Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tegnap volt a szülinapom....

Tegnap volt a szülinapom. Jogos, hogy rosszul esik?

Figyelt kérdés
Eddig mindig írtak a barátaim, amíg volt facebookom és ki volt írva. KB egyik se írt most. Mióta babám van azóta leszedem magam a közösségi oldalról. Tudom, nekik is van életük, sose beszélek a gyerekről. De most érzem először, hogy ez így nem jó. Nagy ritkán írnak, az elején még kérdezték mikro jöhetnek baba látogatóba, de azóta semmi. (jó volt a baba, egy hangja nem volt, meg mondták is, hogy meglepő, hogy nem ordított, mint sok gyerek). Mit kellene tennem? Babás programokra járok, de nagyon szarul esik ez nekem.. Hogy tudnék ezen tullépni anélkül, hogy úgy jönne le, hogy sértődő vagyok?
2019. okt. 25. 06:59
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Írtam valahol, hogy csak a babammal foglalkozom? Kérdés akart lenni. És igen, mindegyik szülinapját fejből tudom. Lévén, hogy azért évek óta fenn állnak a baratsagok. Bár már én is azt érzem ez nem nagyon az. Hiába van gyerekem, amikor az egyiknek a párja szervezett neki egy meglepni programot, eszükbe se jutott hívni.
2019. okt. 25. 09:32
 12/15 anonim ***** válasza:

Gondolom, van más közös chat oldal whatsapp vagy hasonló ahol fent vagytok.


Csinálj egy közös chatet vagy írj mindegyiknek külön-külön, hogy szeretnél velük találkozni, hogy elmehetnétek egy kávét meginni, vagy menjenek fel hozzád, vagy elmennél velük bulizni, vagy moziba...

Kisbabás, kisgyerekes közösségi élet mindig nehézkes, nem csak nálad, hanem máshol is, de ahol nönek a gyerekek egyre jobb lesz, te is rugalmasabb leszel, és lesznek közben új barátok is.

2019. okt. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem az a barát, aki felköszönt a születésnapodon, hanem az, aki átjön hozzád vigyázni a babára, ha valami dolgod van.
2019. okt. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ismeretlenül is hadd kívánjak neked minden szépet-jót, boldog születésnapot!
2019. okt. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2019. okt. 25. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!