Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kivel legyek inkább?

Kivel legyek inkább?

Figyelt kérdés

Van két barátnőm,de nem tudom melyikükkel barátkozzam inkább

1.barátom: sok ideje vagyunk barátok,mert sokszor otthagyott. Vele mondjuk jobban eltudok beszélni,de sokszor volt hogy elment valami kis szar miatt egy másik ismerőséhez,akit mint nekem mondta utál. Sokszor volt hogy ezért maradtam egyedül,mert közben a többi osztálytársammal nem is beszéltem,csak vele. És ekkor kezdtem jóba lenni a másik barátommal


2.barátom: ő volt velem amikor a másik otthagyott,viszonylag vele is eltudok beszélgetni,de otthon már nem annyira. Kicsit irogatunk de amugymeg otthon szinte egyedül vagyok. Mondjuk szerintem ő nemmhagyns ott valami semmiségért. Viszont vele egy kicsit jobban bevegyülök a közösségbe.


2019. szept. 2. 20:58
 1/5 A kérdező kommentje:
* sok ideje vagyunk barátok,de sokszor otthagyott*
2019. szept. 2. 20:59
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Ezt nekünk kéne eldönteni pár sor után?
2019. szept. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam segíthetnétek. Hogy külső szemlélőként mit gondoltok
2019. szept. 2. 21:26
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem miért ne lehetne mindkettővel? Tudom nagy divat ez a bff dolog de az se normális ha elvárod valakitől hogy csak veled foglalkozzon. Az 1.nek is néha igénye van más emberek társaságára, ilyenkor te is foglald el magad valaki mással vagy csináld a dolgodat. Szerezz több barátot, ismerkedj és ne rangsorold őket.
2019. szept. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a 2. nem hagyna ott valami kis piti szarért, mindenképp vele!
2019. szept. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!