szerelmet vallott nekem. Mondtam neki, hogy nem akarok semmit tőle, de maradhatunk barátok. Ezután kicsit fokozatosan megszakítottam vele a kapcsolatot, majd pár hónapig nem beszéltem vele. Annyira kitartóan írogatott, hogy én bolond visszaírtam neki. Aztán most megint kezdi elölről, hogy egyfolytában írkál meg már hívogat is. Nem akarok vele durva lenni, mert nem szeretném megbántani. Csupán szeretném valahogy nyomatékosabban tudatni vele, hogy nálam nincs esélye és ha nem bírja ki érzelmek nélkül, akkor inkább ne is beszéljünk. Én kicsit sajnálom őt, mert biztos rossz lehet, ugyanakkor bolond is, hisz nem veszi észre a jelekből, hogy már nem úgy állok hozzá. Direkt nem írok neki hangulatjeleket, nem érdeklődöm hogy mi van vele, nem is írok neki csak ha ír akkor rövid egyszavas válaszokat adok, vagy ritkán mesélek neki, hogy mi volt velem aznap.

Nektek volt már ilyen kapcsolatotok? Hogyan kezeltétek?



2019. aug. 12. 09:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Amíg ott vagy, úgy érezheti, hogy a lehetőség is ott van (hiába mondtad, amit mondtál).


De miert???

2019. aug. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert ha valaki igazán mélyen szeret valakit - tételezzük most ezt - akkor nagyon nehéz elfogadni a "Ha én ennyire szeretlek, akkor hogy lehet, hogy Te egy kicsit se?" kérdésbe foglalt ténymegállapítást. "Míg élek, remélek" - tartja a mondás.

Aztán az emberben az fogalmazódik meg, hogy: - Nem érti! Biztos nem érti, hát ha értené, hogy mennyire szeretem, biztos ugyanúgy Ő is szeretne engem!". Ez okozza a többszöri, innentől viszont már kétségbeesett probálkozást. És mikor rájön, hogy nem nem érti a hölgyemény, hanem "nem akarja megérteni" (nem érdekli), akkor jön az összeomlás. Az adott személyé és a kapcsolaté.

2019. aug. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!