Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan sértődött meg rám a...

Jogosan sértődött meg rám a haverom, mert leszóltam a nője külsejét?

Figyelt kérdés

Elmondtam neki a véleményem, igaz kicsit nyersen, de tudja, hogy ilyen a stílusom, erre viszont azt mondta, hogy bunkó vagyok, és azóta haragszik rám.


Szerintetek ez nem túlzás?


2019. nov. 26. 10:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
90%
Jogosan. Nem kérdezte a véleményed. Egy mondás jut eszembe erről a történetről. A vélemény, olyan mint a segglyuk, mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra.
2019. nov. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
88%
Ja, de attól függ hogy kérdezte-e, engem kiszoktak kérdezni és hát mivel teljesen ellentétesek vagyunk haverokkal kinézetre, nyilván az ízlésűk is az ellentetje, nem szabad mondani semmit igazából, csak jót max. Meg felfogni, hogy mindenkinek más a preferencia, valaki a karakteres szereti, valaki a babaurcut, millió kombináció van, szarul is jönne ki ha mindenki ugyanazt tartaná szépnek.
2019. nov. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
De ha úgy öltözött fel , mint egy utolsó sarki ku**a , akkor mi a baj ? Ne kövezzétek halálra szegény gyereket :D
2019. nov. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
94%

Ismerek hozzád hasonló embereket. Folyamatosan megbántanak és aláznak mindenkit, majd kijelentik, hogy ők csak őszinték és ilyen a stílusuk.

Nem kell hazudni természetesen, de ha a lőtéri kutya sem kérdezte a véleményed, akkor miért kellett ecsetelned? Kár volt ebbe a témába belemenni.


Ne mondj rosszat más családjáról, párjáról többet.

Egyébként meg felnőtt emberek nem csak a külső alapján választanak párt jó esetben. Az változhat az évek során, de a másik személyisége, jelleme nem.

Nem a jó segge és a szép arca fog 50 évig összetartani.

Szóval kár ilyen felszínesnek lenni.

Nem csodálom, hogy megbântottad. Próbálj bocsánatot kérni, ha fontos neked a barátsága.

Nem szégyen belátni, hogy bunkó voltál. Hidd el.

2019. nov. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Sunshinedoll ***** válasza:
96%
Még jó, h megsértődött. Kvára nem volt kíváncsi a véleményedre, tanuld meg, mikor kell befogni. A "hát én ilyen vagyok, őszinte a stílusom" nem mentség arra, ha valaki egy s-ggfej és nem tud viselkedni.
2019. nov. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Sajnos igaza van. Nem illetlek jelzőkkel, mert lehet, hogy eddig tartott a haverságotok, - elég büntetés ez.
2019. nov. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!