Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek létezik fiú lány...

Szerintetek létezik fiú lány barátság?

Figyelt kérdés

Már több mint 5 éve ismerjük egymást.Most kezdődött bennünk egy barátság ami hamar legjobb barátság lett.Én testvérként tekintek rá ő is rám. Ő pont nem az esetem magasabb idősebb én se vagyok neki remélhetőleg.

Most egy gimibe fogunk menni. Az osztályba eddig mindig azzal csúfoltak hogy járunk . Szerintetek lehetséges ez a barátság hosszú távon is? Amúgy Jah és hetero vagyok mielött valaki kérdezné És fiú:D



2019. aug. 19. 11:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Sokáig azt hittem hogy kamu, miután szinte az összes "igazi" fiúbarátommal volt valami... Szerelmet vallott, nekem tetszett meg, esetleg össze is jöttünk... Mikor mi.

De aztán megtaláltam ŐT, és olyan jókat beszélgetünk hogy az hihetetlen, és megértjük egymást. De nem vagyunk egymás esetei. Tulajdonképpen szöges ellentétei vagyunk egymásnak, nem működnénk párként semmiképpen sem. De legjobb fiúbarátnak tökéletes. Szóval szerintem van fiú-lány barátság.

2019. aug. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem létezik, én is szeretnék fiú barátot.. Mindigis jobban kijöttem a fiúkkal.
2019. aug. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is létezik, az egyik barátnőmnek van egy nagyon jó fiúbarátja sok éve, és nekem is alakulóban van egy. Remélem, tényleg barátok tudunk maradni :)
2019. szept. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!